23 zápisov v štatutárnych orgánoch16 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| ANDKA s. r. o. IČO 36518344 | Konateľ | 12. 10. 2016 až dodnes | dodávateľ 663 tis. € (2 zmluvy) objednávateľ 19 tis. € (1 zmluva) |
| HRONAN s.r.o. IČO 47642173 | Konateľ | 19. 4. 2022 až dodnes | dodávateľ 5 000 € (5 zmlúv) |
| AND - JUR 1 s.r.o. IČO 44511761 | Konateľ | 12. 1. 2015 až dodnes | dodávateľ 5 000 € (1 zmluva) |
| BAUVIA s. r. o. IČO 54429200 | Konateľ | 6. 11. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| NR services, s. r. o. IČO 54424666 | Konateľ | 26. 6. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| MIMI - Š, spol. s r.o. IČO 45273065 | Konateľ | 28. 3. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Midea Slovakia s.r.o. IČO 47736275 | Konateľ | 20. 10. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| ACTTIME s. r. o. IČO 46043977 | Konateľ | 13. 1. 2023 až dodnes | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| AND - JUR 3 s. r. o. IČO 54582628 | Konateľ | 29. 4. 2022 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| JUMPED s.r.o. IČO 47834226 | Konateľ | 14. 4. 2022 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| AND - JUR 2 s. r. o. IČO 53348109 | Konateľ | 8. 10. 2020 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Reality-Investor s.r.o. IČO 48281727 | Konateľ | 22. 8. 2015 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| AND - JUR s.r.o. IČO 43822096 | Konateľ | 12. 1. 2015 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| HRONAN s.r.o. IČO 47642173 | Konateľ | 6. 9. 2016 až 12. 3. 2018 | dodávateľ 5 000 € (5 zmlúv) |
| HRONAN s.r.o. IČO 47642173 | Konateľ | 6. 9. 2016 až 10. 4. 2018 | dodávateľ 5 000 € (5 zmlúv) |
| KIKASA s. r. o. IČO 55193706 | Konateľ | 1. 2. 2023 až 30. 5. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Midea Slovakia s.r.o. IČO 47736275 | Konateľ | 28. 8. 2019 až 30. 9. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Midea Slovakia s.r.o. IČO 47736275 | Konateľ | 28. 8. 2019 až 11. 10. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TOPJOB s. r. o. IČO 47643749 | Konateľ | 22. 3. 2018 až 22. 8. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TOPJOB s. r. o. IČO 47643749 | Konateľ | 22. 3. 2018 až 20. 6. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TPP company s. r. o. IČO 48282171 |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| Konateľ |
| 25. 8. 2015 až 15. 1. 2018 |
| v spracovaných zmluvách nie je |
| TPP company s. r. o. IČO 48282171 | Konateľ | 25. 8. 2015 až 7. 11. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Reality-Investor s.r.o. IČO 48281727 | Konateľ | 22. 8. 2015 až 18. 10. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (15).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| ANDKA s. r. o. IČO 36518344 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 33 200 € | 100 % | 12. 5. 2022 |
| AND - JUR s.r.o. IČO 43822096 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 6 640 € | 100 % | 15. 11. 2024 |
| Reality-Investor s.r.o. IČO 48281727 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 19. 10. 2023 |
| ACTTIME s. r. o. IČO 46043977 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 3 000 € | 60 % | 27. 11. 2024 |
| AND - JUR 1 s.r.o. IČO 44511761 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 3 000 € | 60 % | 14. 11. 2024 |
| AND - JUR 2 s. r. o. IČO 53348109 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 3 000 € | 60 % | 29. 11. 2024 |
| AND - JUR 3 s. r. o. IČO 54582628 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 3 000 € | 60 % | 14. 11. 2024 |
| BAUVIA s. r. o. IČO 54429200 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 3 000 € | 60 % | 16. 11. 2024 |
| HRONAN s.r.o. IČO 47642173 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 3 000 € | 60 % | 16. 11. 2024 |
| JUMPED s.r.o. IČO 47834226 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 3 000 € | 60 % | 27. 11. 2024 |
| MIMI - Š, spol. s r.o. IČO 45273065 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 3 000 € | 60 % | 1. 5. 2024 |
| Midea Slovakia s.r.o. IČO 47736275 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 3 000 € | 60 % | 29. 9. 2021 |
| NR services, s. r. o. IČO 54424666 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 3 000 € | 60 % | 10. 7. 2024 |
| HD KAMERY s. r. o. IČO 50244451 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 550 € | 51 % | 27. 9. 2022 |
| COOLGAME, s.r.o. IČO 46794573 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 1 500 € | 30 % | 21. 9. 2022 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).