70 zápisov v štatutárnych orgánoch39 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 1. 11. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
Žiadny zo zápisov teraz neplatí.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| SEMBID, s.r.o. IČO 36512265, zaniknutý 26. 1. 2023 | Konateľ | 13. 12. 2014 až 9. 9. 2015 | dodávateľ 4,2 mil. € (12 zmlúv) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| SEMBID, s.r.o. IČO 36512265, zaniknutý 26. 1. 2023 | Konateľ | 13. 12. 2014 až 21. 9. 2015 | dodávateľ 4,2 mil. € (12 zmlúv) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| TRISOMYtest, s. r. o. IČO 46817794 | Konateľ | 8. 10. 2014 až 10. 2. 2017 | dodávateľ 3,7 mil. € (4 zmluvy) objednávateľ 16 tis. € (1 zmluva) |
| TRISOMYtest, s. r. o. IČO 46817794 | Konateľ | 8. 10. 2014 až 22. 1. 2019 | dodávateľ 3,7 mil. € (4 zmluvy) objednávateľ 16 tis. € (1 zmluva) |
| TRISOMYtest, s. r. o. IČO 46817794 | Konateľ | 8. 10. 2014 až 30. 11. 2018 | dodávateľ 3,7 mil. € (4 zmluvy) objednávateľ 16 tis. € (1 zmluva) |
| AKADÉMIA s.r.o. IČO 47157461 | Konateľ | 15. 6. 2018 až 3. 10. 2022 | dodávateľ 333 tis. € (1 zmluva) |
| AKADÉMIA s.r.o. IČO 47157461 | Konateľ | 15. 6. 2018 až 3. 2. 2023 | dodávateľ 333 tis. € (1 zmluva) |
| AKADÉMIA s.r.o. IČO 47157461 | Konateľ | 4. 5. 2013 až 15. 6. 2018 | dodávateľ 333 tis. € (1 zmluva) |
| AKADÉMIA s.r.o. IČO 47157461 | Konateľ | 4. 5. 2013 až 13. 6. 2017 | dodávateľ 333 tis. € (1 zmluva) |
| AKADÉMIA s.r.o. IČO 47157461 | Konateľ | 4. 5. 2013 až 9. 7. 2018 | dodávateľ 333 tis. € (1 zmluva) |
| SPV98, s. r. o. v likvidácii IČO 46694498, zaniknutý 19. 7. 2024 | Konateľ | 8. 10. 2014 až 21. 3. 2017 | dodávateľ 193 tis. € (1 zmluva) |
| LAGAMBA s.r.o. IČO 46830774 | Konateľ | 8. 10. 2014 až 7. 3. 2017 | dodávateľ 63 tis. € (2 zmluvy) |
| PALK, a. s. IČO 46818481 | Konateľ | 30. 4. 2015 až 23. 10. 2015 | dodávateľ 34 tis. € (19 zmlúv) |
| PALK, a. s. IČO 46818481 | Konateľ | 30. 4. 2015 až 27. 10. 2015 | dodávateľ 34 tis. € (19 zmlúv) |
| TIGRE SK s.r.o. IČO 35969725 | Konateľ | 17. 12. 2005 až 2. 2. 2006 | dodávateľ 13 tis. € (1 zmluva) |
| TIGRE SK s.r.o. IČO 35969725 | Konateľ | 17. 12. 2005 až 2. 3. 2006 | dodávateľ 13 tis. € (1 zmluva) |
| OFFICIUM G, s.r.o. v likvidácii IČO 35885459, zaniknutý 10. 3. 2023 | Konateľ | 8. 5. 2004 až 9. 3. 2023 | dodávateľ 2 250 € (4 zmluvy) objednávateľ 3 000 € (1 zmluva) |
| OFFICIUM G, s.r.o. v likvidácii IČO 35885459, zaniknutý 10. 3. 2023 | Konateľ | 8. 5. 2004 až 19. 1. 2017 | dodávateľ 2 250 € (4 zmluvy) objednávateľ 3 000 € (1 zmluva) |
| OFFICIUM G, s.r.o. v likvidácii IČO 35885459, zaniknutý 10. 3. 2023 | Konateľ | 8. 5. 2004 až 11. 11. 2004 | dodávateľ 2 250 € (4 zmluvy) objednávateľ 3 000 € (1 zmluva) |
| G2009 AM, s. r. o. IČO 50264176 | Konateľ | 8. 4. 2016 až 23. 11. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| G2009 AM, s. r. o. IČO 50264176 | Konateľ | 8. 4. 2016 až 19. 12. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SPV150, s.r.o. IČO 50262068 | Konateľ | 6. 4. 2016 až 23. 2. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SPV154, s.r.o. IČO 50262416 | Konateľ | 6. 4. 2016 až 17. 3. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Europe Service, s. r. o. IČO 50262017 | Konateľ | 5. 4. 2016 až 24. 2. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SPV152, s.r.o. IČO 50262394 | Konateľ | 5. 4. 2016 až 23. 2. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Thunderball, s. r. o. IČO 50262441 | Konateľ | 2. 4. 2016 až 9. 5. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Thunderball, s. r. o. IČO 50262441 | Konateľ | 2. 4. 2016 až 25. 4. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SPV90, s. r. o. IČO 46613064 | Konateľ | 16. 12. 2015 až 6. 3. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SPV81, s. r. o. IČO 46060081 | Konateľ | 8. 10. 2014 až 17. 3. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SPV90, s. r. o. IČO 46613064 | Konateľ | 8. 10. 2014 až 13. 10. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SPV90, s. r. o. IČO 46613064 | Konateľ | 8. 10. 2014 až 26. 11. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ZX WEB Services s. r. o. v likvidácii IČO 46690301, zaniknutý 3. 6. 2020 | Konateľ | 8. 10. 2014 až 20. 4. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ZX WEB Services s. r. o. v likvidácii IČO 46690301, zaniknutý 3. 6. 2020 | Konateľ | 8. 10. 2014 až 3. 3. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| 213 Media, s.r.o. IČO 46690522, zaniknutý 14. 4. 2023 | Konateľ | 8. 10. 2014 až 25. 9. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| 213 Media, s.r.o. IČO 46690522, zaniknutý 14. 4. 2023 | Konateľ | 8. 10. 2014 až 2. 9. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SPV95, s. r. o. v likvidácii IČO 46693114, zaniknutý 5. 7. 2024 | Konateľ | 8. 10. 2014 až 21. 3. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SPVD121, s. r. o. IČO 46817964, zaniknutý 1. 7. 2023 | Konateľ | 8. 10. 2014 až 30. 8. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Projekt TN, s. r. o. IČO 46818006, zaniknutý 4. 2. 2025 | Konateľ | 8. 10. 2014 až 19. 10. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Projekt TN, s. r. o. IČO 46818006, zaniknutý 4. 2. 2025 | Konateľ | 8. 10. 2014 až 12. 10. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ZAR, a. s. IČO 46818383 | Konateľ | 8. 10. 2014 až 18. 8. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ZAR, a. s. IČO 46818383 | Konateľ | 8. 10. 2014 až 11. 8. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Servisné Haly Žilina s. r. o. IČO 46832190, zaniknutý 1. 2. 2025 | Konateľ | 8. 10. 2014 až 29. 2. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Servisné Haly Žilina s. r. o. IČO 46832190, zaniknutý 1. 2. 2025 | Konateľ | 8. 10. 2014 až 22. 10. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RAPOCO, s. r. o. "v likvidácii" IČO 46817255, zaniknutý 7. 9. 2023 | Konateľ | 12. 8. 2014 až 9. 1. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RAPOCO, s. r. o. "v likvidácii" IČO 46817255, zaniknutý 7. 9. 2023 | Konateľ | 12. 8. 2014 až 19. 12. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SPVD116, s. r. o. IČO 46816721 | Konateľ | 3. 3. 2014 až 17. 3. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Horské Vilky, s.r.o. IČO 45905967 | Konateľ | 5. 2. 2014 až 22. 3. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FNP4, s. r. o. IČO 45626791 | Konateľ | 13. 5. 2011 až 11. 11. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FNP4, s. r. o. IČO 45626791 | Konateľ | 13. 5. 2011 až 20. 3. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SPV68, s.r.o. IČO 45541183, zaniknutý 1. 4. 2015 | Konateľ | 19. 10. 2010 až 26. 4. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SPV68, s.r.o. IČO 45541183, zaniknutý 1. 4. 2015 | Konateľ | 19. 10. 2010 až 22. 5. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Sanguines, j. s. a. IČO 45289361 | Konateľ | 12. 4. 2010 až 13. 2. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Sanguines, j. s. a. IČO 45289361 | Konateľ | 12. 4. 2010 až 4. 6. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SPV20, s.r.o. v likvidácii IČO 36766682, zaniknutý 13. 11. 2020 | Likvidátor | 14. 9. 2009 až 13. 11. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SPV49, a. s. v likvidácii IČO 44444966, zaniknutý 17. 11. 2020 | predseda predstavenstva | 15. 11. 2008 až 16. 11. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SK INVEST & CONSULTING, a.s. v likvidácii IČO 36768472, zaniknutý 23. 8. 2011 | člen predstavenstva | 25. 4. 2007 až 13. 7. 2007 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SK INVEST & CONSULTING, a.s. v likvidácii IČO 36768472, zaniknutý 23. 8. 2011 | člen predstavenstva | 25. 4. 2007 až 25. 7. 2007 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Fashion Holding s. r. o. IČO 36746398, zaniknutý 4. 12. 2015 | Predstavenstvo: člen | 1. 3. 2007 až 9. 3. 2007 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Fashion Holding s. r. o. IČO 36746398, zaniknutý 4. 12. 2015 | Predstavenstvo: člen | 1. 3. 2007 až 7. 3. 2007 | v spracovaných zmluvách nie je |
| UNITED LAND CORPORATION, s.r.o. IČO 36679151, zaniknutý 20. 6. 2019 | Konateľ | 27. 9. 2006 až 12. 10. 2006 | v spracovaných zmluvách nie je |
| UNITED LAND CORPORATION, s.r.o. IČO 36679151, zaniknutý 20. 6. 2019 | Konateľ | 27. 9. 2006 až 11. 12. 2006 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BARBAKAN, s.r.o. v konkurze IČO 36674397, zaniknutý 10. 1. 2026 | Konateľ | 13. 9. 2006 až 1. 12. 2006 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BARBAKAN, s.r.o. v konkurze IČO 36674397, zaniknutý 10. 1. 2026 | Konateľ | 13. 9. 2006 až 11. 12. 2006 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Ocean Project s.r.o. IČO 36609455 | Konateľ | 14. 6. 2006 až 18. 10. 2007 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Ocean Project s.r.o. IČO 36609455 | Konateľ | 14. 6. 2006 až 27. 9. 2007 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Greenlight Development, s.r.o. IČO 36609561, zaniknutý 15. 4. 2015 | Konateľ | 14. 6. 2006 až 21. 8. 2006 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Greenlight Development, s.r.o. IČO 36609561, zaniknutý 15. 4. 2015 | Konateľ | 14. 6. 2006 až 30. 8. 2006 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Property Management, s.r.o. IČO 35944919, zaniknutý 20. 3. 2014 | Konateľ | 16. 12. 2005 až 19. 3. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Scarab Plus, s.r.o. v likvidácii IČO 35969369, zaniknutý 20. 10. 2012 | Konateľ | 16. 12. 2005 až 17. 5. 2006 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Scarab Plus, s.r.o. v likvidácii IČO 35969369, zaniknutý 20. 10. 2012 | Konateľ | 16. 12. 2005 až 7. 6. 2006 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.