41 zápisov v štatutárnych orgánoch24 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Laverna Medical, s. r. o. IČO 47527579 | Konateľ | 13. 11. 2013 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| JUDr. Štefan Haulík, advokát IČO 31789714 | Podnikateľ | 2. 9. 1998 až dodnes | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| L'ART/JUVEN s.r.o. v likvidácii IČO 31379044, zaniknutý 27. 2. 2021 | Likvidátor | 1. 1. 2020 až 27. 2. 2021 | dodávateľ 38 tis. € (5 zmlúv) |
| KORCHI, s.r.o. v likvidácii IČO 44941170, zaniknutý 2. 7. 2022 | Likvidátor | 28. 7. 2021 až 2. 7. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KORCHI, s.r.o. v likvidácii IČO 44941170, zaniknutý 2. 7. 2022 | Likvidátor | 28. 7. 2021 až 1. 7. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AZ collection s. r. o. v likvidácii IČO 35979178, zaniknutý 12. 5. 2021 | Likvidátor | 30. 9. 2020 až 12. 5. 2021 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| AZ collection s. r. o. v likvidácii IČO 35979178, zaniknutý 12. 5. 2021 | Likvidátor | 30. 9. 2020 až 11. 5. 2021 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| MW DENT s. r. o. IČO 46751165 | Konateľ | 12. 7. 2012 až 3. 11. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MW DENT s. r. o. IČO 46751165 | Konateľ | 12. 7. 2012 až 10. 11. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| STK OK, s. r. o. IČO 46750339 | Konateľ | 7. 7. 2012 až 19. 12. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| STK OK, s. r. o. IČO 46750339 | Konateľ | 7. 7. 2012 až 15. 12. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Dom starostlivosti o ľudí, s.r.o. IČO 47239638 | Konateľ | 28. 6. 2012 až 29. 10. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Dom starostlivosti o ľudí, s.r.o. IČO 47239638 | Konateľ | 28. 6. 2012 až 18. 10. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Exact Software Slovakia s.r.o. v likvidácii IČO 35909765, zaniknutý 4. 10. 2012 | Likvidátor | 1. 7. 2011 až 4. 10. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SaGa Foods, s.r.o. v likvidácii IČO 35776854, zaniknutý 1. 12. 2011 | Likvidátor | 1. 3. 2011 až 1. 12. 2011 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ELEKTRAGHENDA, spol. s r. o. IČO 45974861 | Konateľ | 20. 1. 2011 až 13. 5. 2011 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ELEKTRAGHENDA, spol. s r. o. IČO 45974861 | Konateľ | 20. 1. 2011 až 20. 5. 2011 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ATDT, s. r. o. IČO 45974845 | Konateľ | 18. 1. 2011 až 18. 7. 2011 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ATDT, s. r. o. IČO 45974845 | Konateľ | 18. 1. 2011 až 22. 6. 2011 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Stemcor Engineering Steel, s. r. o. v likvidácii IČO 45960348, zaniknutý 22. 3. 2017 | Konateľ | 28. 12. 2010 až 4. 4. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Stemcor Engineering Steel, s. r. o. v likvidácii IČO 45960348, zaniknutý 22. 3. 2017 | Konateľ | 28. 12. 2010 až 16. 4. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LOUD, s. r. o. IČO 45960402 | Konateľ | 23. 12. 2010 až 13. 4. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LOUD, s. r. o. IČO 45960402 | Konateľ | 23. 12. 2010 až 12. 4. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Panasonic Slovakia, spol. s r.o. v likvidácii IČO 35735406, zaniknutý 8. 12. 2012 | Likvidátor | 1. 12. 2010 až 8. 12. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Mlynská Residentials s. r. o. v likvidácii IČO 36857491, zaniknutý 18. 9. 2010 | Likvidátor | 30. 10. 2009 až 18. 9. 2010 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Mlynská Residentials s. r. o. v likvidácii IČO 36857491, zaniknutý 18. 9. 2010 | Konateľ | 30. 10. 2009 až 17. 9. 2010 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Sereď Residentials s. r. o. v likvidácii IČO 36858048, zaniknutý 17. 9. 2010 | Konateľ | 30. 10. 2009 až 16. 9. 2010 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Sereď Residentials s. r. o. v likvidácii IČO 36858048, zaniknutý 17. 9. 2010 | Likvidátor | 30. 10. 2009 až 17. 9. 2010 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Isabella Residentials s. r. o. v likvidácii IČO 36858366, zaniknutý 28. 9. 2010 | Konateľ | 30. 10. 2009 až 27. 9. 2010 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Isabella Residentials s. r. o. v likvidácii IČO 36858366, zaniknutý 28. 9. 2010 | Likvidátor | 30. 10. 2009 až 28. 9. 2010 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PV Chyžné II., s. r. o. IČO 44967594 | Konateľ | 9. 10. 2009 až 13. 12. 2010 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PV Chyžné II., s. r. o. IČO 44967594 | Konateľ | 9. 10. 2009 až 16. 11. 2010 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PV Chyžné I., s. r. o. IČO 44749767 | Konateľ | 29. 4. 2009 až 13. 12. 2010 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PV Chyžné I., s. r. o. IČO 44749767 | Konateľ | 29. 4. 2009 až 16. 11. 2010 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Omikron Shelf Company, s. r. o. IČO 44518111 | Konateľ | 5. 12. 2008 až 5. 2. 2009 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Omikron Shelf Company, s. r. o. IČO 44518111 | Konateľ | 5. 12. 2008 až 9. 2. 2009 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| tesa tape Slovakia s.r.o. v likvidácii IČO 35869071, zaniknutý 16. 10. 2009 | Likvidátor | 1. 8. 2008 až 16. 10. 2009 | v spracovaných zmluvách nie je |
| JBS Slovakia Holdings, s. r. o. v likvidácii IČO 36810835, zaniknutý 1. 8. 2017 | Konateľ | 28. 7. 2007 až 7. 11. 2008 | v spracovaných zmluvách nie je |
| JBS Slovakia Holdings, s. r. o. v likvidácii IČO 36810835, zaniknutý 1. 8. 2017 | Konateľ | 28. 7. 2007 až 29. 10. 2008 | v spracovaných zmluvách nie je |
| JUMAMI s. r. o. IČO 36736457 | Konateľ | 8. 2. 2007 až 26. 3. 2009 | v spracovaných zmluvách nie je |
| JUMAMI s. r. o. IČO 36736457 | Konateľ | 8. 2. 2007 až 23. 4. 2009 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (1).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| Laverna Medical, s. r. o. IČO 47527579 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 25. 5. 2022 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.