30 zápisov v štatutárnych orgánoch15 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 1. 11. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
Žiadny zo zápisov teraz neplatí.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| WIS CONTROL SK s.r.o. IČO 47252049 | Konateľ | 19. 8. 2014 až 22. 6. 2015 | dodávateľ 229 tis. € (3 zmluvy) |
| WIS CONTROL SK s.r.o. IČO 47252049 | Konateľ | 19. 8. 2014 až 9. 7. 2015 | dodávateľ 229 tis. € (3 zmluvy) |
| Nornipol s.r.o. IČO 53311469 | Konateľ | 16. 12. 2020 až 25. 1. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Nornipol s.r.o. IČO 53311469 | Konateľ | 16. 12. 2020 až 12. 1. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SKRILL SLOVAKIA s.r.o. IČO 50719807, zaniknutý 31. 3. 2026 | Konateľ | 19. 10. 2018 až 5. 5. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SKRILL SLOVAKIA s.r.o. IČO 50719807, zaniknutý 31. 3. 2026 | Konateľ | 19. 10. 2018 až 20. 1. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ALFAKOR s. r. o. IČO 35852712, zaniknutý 7. 11. 2024 | Konateľ | 9. 9. 2014 až 23. 2. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ALFAKOR s. r. o. IČO 35852712, zaniknutý 7. 11. 2024 | Konateľ | 9. 9. 2014 až 20. 3. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| X-GEN, s.r.o. IČO 46903526 | Konateľ | 27. 8. 2014 až 5. 3. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| X-GEN, s.r.o. IČO 46903526 | Konateľ | 27. 8. 2014 až 11. 2. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RALU TRADE s.r.o. IČO 47252022 | Konateľ | 19. 8. 2014 až 4. 2. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RALU TRADE s.r.o. IČO 47252022 | Konateľ | 19. 8. 2014 až 27. 2. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| iiBB, s.r.o. IČO 47252031 | Konateľ | 19. 8. 2014 až 19. 3. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| iiBB, s.r.o. IČO 47252031 | Konateľ | 19. 8. 2014 až 11. 3. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FM V.I.P. s.r.o. IČO 47252057 | Konateľ | 19. 8. 2014 až 29. 1. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FM V.I.P. s.r.o. IČO 47252057 | Konateľ | 19. 8. 2014 až 29. 12. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| STAVMETRO, s.r.o. IČO 47252065 | Konateľ | 19. 8. 2014 až 22. 1. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| STAVMETRO, s.r.o. IČO 47252065 | Konateľ | 19. 8. 2014 až 16. 2. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MANSFACTORY s.r.o. IČO 47252090, zaniknutý 1. 11. 2017 | Konateľ | 19. 8. 2014 až 29. 12. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MANSFACTORY s.r.o. IČO 47252090, zaniknutý 1. 11. 2017 | Konateľ | 19. 8. 2014 až 23. 1. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SIGMA Corporation s.r.o. IČO 47252103, zaniknutý 4. 8. 2020 | Konateľ | 19. 8. 2014 až 19. 2. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SIGMA Corporation s.r.o. IČO 47252103, zaniknutý 4. 8. 2020 | Konateľ | 19. 8. 2014 až 8. 4. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ESIKAR s. r. o. IČO 47252111, zaniknutý 13. 12. 2016 | Konateľ | 19. 8. 2014 až 28. 1. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ESIKAR s. r. o. IČO 47252111, zaniknutý 13. 12. 2016 | Konateľ | 19. 8. 2014 až 29. 12. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| W.I.S. CONTROL s.r.o. IČO 47252146, zaniknutý 7. 12. 2016 | Konateľ | 19. 8. 2014 až 6. 3. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| W.I.S. CONTROL s.r.o. IČO 47252146, zaniknutý 7. 12. 2016 | Konateľ | 19. 8. 2014 až 4. 2. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Michalec - Invest, s.r.o. IČO 47252162, zaniknutý 10. 11. 2017 | Konateľ | 19. 8. 2014 až 22. 4. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Michalec - Invest, s.r.o. IČO 47252162, zaniknutý 10. 11. 2017 | Konateľ | 19. 8. 2014 až 29. 12. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MONAC s.r.o. IČO 17083389 | Konateľ | 3. 3. 2014 až 9. 5. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MONAC s.r.o. IČO 17083389 | Konateľ | 3. 3. 2014 až 30. 9. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.
Zobrazujeme 12 z 88.