23 zápisov v štatutárnych orgánoch10 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| J&Z Partners s.r.o. IČO 47615974 | Konateľ | 31. 1. 2014 až dodnes | dodávateľ 34 tis. € (4 zmluvy) |
| Strong Groupe s.r.o. IČO 51835517 | Konateľ | 26. 7. 2018 až dodnes | dodávateľ 3 843 € (2 zmluvy) |
| Pre Vaše Detičky s.r.o. IČO 55099203 | Konateľ | 17. 12. 2022 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| B2B Premium s.r.o. IČO 52128695 | Konateľ | 19. 9. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Hero Construct s.r.o. IČO 50721992 | Konateľ | 21. 2. 2017 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| J&Z Partners s.r.o. IČO 47615974 | Konateľ | 31. 1. 2014 až 15. 3. 2018 | dodávateľ 34 tis. € (4 zmluvy) |
| J&Z Partners s.r.o. IČO 47615974 | Konateľ | 31. 1. 2014 až 10. 11. 2022 | dodávateľ 34 tis. € (4 zmluvy) |
| Strong Groupe s.r.o. IČO 51835517 | Konateľ | 26. 7. 2018 až 25. 11. 2022 | dodávateľ 3 843 € (2 zmluvy) |
| LIPSA s.r.o. IČO 52243681 | Konateľ | 4. 6. 2019 až 19. 12. 2024 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) objednávateľ 12 € (1 zmluva) |
| LIPSA s.r.o. IČO 52243681 | Konateľ | 4. 6. 2019 až 4. 2. 2025 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) objednávateľ 12 € (1 zmluva) |
| JsZ Power s. r. o. IČO 46920188 | Konateľ | 29. 4. 2022 až 19. 12. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| JsZ Power s. r. o. IČO 46920188 | Konateľ | 29. 4. 2022 až 28. 11. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| Trading Asistent s. r. o. IČO 52928233 | Konateľ | 20. 1. 2021 až 1. 7. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Trading Asistent s. r. o. IČO 52928233 | Konateľ | 20. 1. 2021 až 21. 2. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Trading Asistent s. r. o. IČO 52928233 | Konateľ | 20. 1. 2021 až 5. 9. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| B2B Premium s.r.o. IČO 52128695 | Konateľ | 19. 9. 2019 až 28. 11. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Dudas Sale expert s.r.o. IČO 50884450 | Konateľ | 12. 5. 2017 až 7. 7. 2022 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Dudas Sale expert s.r.o. IČO 50884450 | Konateľ | 12. 5. 2017 až 20. 9. 2023 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Dudas Sale expert s.r.o. IČO 50884450 | Konateľ | 12. 5. 2017 až 10. 4. 2018 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Hero Construct s.r.o. IČO 50721992 | Konateľ | 21. 2. 2017 až 24. 11. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Strong Group s.r.o. IČO 50158287 | Konateľ | 2. 2. 2016 až 26. 3. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Strong Group s.r.o. IČO 50158287 | Konateľ | 2. 2. 2016 až 20. 3. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Strong Group s.r.o. IČO 50158287 | Konateľ | 2. 2. 2016 až 10. 11. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (5).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| Hero Construct s.r.o. IČO 50721992 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 25. 11. 2022 |
| Pre Vaše Detičky s.r.o. IČO 55099203 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 17. 12. 2022 |
| Strong Groupe s.r.o. IČO 51835517 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 26. 11. 2022 |
| B2B Premium s.r.o. IČO 52128695 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 9 000 € | 90 % | 29. 11. 2022 |
| J&Z Partners s.r.o. IČO 47615974 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 25 000 € | 83,33 % | 11. 11. 2022 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.