41 zápisov v štatutárnych orgánoch22 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Davies s. r. o. IČO 50855042 | Konateľ | 1. 6. 2018 až dodnes | dodávateľ 709 tis. € (9 zmlúv) |
| MIR zone s. r. o. IČO 57925861 | Konateľ | 9. 10. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Hainburg, s. r. o. IČO 56216513 | Konateľ | 9. 8. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Zelená Dolina, s. r. o. IČO 48221074 | Konateľ | 15. 3. 2017 až 6. 8. 2018 | dodávateľ 410 tis. € (18 zmlúv) |
| Zelená Dolina, s. r. o. IČO 48221074 | Konateľ | 15. 3. 2017 až 18. 7. 2018 | dodávateľ 410 tis. € (18 zmlúv) |
| NEKX Group s. r. o. IČO 55458513 | Konateľ | 20. 5. 2023 až 7. 4. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| NEKX Group s. r. o. IČO 55458513 | Konateľ | 20. 5. 2023 až 2. 5. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Moro & Co s. r. o. IČO 54290210 | Konateľ | 23. 12. 2021 až 19. 5. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Moro & Co s. r. o. IČO 54290210 | Konateľ | 23. 12. 2021 až 9. 6. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| 4Global s.r.o. IČO 53819390 | Konateľ | 1. 6. 2021 až 24. 4. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| 4Global s.r.o. IČO 53819390 | Konateľ | 1. 6. 2021 až 9. 5. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Rental Service s. r. o. IČO 51204894 |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| Konateľ |
| 17. 12. 2019 až 4. 5. 2021 |
objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Rental Service s. r. o. IČO 51204894 | Konateľ | 17. 12. 2019 až 20. 1. 2021 | objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| K.F.A. Slovakia, s.r.o. IČO 51791846 | Konateľ | 28. 6. 2018 až 28. 9. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| K.F.A. Slovakia, s.r.o. IČO 51791846 | Konateľ | 28. 6. 2018 až 7. 8. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ALURIA s.r.o. IČO 51239957 | Konateľ | 2. 12. 2017 až 2. 7. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ALURIA s.r.o. IČO 51239957 | Konateľ | 2. 12. 2017 až 23. 7. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| B.A Europe SK s.r.o. IČO 51240122 | Konateľ | 2. 12. 2017 až 17. 7. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| B.A Europe SK s.r.o. IČO 51240122 | Konateľ | 2. 12. 2017 až 19. 6. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MCIP Group s.r.o. IČO 51174049 | Konateľ | 26. 10. 2017 až 2. 2. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MCIP Group s.r.o. IČO 51174049 | Konateľ | 26. 10. 2017 až 28. 2. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DHALIM s.r.o. IČO 51110733, zaniknutý 29. 5. 2025 | Konateľ | 27. 9. 2017 až 18. 5. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DHALIM s.r.o. IČO 51110733, zaniknutý 29. 5. 2025 | Konateľ | 27. 9. 2017 až 8. 6. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Shalpoush investing group s.r.o., v likvidácii IČO 51111705, zaniknutý 27. 2. 2021 | Konateľ | 27. 9. 2017 až 12. 2. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Shalpoush investing group s.r.o., v likvidácii IČO 51111705, zaniknutý 27. 2. 2021 | Konateľ | 27. 9. 2017 až 9. 1. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ALNAIR s.r.o. IČO 51093707 | Konateľ | 12. 9. 2017 až 18. 12. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ALNAIR s.r.o. IČO 51093707 | Konateľ | 12. 9. 2017 až 16. 1. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| B.A Europe s.r.o. IČO 51086239 | Konateľ | 7. 9. 2017 až 12. 3. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| B.A Europe s.r.o. IČO 51086239 | Konateľ | 7. 9. 2017 až 10. 12. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ARIETIS s.r.o. IČO 51063174 | Konateľ | 18. 8. 2017 až 21. 11. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ARIETIS s.r.o. IČO 51063174 | Konateľ | 18. 8. 2017 až 1. 12. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| CAELI s.r.o. IČO 51063239 | Konateľ | 18. 8. 2017 až 4. 12. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| CAELI s.r.o. IČO 51063239 | Konateľ | 18. 8. 2017 až 15. 11. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RPMK s.r.o. IČO 50226827 | Konateľ | 1. 4. 2016 až 20. 9. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RPMK s.r.o. IČO 50226827 | Konateľ | 1. 4. 2016 až 14. 10. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Steller s.r.o. IČO 46077464, zaniknutý 12. 7. 2025 | Konateľ | 26. 7. 2011 až 29. 6. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Steller s.r.o. IČO 46077464, zaniknutý 12. 7. 2025 | Konateľ | 26. 7. 2011 až 1. 6. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GRAUS, s.r.o. IČO 46088288, zaniknutý 19. 4. 2013 | Konateľ | 19. 4. 2011 až 18. 1. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GRAUS, s.r.o. IČO 46088288, zaniknutý 19. 4. 2013 | Konateľ | 19. 4. 2011 až 17. 2. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LIKOPAX SK s.r.o. IČO 45411751, zaniknutý 17. 7. 2014 | Konateľ | 24. 5. 2010 až 16. 7. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LIKOPAX SK s.r.o. IČO 45411751, zaniknutý 17. 7. 2014 | Konateľ | 24. 5. 2010 až 26. 6. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (3).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| Hainburg, s. r. o. IČO 56216513 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 22. 8. 2024 |
| MIR zone s. r. o. IČO 57925861 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 9. 10. 2026 |
| Davies s. r. o. IČO 50855042 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 25. 5. 2022 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).