34 zápisov v štatutárnych orgánoch28 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 1. 11. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| green energy slovakia, s. r. o. IČO 35780711 | Konateľ | 26. 1. 2000 až dodnes | dodávateľ 1,3 mil. € (4 zmluvy) objednávateľ 5 876 € (4 zmluvy) |
| P.T.L. s. r. o. IČO 46042741 | Konateľ | 15. 2. 2011 až dodnes | dodávateľ 94 tis. € (3 zmluvy) |
| Green Energy Holding, s.r.o. IČO 47111780 | Konateľ | 12. 4. 2013 až dodnes | dodávateľ 37 tis. € (10 zmlúv) objednávateľ 4 864 € (11 zmlúv) |
| PV Tekovské Nemce s. r. o. IČO 45320748 | Konateľ | 19. 12. 2009 až dodnes | dodávateľ 18 tis. € (3 zmluvy) |
| GREEN ENERGY CEROVÁ, s.r.o. IČO 35815060 | Konateľ | 18. 6. 2001 až dodnes | objednávateľ 3 000 € (1 zmluva) |
| KRON ENERGY, s. r. o. IČO 46766812 | Konateľ | 25. 7. 2012 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| E. Construktion, s. r. o. IČO 46303049 | Konateľ | 30. 5. 2012 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| PV Chyžné I., s. r. o. IČO 44749767 | Konateľ | 2. 12. 2011 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| PV Chyžné II., s. r. o. IČO 44967594 | Konateľ | 2. 12. 2011 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| PV Červenica, s. r. o. IČO 45231028 | Konateľ | 13. 1. 2011 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| PV Kobyly II., s. r. o. IČO 45246947 | Konateľ | 13. 1. 2011 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| PV Tušice II., s. r. o. IČO 45247064 | Konateľ | 13. 1. 2011 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| PV Alekšince s. r. o. IČO 45538549 | Konateľ | 11. 5. 2010 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| PV Tesárske Mlyňany s. r. o. IČO 45538450 | Konateľ | 7. 5. 2010 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| PV Lišov s. r. o. IČO 45319901 | Konateľ | 19. 12. 2009 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| PV Veľké Úľany s. r. o. IČO 45319979 | Konateľ | 18. 12. 2009 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Environment and Energy Company, s. r. o. IČO 44768958 | Konateľ | 19. 5. 2009 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Energy Management, s.r.o. IČO 44010877 | Konateľ | 29. 3. 2008 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| E. Inspektion, s.r.o. IČO 44011041 | Konateľ | 27. 3. 2008 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| E. Supervision, s.r.o. IČO 44011253 | Konateľ | 27. 3. 2008 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Energy Development, s.r.o. IČO 43814778 | Konateľ | 7. 11. 2007 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| D.T.L., s.r.o. IČO 35868341 | Konateľ | 19. 2. 2007 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| green energy slovakia, s. r. o. IČO 35780711 | Konateľ | 26. 1. 2000 až 14. 4. 2005 | dodávateľ 1,3 mil. € (4 zmluvy) objednávateľ 5 876 € (4 zmluvy) |
| GREEN ENERGY CEROVÁ, s.r.o. IČO 35815060 | Konateľ | 18. 6. 2001 až 2. 2. 2005 | objednávateľ 3 000 € (1 zmluva) |
| PV Biskupice, s.r.o. IČO 45585075 | Konateľ | 8. 3. 2011 až 20. 7. 2012 | objednávateľ 1 664 € (1 zmluva) |
| PV Biskupice, s.r.o. IČO 45585075 | Konateľ | 8. 3. 2011 až 10. 7. 2012 | objednávateľ 1 664 € (1 zmluva) |
| PV Rumince, s. r. o. IČO 44599048 | Konateľ | 7. 2. 2011 až 24. 1. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PV Rumince, s. r. o. IČO 44599048 | Konateľ | 7. 2. 2011 až 7. 1. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| NADÁCIA GREEN ENVIRO "v likvidácii" IČO 42172471 | Správca | 10. 7. 2009 až 16. 8. 2011 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| Eco-Project, a.s. v likvidácii IČO 35821493, zaniknutý 10. 12. 2025 | Predstavenstvo: predseda | 11. 6. 2004 až 30. 1. 2004 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Eco-Project, a.s. v likvidácii IČO 35821493, zaniknutý 10. 12. 2025 | Predstavenstvo: predseda | 2. 10. 2001 až 10. 6. 2004 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Malý trh s.r.o. IČO 35714913, zaniknutý 12. 1. 2007 | Konateľ | 4. 6. 1999 až 25. 6. 2002 | v spracovaných zmluvách nie je |
| bauInvest Slovakia, s.r.o. v likvidácií v konkurze IČO 35759852, zaniknutý 7. 10. 2011 | Konateľ | 29. 1. 1999 až 30. 8. 2005 | v spracovaných zmluvách nie je |
| bauInvest Slovakia, s.r.o. v likvidácií v konkurze IČO 35759852, zaniknutý 7. 10. 2011 | Konateľ | 29. 1. 1999 až 6. 10. 2011 | v spracovaných zmluvách nie je |
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (1).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| green energy slovakia, s. r. o. IČO 35780711 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 6 640 € | 40 % | 25. 5. 2022 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 1. 11. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.
Zobrazujeme 12 z 43.