15 zápisov v štatutárnych orgánoch13 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| STOMAPET, s.r.o. IČO 46997041 | Konateľ | 23. 7. 2026 až dodnes | dodávateľ 0 € (20 zmlúv) |
| Zenon Slovakia s. r. o. IČO 57700958 | Konateľ | 23. 6. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| StarLabs s. r. o. IČO 57679550 | Konateľ | 12. 6. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Šišovdent s. r. o. IČO 56789092 | Konateľ | 19. 3. 2026 až dodnes | dodávateľ 0 € (4 zmluvy) |
| DemiTrade s. r. o. IČO 57490732 | Konateľ | 5. 3. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| ZENON DENTAL CLINIC - Dubaj, j. s. a. IČO 56813881 | Člen predstavenstva | 1. 3. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| ZUB PD, s. r. o. IČO 50461061 | Konateľ | 19. 6. 2023 až dodnes | dodávateľ 0 € (21 zmlúv) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Zub Snina s. r. o. IČO 55455280 | Konateľ | 23. 5. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| DOMBOX, s. r. o. IČO 55376665 | Konateľ | 19. 4. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Bardejov DENT s. r. o. IČO 54761212 | Konateľ | 27. 10. 2022 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| ZUB TT s.r.o. IČO 54792622 | Konateľ | 12. 8. 2022 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| DEMIDENT Banská Bystrica s.r.o. IČO 36869139 | Konateľ | 9. 12. 2017 až 22. 4. 2024 | dodávateľ 15 tis. € (20 zmlúv) |
| DEMIDENT Banská Bystrica s.r.o. IČO 36869139 | Konateľ | 9. 12. 2017 až 8. 3. 2024 | dodávateľ 15 tis. € (20 zmlúv) |
| LLM trade s. r. o. IČO 51032384, zaniknutý 24. 6. 2025 | Konateľ | 12. 8. 2017 až 29. 4. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LLM trade s. r. o. IČO 51032384, zaniknutý 24. 6. 2025 | Konateľ | 12. 8. 2017 až 13. 5. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (15).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| DemiTrade s. r. o. IČO 57490732 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 5. 3. 2026 |
| Zenon Slovakia s. r. o. IČO 57700958 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 550 € | 51 % | 23. 6. 2026 |
| DOMBOX, s. r. o. IČO 55376665 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 19. 4. 2023 |
| StarLabs s. r. o. IČO 57679550 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 30 750 € | 41 % | 12. 6. 2026 |
| KOLIS, s. r. o. IČO 45279969 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 6 000 € | 40 % | 13. 2. 2025 |
| Zub Snina s. r. o. IČO 55455280 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 000 € | 40 % | 23. 5. 2023 |
| ZUB TT s.r.o. IČO 54792622 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 625 € | 37,5 % | 12. 8. 2022 |
| Šišovdent s. r. o. IČO 56789092 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 3 410 € | 31 % | 22. 4. 2026 |
| STOMA-HYGIENA, spol. s r.o. IČO 36517178 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 1 990 € | 29,97 % | 22. 9. 2023 |
| Stomatológia BL s. r. o. IČO 57112011 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 452 € | 29 % | 2. 9. 2026 |
| Ortho Tatry, s. r. o. IČO 55631533 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 1 300 € | 26 % | 3. 7. 2024 |
| ZUB RV s. r. o. IČO 55878709 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 3 750 € | 25 % | 25. 6. 2026 |
| Dental Clinic Prešov, s. r. o. IČO 54753449 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 1 500 € | 25 % | 19. 7. 2022 |
| STOMAPET, s.r.o. IČO 46997041 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 6 600 € | 16,5 % | 13. 8. 2026 |
| BDC s. r. o. IČO 52082067 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 200 € | 11 % | 27. 10. 2020 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).