28 zápisov v štatutárnych orgánoch15 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
Žiadny zo zápisov teraz neplatí.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Therese & Co. s. r. o. IČO 52598535 | Konateľ | 27. 8. 2019 až 24. 5. 2022 | dodávateľ 159 € (1 zmluva) |
| Therese & Co. s. r. o. IČO 52598535 | Konateľ | 27. 8. 2019 až 11. 4. 2022 | dodávateľ 159 € (1 zmluva) |
| SOFTON, s. r. o. IČO 53683820 | Konateľ | 16. 4. 2021 až 8. 3. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SOFTON, s. r. o. IČO 53683820 | Konateľ | 16. 4. 2021 až 10. 6. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Narias zeta s. r. o., v likvidácii IČO 53683528, zaniknutý 23. 7. 2025 | Konateľ | 8. 4. 2021 až 28. 4. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Narias zeta s. r. o., v likvidácii IČO 53683528, zaniknutý 23. 7. 2025 | Konateľ | 8. 4. 2021 až 10. 6. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Narias sigma s. r. o., v likvidácii IČO 53683854, zaniknutý 4. 7. 2025 | Konateľ | 7. 4. 2021 až 30. 3. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Narias sigma s. r. o., v likvidácii IČO 53683854, zaniknutý 4. 7. 2025 | Konateľ | 7. 4. 2021 až 10. 6. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Narias kapa s. r. o., v likvidácii IČO 53683625, zaniknutý 5. 7. 2025 | Konateľ | 2. 4. 2021 až 30. 8. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Narias kapa s. r. o., v likvidácii IČO 53683625, zaniknutý 5. 7. 2025 | Konateľ | 2. 4. 2021 až 31. 8. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| JAGERKAFFEE Manufaktur s. r. o. IČO 53683668 | Konateľ | 2. 4. 2021 až 26. 7. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| JAGERKAFFEE Manufaktur s. r. o. IČO 53683668 | Konateľ | 2. 4. 2021 až 8. 8. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Narias epsilon s. r. o., v likvidácii IČO 53542894, zaniknutý 4. 7. 2025 | Konateľ | 18. 2. 2021 až 6. 6. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Narias epsilon s. r. o., v likvidácii IČO 53542894, zaniknutý 4. 7. 2025 | Konateľ | 18. 2. 2021 až 10. 6. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Narias delta s. r. o., v likvidácii IČO 53545389, zaniknutý 3. 7. 2025 | Konateľ | 12. 2. 2021 až 6. 9. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Narias delta s. r. o., v likvidácii IČO 53545389, zaniknutý 3. 7. 2025 | Konateľ | 12. 2. 2021 až 5. 9. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| JAGER BEAUTY s. r. o. IČO 53546008 | Konateľ | 11. 2. 2021 až 10. 6. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| JAGER BEAUTY s. r. o. IČO 53546008 | Konateľ | 11. 2. 2021 až 25. 4. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| XX COLLECTION s. r. o. IČO 53542711 | Konateľ | 5. 2. 2021 až 20. 8. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| XX COLLECTION s. r. o. IČO 53542711 | Konateľ | 5. 2. 2021 až 26. 7. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Narias gama s. r. o., v likvidácii IČO 53542665, zaniknutý 10. 7. 2025 | Konateľ | 21. 1. 2021 až 6. 9. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Narias gama s. r. o., v likvidácii IČO 53542665, zaniknutý 10. 7. 2025 | Konateľ | 21. 1. 2021 až 5. 9. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GM energy, s.r.o. IČO 53008065 | Konateľ | 15. 4. 2020 až 20. 3. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GM energy, s.r.o. IČO 53008065 | Konateľ | 15. 4. 2020 až 21. 3. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Wine & More s.r.o. IČO 52117634 | Konateľ | 10. 1. 2019 až 18. 8. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Wine & More s.r.o. IČO 52117634 | Konateľ | 10. 1. 2019 až 26. 10. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GM home s. r. o. IČO 52114911 | Konateľ | 21. 12. 2018 až 21. 3. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BP Invest s. r. o. IČO 36858897 | Konateľ | 7. 11. 2018 až 21. 3. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.