28 zápisov v štatutárnych orgánoch17 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Bonitax s. r. o. IČO 51310864 | Konateľ | 8. 2. 2018 až dodnes | dodávateľ 15 tis. € (1 zmluva) |
| PKB 8 s. r. o. IČO 57284997 | Konateľ | 30. 10. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Bonitax Advisory s. r. o. IČO 56958889 | Konateľ | 20. 5. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| PKB 1 s. r. o. IČO 54925215 | Konateľ | 15. 11. 2022 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Collision Games s. r. o. IČO 54248604 | Konateľ | 3. 12. 2021 až 25. 3. 2022 | dodávateľ 62 tis. € (3 zmluvy) |
| Collision Games s. r. o. IČO 54248604 | Konateľ | 3. 12. 2021 až 17. 3. 2022 | dodávateľ 62 tis. € (3 zmluvy) |
| TPG Engineering s. r. o. IČO 57284385 | Konateľ | 30. 10. 2025 až 17. 12. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Vareon s. r. o. IČO 57284229 | Konateľ | 29. 10. 2025 až 17. 12. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RoCoLi, s. r. o. IČO 51718324 | Konateľ | 25. 6. 2025 až 10. 11. 2025 | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| RoCoLi, s. r. o. IČO 51718324 | Konateľ | 25. 6. 2025 až 7. 11. 2025 | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| KEPONS CONSULTING, s.r.o. IČO 35829656 | Konateľ | 12. 4. 2024 až 23. 5. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KEPONS CONSULTING, s.r.o. |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| Konateľ |
| 12. 4. 2024 až 15. 5. 2025 |
| v spracovaných zmluvách nie je |
| PKB 2 s. r. o. IČO 55833292 | Konateľ | 28. 10. 2023 až 18. 9. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PKB 2 s. r. o. IČO 55833292 | Konateľ | 28. 10. 2023 až 28. 10. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LEYTON INTERNATIONAL, s. r. o. IČO 46279814 | Konateľ | 3. 4. 2023 až 30. 8. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LEYTON INTERNATIONAL, s. r. o. IČO 46279814 | Konateľ | 3. 4. 2023 až 20. 9. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Jurling TGA Montage s. r. o. IČO 55043925 | Konateľ | 1. 12. 2022 až 29. 7. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Jurling TGA Montage s. r. o. IČO 55043925 | Konateľ | 1. 12. 2022 až 27. 6. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Spa Company s. r. o. IČO 54653126 | Konateľ | 30. 6. 2022 až 22. 9. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Spa Company s. r. o. IČO 54653126 | Konateľ | 30. 6. 2022 až 21. 9. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Spa Company Slovakia s.r.o IČO 54652995 | Konateľ | 4. 6. 2022 až 20. 9. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Spa Company Slovakia s.r.o IČO 54652995 | Konateľ | 4. 6. 2022 až 21. 9. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ACAN Investments s.r.o. IČO 54249031 | Konateľ | 3. 12. 2021 až 2. 2. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ACAN Investments s.r.o. IČO 54249031 | Konateľ | 3. 12. 2021 až 11. 3. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Kakabo s.r.o. IČO 54169356 | Konateľ | 26. 10. 2021 až 29. 10. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Kakabo s.r.o. IČO 54169356 | Konateľ | 26. 10. 2021 až 9. 11. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Offex s.r.o. IČO 44117418 | Konateľ | 1. 10. 2019 až 30. 4. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Offex s.r.o. IČO 44117418 | Konateľ | 1. 10. 2019 až 14. 5. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (6).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| PKB Holding, s.r.o. IČO 54076595 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 2. 10. 2021 |
| Bonitax s. r. o. IČO 51310864 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 750 € | 55 % | 31. 8. 2022 |
| Gembase.io, s.r.o. IČO 54653878 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 1. 7. 2025 |
| PKB 8 s. r. o. IČO 57284997 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 30. 10. 2025 |
| PKB 1 s. r. o. IČO 54925215 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 450 € | 49 % | 13. 12. 2022 |
| Dtgm Holdings, a.s. IČO 55405991 · Akciová spoločnosť · Jediný akcionár | – | – | 3. 7. 2026 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).