71 zápisov v štatutárnych orgánoch36 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
Žiadny zo zápisov teraz neplatí.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| SEC Technologies, s.r.o. IČO 45437955 | Konateľ | 11. 3. 2010 až 29. 9. 2010 | dodávateľ 4,8 mil. € (24 zmlúv) objednávateľ 100 tis. € (8 zmlúv) |
| SEC Technologies, s.r.o. IČO 45437955 | Konateľ | 11. 3. 2010 až 26. 10. 2010 | dodávateľ 4,8 mil. € (24 zmlúv) objednávateľ 100 tis. € (8 zmlúv) |
| ABAS CiT Management s. r. o. IČO 35801425, zaniknutý 16. 1. 2018 | Konateľ | 8. 9. 2011 až 17. 9. 2015 | dodávateľ 546 tis. € (5 zmlúv) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| ABAS CiT Management s. r. o. IČO 35801425, zaniknutý 16. 1. 2018 | Konateľ | 8. 9. 2011 až 11. 8. 2011 | dodávateľ 546 tis. € (5 zmlúv) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| ABAS CiT Management s. r. o. IČO 35801425, zaniknutý 16. 1. 2018 | Konateľ | 9. 8. 2001 až 2. 10. 2008 | dodávateľ 546 tis. € (5 zmlúv) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| ABAS CiT Management s. r. o. IČO 35801425, zaniknutý 16. 1. 2018 | Konateľ | 9. 8. 2001 až 3. 11. 2008 | dodávateľ 546 tis. € (5 zmlúv) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| ABAS SR Management s. r. o. IČO 35883324 | Konateľ | 12. 9. 2008 až 13. 10. 2011 | dodávateľ 379 tis. € (7 zmlúv) |
| ABAS SR Management s. r. o. IČO 35883324 | Konateľ | 12. 9. 2008 až 8. 9. 2011 | dodávateľ 379 tis. € (7 zmlúv) |
| SYSTEM SOLUTIONS s. r. o. IČO 44222882 | Konateľ | 17. 6. 2008 až 11. 9. 2013 | dodávateľ 230 tis. € (14 zmlúv) |
| SYSTEM SOLUTIONS s. r. o. IČO 44222882 | Konateľ | 17. 6. 2008 až 4. 10. 2013 | dodávateľ 230 tis. € (14 zmlúv) |
| LAMA SK a. s. IČO 36651311 | Konateľ | 27. 8. 2015 až 15. 2. 2022 | dodávateľ 164 tis. € (19 zmlúv) objednávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| LAMA SK a. s. IČO 36651311 | Konateľ | 27. 8. 2015 až 11. 3. 2022 | dodávateľ 164 tis. € (19 zmlúv) objednávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| PROGREEN s.r.o. IČO 47615265 | Konateľ | 15. 1. 2014 až 25. 6. 2014 | dodávateľ 85 tis. € (4 zmluvy) |
| PROGREEN s.r.o. IČO 47615265 | Konateľ | 15. 1. 2014 až 28. 5. 2014 | dodávateľ 85 tis. € (4 zmluvy) |
| inCare Medical Center s. r. o. IČO 46532943, zaniknutý 19. 6. 2019 | Konateľ | 8. 2. 2012 až 3. 10. 2012 | dodávateľ 2 000 € (2 zmluvy) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| inCare Medical Center s. r. o. IČO 46532943, zaniknutý 19. 6. 2019 | Konateľ | 8. 2. 2012 až 14. 11. 2012 | dodávateľ 2 000 € (2 zmluvy) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| TERRA WYLAK WINERY, s. r. o. IČO 46534105 | Konateľ | 8. 2. 2012 až 15. 7. 2016 | dodávateľ 1 300 € (4 zmluvy) |
| TERRA WYLAK WINERY, s. r. o. IČO 46534105 | Konateľ | 8. 2. 2012 až 1. 6. 2016 | dodávateľ 1 300 € (4 zmluvy) |
| REKEN & PARTNERS Law Firm s. r. o. IČO 36783188 | Konateľ | 29. 5. 2007 až 14. 3. 2022 | dodávateľ 85 € (5 zmlúv) |
| REKEN & PARTNERS Law Firm s. r. o. IČO 36783188 | Konateľ | 29. 5. 2007 až 25. 2. 2022 | dodávateľ 85 € (5 zmlúv) |
| CEVARD ADVISE s. r. o. IČO 44269714 | Konateľ | 19. 12. 2014 až 30. 3. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| CEVARD ADVISE s. r. o. IČO 44269714 | Konateľ | 19. 12. 2014 až 15. 6. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Trident SK s.r.o. IČO 46572937 | Konateľ | 4. 11. 2014 až 12. 12. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Trident SK s.r.o. IČO 46572937 | Konateľ | 4. 11. 2014 až 13. 2. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MEDISON - ISCARE, a.s. v likvidácii IČO 36726061, zaniknutý 4. 2. 2017 | Likvidátor | 1. 5. 2014 až 4. 2. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| tandemo s.r.o. IČO 47615133 | Konateľ | 13. 2. 2014 až 17. 6. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| tandemo s.r.o. IČO 47615133 | Konateľ | 13. 2. 2014 až 16. 5. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Pasienkova s. r. o. IČO 46790381 | Konateľ | 13. 9. 2012 až 11. 12. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Pasienkova s. r. o. IČO 46790381 | Konateľ | 13. 9. 2012 až 13. 11. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DART Consulting s. r. o. IČO 46730681, zaniknutý 9. 9. 2017 | Konateľ | 12. 7. 2012 až 7. 8. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DART Consulting s. r. o. IČO 46730681, zaniknutý 9. 9. 2017 | Konateľ | 12. 7. 2012 až 28. 8. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Interportfolio s.r.o. IČO 36723487 | Konateľ | 11. 4. 2012 až 27. 6. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Interportfolio s.r.o. IČO 36723487 | Konateľ | 11. 4. 2012 až 10. 5. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Interportfolio s.r.o. IČO 36723487 | Konateľ | 11. 4. 2012 až 20. 6. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Dočista s. r. o. IČO 46488871, zaniknutý 24. 10. 2013 | Konateľ | 13. 1. 2012 až 23. 10. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Bilberry Group s. r. o. IČO 46462848 | Konateľ | 14. 12. 2011 až 30. 12. 2013 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Bilberry Group s. r. o. IČO 46462848 | Konateľ | 14. 12. 2011 až 3. 12. 2013 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Real Estate Consulting s. r. o. IČO 46441921 | Konateľ | 3. 12. 2011 až 9. 11. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Real Estate Consulting s. r. o. IČO 46441921 | Konateľ | 3. 12. 2011 až 20. 12. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SPV eight s. r. o. IČO 46408827, zaniknutý 9. 7. 2020 | Konateľ | 4. 11. 2011 až 3. 4. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SPV eight s. r. o. IČO 46408827, zaniknutý 9. 7. 2020 | Konateľ | 4. 11. 2011 až 10. 4. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SPV seven s. r. o. IČO 46361294 | Konateľ | 6. 10. 2011 až 12. 10. 2011 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SPV seven s. r. o. IČO 46361294 | Konateľ | 6. 10. 2011 až 21. 10. 2011 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SPV six s. r. o . IČO 46256547 | Konateľ | 2. 8. 2011 až 13. 10. 2011 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SPV six s. r. o . IČO 46256547 | Konateľ | 2. 8. 2011 až 16. 9. 2011 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Mataloni s. r. o. IČO 46099409 | Konateľ | 7. 4. 2011 až 7. 9. 2011 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Mataloni s. r. o. IČO 46099409 | Konateľ | 7. 4. 2011 až 14. 9. 2011 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| VERTMONT s. r. o. IČO 45984867 | Konateľ | 13. 1. 2011 až 3. 3. 2011 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VERTMONT s. r. o. IČO 45984867 | Konateľ | 13. 1. 2011 až 15. 4. 2011 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PON FIT s.r.o. IČO 45934819 | Konateľ | 5. 1. 2011 až 23. 2. 2011 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PON FIT s.r.o. IČO 45934819 | Konateľ | 5. 1. 2011 až 25. 3. 2011 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FinFox Consulting s. r. o. IČO 45893608 | Konateľ | 3. 11. 2010 až 4. 11. 2010 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| FinFox Consulting s. r. o. IČO 45893608 | Konateľ | 3. 11. 2010 až 15. 11. 2010 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| BK Consulting SK s. r. o. IČO 45692947, zaniknutý 29. 4. 2016 | Konateľ | 25. 8. 2010 až 5. 10. 2010 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BK Consulting SK s. r. o. IČO 45692947, zaniknutý 29. 4. 2016 | Konateľ | 25. 8. 2010 až 24. 9. 2010 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Farmácia Security spol. s r.o. v likvidácii IČO 34152016, zaniknutý 18. 9. 2013 | Likvidátor | 1. 8. 2010 až 18. 9. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ENERGY - PROFICOM s. r. o. IČO 45654018 | Konateľ | 31. 7. 2010 až 4. 7. 2011 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ENERGY - PROFICOM s. r. o. IČO 45654018 | Konateľ | 31. 7. 2010 až 26. 7. 2011 | v spracovaných zmluvách nie je |
| M-R solutions, s. r. o. IČO 35908688 | Konateľ | 12. 4. 2010 až 17. 5. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| M-R solutions, s. r. o. IČO 35908688 | Konateľ | 12. 4. 2010 až 7. 5. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Loan Management One, s.r.o. v likvidácii IČO 35827912, zaniknutý 23. 2. 2013 | Likvidátor | 15. 3. 2010 až 23. 2. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GLOBAL PRINT s. r. o. IČO 36284556, zaniknutý 16. 11. 2013 | Konateľ | 15. 3. 2010 až 17. 5. 2010 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GLOBAL PRINT s. r. o. IČO 36284556, zaniknutý 16. 11. 2013 | Konateľ | 15. 3. 2010 až 8. 7. 2010 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GENERAL PRINT s. r. o. IČO 36615544, zaniknutý 25. 6. 2015 | Konateľ | 1. 2. 2010 až 6. 9. 2011 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GENERAL PRINT s. r. o. IČO 36615544, zaniknutý 25. 6. 2015 | Konateľ | 1. 2. 2010 až 5. 10. 2011 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Intelltec s.r.o. IČO 36707601, zaniknutý 19. 12. 2015 | Konateľ | 28. 12. 2009 až 9. 10. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Intelltec s.r.o. IČO 36707601, zaniknutý 19. 12. 2015 | Konateľ | 28. 12. 2009 až 29. 10. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PSL Consulting SK s.r.o. IČO 35959916, zaniknutý 10. 3. 2016 | Konateľ | 7. 4. 2009 až 1. 10. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PSL Consulting SK s.r.o. IČO 35959916, zaniknutý 10. 3. 2016 | Konateľ | 7. 4. 2009 až 18. 10. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ISCARE GROUP s.r.o. IČO 44646542, zaniknutý 2. 12. 2025 | Konateľ | 19. 2. 2009 až 29. 9. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ISCARE GROUP s.r.o. IČO 44646542, zaniknutý 2. 12. 2025 | Konateľ | 19. 2. 2009 až 21. 3. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.