55 zápisov v štatutárnych orgánoch28 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
Žiadny zo zápisov teraz neplatí.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| AgroForce s. r. o. IČO 50023951 | Konateľ | 1. 3. 2018 až 3. 9. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AgroForce s. r. o. IČO 50023951 | Konateľ | 1. 3. 2018 až 13. 9. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| WIZARD INVESTMENTS s.r.o., v likvidácii IČO 47034718, zaniknutý 4. 1. 2018 | Likvidátor | 1. 4. 2017 až 4. 1. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Erumpent s.r.o. IČO 50713612 | Konateľ | 23. 2. 2017 až 8. 9. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Erumpent s.r.o. IČO 50713612 | Konateľ | 23. 2. 2017 až 21. 9. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ANDARIE, s. r. o., v likvidácii IČO 46767312, zaniknutý 1. 3. 2018 | Likvidátor | 1. 11. 2016 až 1. 3. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Afragola s. r. o., v likvidácii IČO 47658801, zaniknutý 24. 10. 2018 | Likvidátor | 1. 6. 2016 až 24. 10. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AgroForce s. r. o. IČO 50023951 | Konateľ | 10. 2. 2016 až 31. 12. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AgroForce s. r. o. IČO 50023951 | Konateľ | 10. 2. 2016 až 11. 7. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Loannes Trading s. r. o. IČO 50138812 | Konateľ | 30. 1. 2016 až 15. 6. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Loannes Trading s. r. o. IČO 50138812 | Konateľ | 30. 1. 2016 až 16. 6. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Custodio s.r.o. IČO 50136488 | Konateľ | 29. 1. 2016 až 23. 4. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Custodio s.r.o. IČO 50136488 | Konateľ | 29. 1. 2016 až 27. 7. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MATTO GROSSO s.r.o. IČO 50028375 | Konateľ | 15. 12. 2015 až 25. 2. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MATTO GROSSO s.r.o. IČO 50028375 | Konateľ | 15. 12. 2015 až 31. 12. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Industrial Building Centre s. r. o. IČO 50029266, zaniknutý 26. 4. 2018 | Konateľ | 14. 11. 2015 až 25. 4. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MANITOZA s. r. o. IČO 48074187 | Konateľ | 14. 10. 2015 až 25. 8. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MANITOZA s. r. o. IČO 48074187 | Konateľ | 14. 10. 2015 až 17. 2. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Kalimanta Invest s. r. o. IČO 48195090 | Konateľ | 23. 6. 2015 až 12. 2. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Kalimanta Invest s. r. o. IČO 48195090 | Konateľ | 23. 6. 2015 až 1. 12. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Belison s. r. o. IČO 48181471 | Konateľ | 5. 6. 2015 až 25. 11. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Belison s. r. o. IČO 48181471 | Konateľ | 5. 6. 2015 až 13. 10. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Mangoli and partners s.r.o. IČO 48181421 | Konateľ | 4. 6. 2015 až 20. 2. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Mangoli and partners s.r.o. IČO 48181421 | Konateľ | 4. 6. 2015 až 31. 12. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Baliona Trading s. r. o. IČO 48075051 | Konateľ | 28. 5. 2015 až 1. 3. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Baliona Trading s. r. o. IČO 48075051 | Konateľ | 28. 5. 2015 až 4. 4. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ANDARIE, s. r. o., v likvidácii IČO 46767312, zaniknutý 1. 3. 2018 | Konateľ | 5. 2. 2015 až 28. 2. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Hillandale s.r.o. IČO 47664801 | Konateľ | 3. 9. 2014 až 25. 9. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Hillandale s.r.o. IČO 47664801 | Konateľ | 3. 9. 2014 až 3. 7. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Rivarolo Investments s. r. o. IČO 47659998 | Konateľ | 5. 3. 2014 až 10. 9. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Rivarolo Investments s. r. o. IČO 47659998 | Konateľ | 5. 3. 2014 až 31. 12. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Peternion s. r. o. v likvidácii IČO 47660741, zaniknutý 11. 5. 2021 | Konateľ | 26. 2. 2014 až 8. 12. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Peternion s. r. o. v likvidácii IČO 47660741, zaniknutý 11. 5. 2021 | Konateľ | 26. 2. 2014 až 6. 11. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Manzoni Holding s. r. o., v likvidácii IČO 47660783, zaniknutý 9. 12. 2017 | Konateľ | 14. 2. 2014 až 8. 12. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Afragola s. r. o., v likvidácii IČO 47658801, zaniknutý 24. 10. 2018 | Konateľ | 11. 2. 2014 až 23. 10. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RAZMEA s. r. o. IČO 47660821 | Konateľ | 8. 2. 2014 až 13. 5. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RAZMEA s. r. o. IČO 47660821 | Konateľ | 8. 2. 2014 až 31. 12. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Noventa s.r.o. IČO 47659751 | Konateľ | 6. 2. 2014 až 14. 4. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Noventa s.r.o. IČO 47659751 | Konateľ | 6. 2. 2014 až 7. 5. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RASPAIL HOLDING s. r. o. IČO 47660830 | Konateľ | 5. 2. 2014 až 11. 1. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RASPAIL HOLDING s. r. o. IČO 47660830 | Konateľ | 5. 2. 2014 až 21. 12. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ROOSTER Trading s.r.o. IČO 47034661 | Konateľ | 10. 4. 2013 až 5. 6. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ROOSTER Trading s.r.o. IČO 47034661 | Konateľ | 10. 4. 2013 až 4. 6. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Paraguru s. r. o. IČO 47034611 | Konateľ | 5. 4. 2013 až 16. 6. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Paraguru s. r. o. IČO 47034611 | Konateľ | 5. 4. 2013 až 17. 6. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| WIZARD INVESTMENTS s.r.o., v likvidácii IČO 47034718, zaniknutý 4. 1. 2018 | Konateľ | 27. 3. 2013 až 3. 1. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Aploci s.r.o. IČO 47033703 | Konateľ | 26. 3. 2013 až 9. 7. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Aploci s.r.o. IČO 47033703 | Konateľ | 26. 3. 2013 až 29. 7. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MATCH-POINT HOLDINGS s. r. o. IČO 47032201 | Konateľ | 21. 3. 2013 až 25. 8. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MATCH-POINT HOLDINGS s. r. o. IČO 47032201 | Konateľ | 21. 3. 2013 až 28. 7. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ASPIRE HOLDING, s. r. o. IČO 46768882 | Konateľ | 13. 3. 2013 až 29. 6. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ASPIRE HOLDING, s. r. o. IČO 46768882 | Konateľ | 13. 3. 2013 až 25. 7. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Somnio s.r.o. IČO 46918043, zaniknutý 28. 3. 2019 | Konateľ | 13. 3. 2013 až 27. 3. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Territorio s. r. o. IČO 46918175, zaniknutý 11. 6. 2018 | Konateľ | 13. 3. 2013 až 19. 9. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Territorio s. r. o. IČO 46918175, zaniknutý 11. 6. 2018 | Konateľ | 13. 3. 2013 až 31. 10. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.