35 zápisov v štatutárnych orgánoch20 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| ALMARO, s.r.o. v likvidácii IČO 34140611 | Likvidátor | 4. 3. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Art Sui Generis s. r. o. v likvidácii IČO 46454853 | Likvidátor | 4. 3. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Analytics s. r. o. v likvidácii IČO 51716887 | Likvidátor | 4. 3. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| KRYOFIT, s.r.o. v likvidácii IČO 36765741 | Likvidátor | 14. 2. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| IVESTA s.r.o. v likvidácii IČO 43815227 | Likvidátor | 6. 2. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Jagon s.r.o. - Kamenárstvo "v likvidácii" IČO 45681066 | Likvidátor | 16. 1. 2019 až dodnes | objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| NATAL-IN, s.r.o. v likvidácii IČO 44381913 | Likvidátor | 10. 12. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| BWI s.r.o. v likvidácii IČO 46970550 | Likvidátor | 12. 11. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Corral s.r.o. IČO 51416883 | Konateľ | 6. 3. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| MäsoPonitrie SK s. r. o. v likvidácii IČO 36731072, zaniknutý 17. 10. 2025 | Likvidátor | 31. 1. 2019 až 4. 4. 2019 | dodávateľ 4 299 € (3 zmluvy) |
| MäsoPonitrie SK s. r. o. v likvidácii IČO 36731072, zaniknutý 17. 10. 2025 | Likvidátor | 31. 1. 2019 až 13. 5. 2019 | dodávateľ 4 299 € (3 zmluvy) |
| MäsoPonitrie SK s. r. o. v likvidácii IČO 36731072, zaniknutý 17. 10. 2025 | Konateľ | 30. 11. 2018 až 31. 1. 2019 | dodávateľ 4 299 € (3 zmluvy) |
| MäsoPonitrie SK s. r. o. v likvidácii IČO 36731072, zaniknutý 17. 10. 2025 | Konateľ | 30. 11. 2018 až 14. 3. 2019 | dodávateľ 4 299 € (3 zmluvy) |
| HS Non-stop s.r.o. v likvidácii IČO 50251180, zaniknutý 1. 10. 2019 | Likvidátor | 23. 1. 2018 až 4. 4. 2019 | dodávateľ 3 900 € (2 zmluvy) |
| HS Non-stop s.r.o. v likvidácii IČO 50251180, zaniknutý 1. 10. 2019 | Likvidátor | 23. 1. 2018 až 23. 9. 2019 | dodávateľ 3 900 € (2 zmluvy) |
| dabeda s. r. o. IČO 48240052, zaniknutý 26. 6. 2024 |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| Konateľ |
| 8. 3. 2019 až 29. 6. 2021 |
| v spracovaných zmluvách nie je |
| dabeda s. r. o. IČO 48240052, zaniknutý 26. 6. 2024 | Konateľ | 8. 3. 2019 až 30. 12. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Semstav s. r. o. v likvidácii IČO 46731920 | Likvidátor | 20. 2. 2019 až 3. 5. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Semstav s. r. o. v likvidácii IČO 46731920 | Likvidátor | 20. 2. 2019 až 4. 4. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Havrlastav, s.r.o. v likvidácii IČO 46300953 | Likvidátor | 1. 2. 2019 až 3. 6. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Havrlastav, s.r.o. v likvidácii IČO 46300953 | Likvidátor | 1. 2. 2019 až 4. 4. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Energymontáže s.r.o. v likvidácii IČO 50236652, zaniknutý 20. 9. 2019 | Likvidátor | 31. 1. 2019 až 10. 5. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Energymontáže s.r.o. v likvidácii IČO 50236652, zaniknutý 20. 9. 2019 | Likvidátor | 31. 1. 2019 až 4. 4. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Royanne s.r.o. v likvidácii IČO 50699032, zaniknutý 17. 10. 2019 | Likvidátor | 31. 1. 2019 až 3. 5. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Royanne s.r.o. v likvidácii IČO 50699032, zaniknutý 17. 10. 2019 | Likvidátor | 31. 1. 2019 až 4. 4. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Energymontáže s.r.o. v likvidácii IČO 50236652, zaniknutý 20. 9. 2019 | Konateľ | 31. 12. 2018 až 18. 2. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Energymontáže s.r.o. v likvidácii IČO 50236652, zaniknutý 20. 9. 2019 | Konateľ | 31. 12. 2018 až 31. 1. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AB BAU s. r. o. v likvidácii IČO 51087405 | Likvidátor | 30. 11. 2018 až 15. 5. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AB BAU s. r. o. v likvidácii IČO 51087405 | Likvidátor | 30. 11. 2018 až 4. 4. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PD Gastro SK s.r.o. v likvidácii IČO 50950045 | Likvidátor | 30. 10. 2018 až 10. 5. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PD Gastro SK s.r.o. v likvidácii IČO 50950045 | Likvidátor | 30. 10. 2018 až 4. 4. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| B.P.D., s.r.o. IČO 35885076, zaniknutý 22. 11. 2023 | Konateľ | 12. 12. 2017 až 19. 4. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| B.P.D., s.r.o. IČO 35885076, zaniknutý 22. 11. 2023 | Konateľ | 12. 12. 2017 až 27. 3. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| T.R.I., s.r.o. IČO 35839864, zaniknutý 16. 12. 2021 | Konateľ | 30. 11. 2017 až 27. 3. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| T.R.I., s.r.o. IČO 35839864, zaniknutý 16. 12. 2021 | Konateľ | 30. 11. 2017 až 19. 4. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (1).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| Corral s.r.o. IČO 51416883 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 13. 3. 2018 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.