13 zápisov v štatutárnych orgánoch13 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Auto - Romet s.r.o. IČO 50446525 | Konateľ | 20. 8. 2024 až dodnes | dodávateľ 200 tis. € (1 zmluva) |
| DF GASTRO s. r. o. IČO 56143834 | Konateľ | 10. 12. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| DOFE 25 s. r. o. IČO 56880731 | Konateľ | 10. 12. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| NEMTRADE s.r.o. IČO 52915417 | Konateľ | 19. 5. 2025 až dodnes | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Jodax s.r.o. IČO 53409647 | Konateľ | 13. 3. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| LAW OFFICE & PARTNERS, s. r. o. IČO 53012739 | Konateľ | 24. 2. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| DOORMAT, s. r. o. IČO 53362403 | Konateľ | 24. 2. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Nytricia, s. r. o. IČO 56442408 | Konateľ | 15. 2. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| DEDWA s.r.o. IČO 51481324 | Konateľ | 14. 2. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| UNION TRADE SLOVAKIA s.r.o. IČO 54519110 | Konateľ | 14. 2. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| HRM 1 s.r.o. IČO 56171471 | Konateľ | 15. 5. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| HRF 2 s.r.o. IČO 56172478 | Konateľ | 23. 4. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| DALIPE, s.r.o. IČO 46513191 | Konateľ | 21. 3. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (9).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| DEDWA s.r.o. IČO 51481324 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 5. 3. 2025 |
| Jodax s.r.o. IČO 53409647 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 24. 4. 2025 |
| LAW OFFICE & PARTNERS, s. r. o. IČO 53012739 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 24. 2. 2025 |
| NEMTRADE s.r.o. IČO 52915417 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 5. 7. 2025 |
| UNION TRADE SLOVAKIA s.r.o. IČO 54519110 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 6. 3. 2025 |
| Nytricia, s. r. o. IČO 56442408 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 000 € | 40 % | 15. 2. 2025 |
| HRF 2 s.r.o. IČO 56172478 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 1 000 € | 20 % | 23. 4. 2024 |
| HRM 1 s.r.o. IČO 56171471 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 1 000 € | 20 % | 15. 5. 2024 |
| DOORMAT, s. r. o. IČO 53362403 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 15 % | 25. 2. 2025 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).