137 zápisov v štatutárnych orgánoch94 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| TUreality TV s. r. o. IČO 56137974 | Konateľ | 5. 4. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| TUreality VK s. r. o. IČO 56138679 | Konateľ | 4. 4. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| TUreality ZC s. r. o. IČO 56143923 | Konateľ | 4. 4. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| TUreality Topoľčany s. r. o. IČO 56136315 | Konateľ | 28. 3. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| TUreality Šaľa s. r. o. IČO 56137516 | Konateľ | 28. 3. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| TUreality Pezinok1 s. r. o. IČO 56136901 | Konateľ | 27. 3. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| TUreality Piešťany1 s. r. o. IČO 56136501 | Konateľ | 26. 3. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| TUreality Žilina1 s. r. o. IČO 56136722 | Konateľ | 26. 3. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| TUreality Trenčín1 s. r. o. IČO 56137028 | Konateľ | 26. 3. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| TUreality ML s. r. o. IČO 55851231 | Konateľ | 23. 11. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| TUreality SO s. r. o. IČO 55849504 | Konateľ | 21. 11. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| TUreality SP s. r. o. IČO 55851363 | Konateľ | 21. 11. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| TUreality HE s. r. o. IČO 55854664 | Konateľ | 21. 11. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| TUreality DT s. r. o. IČO 55854761 | Konateľ | 21. 11. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| TUreality KM s. r. o. IČO 55850065 | Konateľ | 17. 11. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| TUreality PT s. r. o. IČO 55845495 | Konateľ | 31. 10. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| TUreality RV s. r. o. IČO 55848664 | Konateľ | 31. 10. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| TUreality SL s. r. o. IČO 55851053 | Konateľ | 28. 10. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| TUreality BB, s. r. o. IČO 51662990 | Konateľ | 20. 9. 2022 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| TUreality LV1 s.r.o. IČO 54416981 | Konateľ | 4. 5. 2022 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| TUreality RK1 s .r. o. IČO 54413044 | Konateľ | 27. 4. 2022 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| TUreality PB1 s. r. o. IČO 54418909 | Konateľ | 11. 3. 2022 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| TUreality LM1 s. r. o. IČO 54403324 | Konateľ | 25. 2. 2022 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| TUreality PU1 s. r. o. IČO 54401933 | Konateľ | 8. 2. 2022 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Bernoláka s. r. o. IČO 54404967 | Konateľ | 8. 2. 2022 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| TUreality TT1 s. r. o. IČO 54416795 | Konateľ | 8. 2. 2022 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| TUreality TN1 s. r. o. IČO 54406293 | Konateľ | 5. 2. 2022 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| TUreality TN2 s. r. o. IČO 54406391 | Konateľ | 5. 2. 2022 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| TUreality tour s. r. o. IČO 54401771 | Konateľ | 4. 2. 2022 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| TUreality KE1 s. r. o. IČO 54414326 | Konateľ | 4. 2. 2022 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| TUreality TR s. r. o. IČO 54295661 | Konateľ | 22. 12. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| TUreality SB s. r. o. IČO 54285739 | Konateľ | 18. 12. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| TUreality Centrála s. r. o. IČO 54286379 | Konateľ | 16. 12. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| TUreality RS s. r. o. IČO 54286298 | Konateľ | 15. 12. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| TUreality PD s. r. o. IČO 54129061 | Konateľ | 5. 10. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Pure Care s. r. o. IČO 53864158 | Konateľ | 1. 7. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| IMMOPROFIT s. r. o. IČO 53863208 | Konateľ | 15. 6. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| TUdomy, s. r. o. IČO 52138046 | Konateľ | 6. 2. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| TUdevelop, s. r. o. IČO 52138305 | Konateľ | 5. 2. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| TUreality BY, s. r. o. IČO 52063046 | Konateľ | 30. 11. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| TUreality NR, s. r. o. IČO 51661918 | Konateľ | 19. 4. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| TUreality LV, s. r. o. IČO 51659395 | Konateľ | 18. 4. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| TUreality SNV, s. r. o. IČO 51662981 | Konateľ | 18. 4. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| TUreality Púchov s.r.o. IČO 50068148 | Konateľ | 1. 1. 2016 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| TUreality Prievidza s.r.o. IČO 48228681 | Konateľ | 25. 7. 2015 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| TUreality Dunajská Streda s.r.o. IČO 48230804 | Konateľ | 25. 7. 2015 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| TUreality Ružinov s.r.o. IČO 48075680 | Konateľ | 10. 3. 2015 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| TUreality Spišská Nová Ves s.r.o. IČO 48075701 | Konateľ | 7. 3. 2015 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| TUreality Bytča s.r.o. IČO 48072427 | Konateľ | 3. 3. 2015 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| TUreality Košice s.r.o. IČO 47692880 | Konateľ | 9. 6. 2014 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| RealEstate Vision, s.r.o. IČO 44991878 | Konateľ | 24. 5. 2013 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| MAMUT MEDIA, s. r. o. IČO 53507886 | Konateľ | 10. 2. 2021 až 14. 10. 2021 | objednávateľ 775 € (1 zmluva) |
| MAMUT MEDIA, s. r. o. IČO 53507886 | Konateľ | 10. 2. 2021 až 17. 9. 2021 | objednávateľ 775 € (1 zmluva) |
| TUreality MT1, s. r. o. IČO 54402174 | Konateľ | 25. 2. 2022 až 24. 1. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TUreality MT1, s. r. o. IČO 54402174 | Konateľ | 25. 2. 2022 až 12. 9. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BMG Turčianske Teplice s. r. o. IČO 54402514 | Konateľ | 8. 2. 2022 až 12. 9. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BMG Turčianske Teplice s. r. o. IČO 54402514 | Konateľ | 8. 2. 2022 až 23. 1. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Royal Invest Reality, s.r.o. IČO 54404975 | Konateľ | 8. 2. 2022 až 14. 8. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Royal Invest Reality, s.r.o. |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| Konateľ |
| 8. 2. 2022 až 30. 12. 2023 |
| v spracovaných zmluvách nie je |
| Royal Invest Reality I., s.r.o. IČO 54412765 | Konateľ | 8. 2. 2022 až 28. 8. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Royal Invest Reality I., s.r.o. IČO 54412765 | Konateľ | 8. 2. 2022 až 30. 12. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BMG Zemplínska Teplica s. r. o. IČO 54415543 | Konateľ | 8. 2. 2022 až 14. 1. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BMG Zemplínska Teplica s. r. o. IČO 54415543 | Konateľ | 8. 2. 2022 až 12. 9. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BMG Kaloša s. r. o. IČO 54403481 | Konateľ | 5. 2. 2022 až 12. 9. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BMG Kaloša s. r. o. IČO 54403481 | Konateľ | 5. 2. 2022 až 28. 1. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Wero 27 s.r.o. IČO 54412234 | Konateľ | 5. 2. 2022 až 12. 9. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Wero 27 s.r.o. IČO 54412234 | Konateľ | 5. 2. 2022 až 10. 12. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Royal TRUSTplay s. r. o. IČO 54401429 | Konateľ | 4. 2. 2022 až 31. 12. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Royal TRUSTplay s. r. o. IČO 54401429 | Konateľ | 4. 2. 2022 až 29. 1. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| W.Energy SK, s.r.o. IČO 54404941 | Konateľ | 4. 2. 2022 až 9. 7. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| W.Energy SK, s.r.o. IČO 54404941 | Konateľ | 4. 2. 2022 až 4. 9. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AISan s. r. o. IČO 54412871 | Konateľ | 4. 2. 2022 až 12. 1. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AISan s. r. o. IČO 54412871 | Konateľ | 4. 2. 2022 až 19. 3. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TUreality ZA1 s. r. o. IČO 54414521 | Konateľ | 4. 2. 2022 až 12. 9. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TUreality ZA1 s. r. o. IČO 54414521 | Konateľ | 4. 2. 2022 až 14. 1. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Royal PLUS invest, s. r. o. IČO 54414865 | Konateľ | 4. 2. 2022 až 5. 2. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Royal PLUS invest, s. r. o. IČO 54414865 | Konateľ | 4. 2. 2022 až 31. 12. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BMG Šintava s. r. o. IČO 54403901 | Konateľ | 3. 2. 2022 až 12. 9. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BMG Šintava s. r. o. IČO 54403901 | Konateľ | 3. 2. 2022 až 13. 1. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Royal DROP, s. r. o. IČO 54285941 | Konateľ | 21. 12. 2021 až 28. 1. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Royal DROP, s. r. o. IČO 54285941 | Konateľ | 21. 12. 2021 až 31. 12. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BMG Sládkovičovo s. r. o. IČO 54285305 | Konateľ | 11. 12. 2021 až 20. 1. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BMG Sládkovičovo s. r. o. IČO 54285305 | Konateľ | 11. 12. 2021 až 12. 9. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BMG 3 s. r. o. IČO 54286140 | Konateľ | 11. 12. 2021 až 3. 2. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BMG 3 s. r. o. IČO 54286140 | Konateľ | 11. 12. 2021 až 12. 9. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Royal reality asset, s. r. o. IČO 54212022 | Konateľ | 6. 11. 2021 až 28. 1. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Royal reality asset, s. r. o. IČO 54212022 | Konateľ | 6. 11. 2021 až 31. 12. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| EXPORTING W, s. r. o. IČO 54213193 | Konateľ | 5. 11. 2021 až 1. 12. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| EXPORTING W, s. r. o. IČO 54213193 | Konateľ | 5. 11. 2021 až 9. 5. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VICES s. r. o. IČO 54138213 | Konateľ | 7. 10. 2021 až 20. 1. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VICES s. r. o. IČO 54138213 | Konateľ | 7. 10. 2021 až 30. 9. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KASMA s. r. o. IČO 54125308 | Konateľ | 6. 10. 2021 až 30. 9. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KASMA s. r. o. IČO 54125308 | Konateľ | 6. 10. 2021 až 26. 1. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Colatexpo, s. r. o. IČO 54125847 | Konateľ | 1. 10. 2021 až 31. 12. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Colatexpo, s. r. o. IČO 54125847 | Konateľ | 1. 10. 2021 až 17. 4. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TUreality NO s. r. o. IČO 54128862 | Konateľ | 1. 10. 2021 až 9. 9. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TUreality NO s. r. o. IČO 54128862 | Konateľ | 1. 10. 2021 až 16. 1. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Hans Hans Join, s. r. o. IČO 53862341 | Konateľ | 12. 6. 2021 až 3. 4. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Hans Hans Join, s. r. o. IČO 53862341 | Konateľ | 12. 6. 2021 až 31. 12. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BM North Cargo, s.r.o. IČO 53862724 | Konateľ | 12. 6. 2021 až 15. 7. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BM North Cargo, s.r.o. IČO 53862724 | Konateľ | 12. 6. 2021 až 5. 8. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Grizzly Reality DS, s.r.o. IČO 53863119 | Konateľ | 12. 6. 2021 až 27. 5. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Grizzly Reality DS, s.r.o. IČO 53863119 | Konateľ | 12. 6. 2021 až 27. 6. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Grizzly Reality MI, s.r.o. IČO 53863399 | Konateľ | 12. 6. 2021 až 27. 6. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Grizzly Reality MI, s.r.o. IČO 53863399 | Konateľ | 12. 6. 2021 až 27. 5. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Folg Light, s. r. o. IČO 53863500 | Konateľ | 12. 6. 2021 až 5. 4. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Folg Light, s. r. o. IČO 53863500 | Konateľ | 12. 6. 2021 až 31. 12. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BMG Senec s. r. o. IČO 53864131 | Konateľ | 12. 6. 2021 až 23. 1. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BMG Senec s. r. o. IČO 53864131 | Konateľ | 12. 6. 2021 až 12. 9. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FRANK MULLER HOLDING, s. r. o. IČO 53507819 | Konateľ | 12. 2. 2021 až 1. 12. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FRANK MULLER HOLDING, s. r. o. IČO 53507819 | Konateľ | 12. 2. 2021 až 9. 5. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Gaučo & coffee s. r. o. IČO 53507860, zaniknutý 12. 2. 2025 | Konateľ | 10. 2. 2021 až 30. 8. 2021 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Gaučo & coffee s. r. o. IČO 53507860, zaniknutý 12. 2. 2025 | Konateľ | 10. 2. 2021 až 26. 7. 2021 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Grizzly Reality TO, s.r.o. IČO 53510062 | Konateľ | 10. 2. 2021 až 27. 5. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Grizzly Reality TO, s.r.o. IČO 53510062 | Konateľ | 10. 2. 2021 až 27. 6. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Mexico Export consulting, s. r. o. IČO 53510160 | Konateľ | 10. 2. 2021 až 31. 12. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Mexico Export consulting, s. r. o. IČO 53510160 | Konateľ | 10. 2. 2021 až 5. 4. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BMG Veľká Čalomija s. r. o. IČO 53512723 | Konateľ | 10. 2. 2021 až 12. 9. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BMG Veľká Čalomija s. r. o. IČO 53512723 | Konateľ | 10. 2. 2021 až 14. 1. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| G Concept, s.r.o. IČO 53512286 | Konateľ | 6. 2. 2021 až 2. 11. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| G Concept, s.r.o. IČO 53512286 | Konateľ | 6. 2. 2021 až 14. 11. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ROID s. r. o. IČO 53512561 | Konateľ | 5. 2. 2021 až 4. 11. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ROID s. r. o. IČO 53512561 | Konateľ | 5. 2. 2021 až 3. 9. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Royal reality PLUS, s. r. o. IČO 53347552 | Konateľ | 10. 12. 2020 až 3. 2. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Royal reality PLUS, s. r. o. IČO 53347552 | Konateľ | 10. 12. 2020 až 31. 12. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BMG 2 s. r. o. IČO 53347706 | Konateľ | 28. 10. 2020 až 27. 1. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BMG 2 s. r. o. IČO 53347706 | Konateľ | 28. 10. 2020 až 12. 9. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Echt - reality PO s. r. o. IČO 53346670 | Konateľ | 27. 10. 2020 až 28. 11. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Echt - reality PO s. r. o. IČO 53346670 | Konateľ | 27. 10. 2020 až 2. 11. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Grizzly Reality SC, s.r.o. IČO 53347692 | Konateľ | 24. 10. 2020 až 27. 6. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Grizzly Reality SC, s.r.o. IČO 53347692 | Konateľ | 24. 10. 2020 až 27. 5. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Echt – reality BT s. r. o. IČO 53346505 | Konateľ | 8. 10. 2020 až 14. 11. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Echt – reality BT s. r. o. IČO 53346505 | Konateľ | 8. 10. 2020 až 2. 11. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ROJTECH s. r. o. IČO 52062627 | Konateľ | 11. 12. 2018 až 30. 9. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ROJTECH s. r. o. IČO 52062627 | Konateľ | 11. 12. 2018 až 23. 1. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Pure Emotion s. r. o. IČO 48072273 | Konateľ | 7. 3. 2015 až 7. 3. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Pure Emotion s. r. o. IČO 48072273 | Konateľ | 7. 3. 2015 až 19. 3. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (51).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| Bernoláka s. r. o. IČO 54404967 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 8. 2. 2022 |
| IMMOPROFIT s. r. o. IČO 53863208 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 15. 6. 2021 |
| TUreality tour s. r. o. IČO 54401771 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 750 € | 55 % | 4. 2. 2022 |
| Pure Care s. r. o. IČO 53864158 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 1. 7. 2021 |
| RealEstate Vision, s.r.o. IČO 44991878 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 21. 5. 2022 |
| TUdevelop, s. r. o. IČO 52138305 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 21. 5. 2022 |
| TUdomy, s. r. o. IČO 52138046 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 21. 5. 2022 |
| TUreality BB, s. r. o. IČO 51662990 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 21. 5. 2022 |
| TUreality BY, s. r. o. IČO 52063046 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 21. 5. 2022 |
| TUreality Bytča s.r.o. IČO 48072427 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 22. 11. 2022 |
| TUreality Centrála s. r. o. IČO 54286379 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 16. 12. 2021 |
| TUreality DT s. r. o. IČO 55854761 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 21. 11. 2023 |
| TUreality Dunajská Streda s.r.o. IČO 48230804 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 21. 5. 2022 |
| TUreality HE s. r. o. IČO 55854664 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 21. 11. 2023 |
| TUreality KE1 s. r. o. IČO 54414326 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 4. 2. 2022 |
| TUreality KM s. r. o. IČO 55850065 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 17. 11. 2023 |
| TUreality Košice s.r.o. IČO 47692880 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 11. 11. 2022 |
| TUreality LM1 s. r. o. IČO 54403324 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 25. 2. 2022 |
| TUreality LV, s. r. o. IČO 51659395 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 21. 5. 2022 |
| TUreality LV1 s.r.o. IČO 54416981 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 4. 5. 2022 |
| TUreality ML s. r. o. IČO 55851231 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 23. 11. 2023 |
| TUreality NR, s. r. o. IČO 51661918 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 21. 5. 2022 |
| TUreality PB1 s. r. o. IČO 54418909 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 11. 3. 2022 |
| TUreality PD s. r. o. IČO 54129061 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 5. 10. 2021 |
| TUreality PT s. r. o. IČO 55845495 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 31. 10. 2023 |
| TUreality PU1 s. r. o. IČO 54401933 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 8. 2. 2022 |
| TUreality Pezinok1 s. r. o. IČO 56136901 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 27. 3. 2024 |
| TUreality Piešťany1 s. r. o. IČO 56136501 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 26. 3. 2024 |
| TUreality Prievidza s.r.o. IČO 48228681 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 3. 11. 2022 |
| TUreality Púchov s.r.o. IČO 50068148 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 22. 11. 2022 |
| TUreality RK1 s .r. o. IČO 54413044 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 27. 4. 2022 |
| TUreality RS s. r. o. IČO 54286298 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 15. 12. 2021 |
| TUreality RV s. r. o. IČO 55848664 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 31. 10. 2023 |
| TUreality Ružinov s.r.o. IČO 48075680 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 8. 11. 2022 |
| TUreality SB s. r. o. IČO 54285739 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 18. 12. 2021 |
| TUreality SL s. r. o. IČO 55851053 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 28. 10. 2023 |
| TUreality SNV, s. r. o. IČO 51662981 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 21. 5. 2022 |
| TUreality SO s. r. o. IČO 55849504 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 21. 11. 2023 |
| TUreality SP s. r. o. IČO 55851363 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 21. 11. 2023 |
| TUreality Spišská Nová Ves s.r.o. IČO 48075701 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 15. 11. 2022 |
| TUreality TN1 s. r. o. IČO 54406293 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 5. 2. 2022 |
| TUreality TN2 s. r. o. IČO 54406391 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 5. 2. 2022 |
| TUreality TR s. r. o. IČO 54295661 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 22. 12. 2021 |
| TUreality TT1 s. r. o. IČO 54416795 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 8. 2. 2022 |
| TUreality TV s. r. o. IČO 56137974 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 5. 4. 2024 |
| TUreality Topoľčany s. r. o. IČO 56136315 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 28. 3. 2024 |
| TUreality Trenčín1 s. r. o. IČO 56137028 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 26. 3. 2024 |
| TUreality VK s. r. o. IČO 56138679 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 4. 4. 2024 |
| TUreality ZC s. r. o. IČO 56143923 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 4. 4. 2024 |
| TUreality Šaľa s. r. o. IČO 56137516 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 28. 3. 2024 |
| TUreality Žilina1 s. r. o. IČO 56136722 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 26. 3. 2024 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.