34 zápisov v štatutárnych orgánoch18 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Farma Koškovce s.r.o. IČO 36465453 | Konateľ | 30. 8. 2019 až dodnes | dodávateľ 65 tis. € (18 zmlúv) objednávateľ 0 € (5 zmlúv) |
| CO.BE.R. - PLUS, spol. s r.o. IČO 36466859 | Konateľ | 26. 5. 2020 až dodnes | dodávateľ 30 tis. € (6 zmlúv) objednávateľ 0 € (8 zmlúv) |
| NEW AGRO ERA s.r.o. IČO 52053911 | Konateľ | 30. 8. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| NEW AGRO s.r.o. IČO 52054365 | Konateľ | 30. 8. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| NEW POĽNO ERA s.r.o. IČO 52054519 | Konateľ | 30. 8. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Imphál s.r.o. IČO 47437936 | Konateľ | 29. 5. 2015 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| CO.BE.R. spol. s r.o. v likvidácii v konkurze IČO 31704166 | Konateľ | 20. 5. 1998 až 27. 6. 2019 | dodávateľ 1,7 mil. € (12 zmlúv) objednávateľ 0 € (12 zmlúv) |
| JRD Pichné s.r.o. IČO 36469076 | Konateľ | 19. 12. 2008 až 23. 1. 2015 | dodávateľ 1,1 mil. € (30 zmlúv) objednávateľ 0 € (14 zmlúv) |
| AGROLUK, s.r.o. IČO 36466166 | Konateľ | 3. 3. 2016 až 19. 2. 2018 | dodávateľ 692 tis. € (47 zmlúv) objednávateľ 2 348 € (20 zmlúv) |
| Farma Papín s.r.o. IČO 36473502 | Konateľ | 30. 8. 2019 až 8. 6. 2022 | dodávateľ 248 tis. € (29 zmlúv) objednávateľ 0 € (11 zmlúv) |
| Farma Papín s.r.o. IČO 36473502 | Konateľ | 30. 8. 2019 až 16. 6. 2022 | dodávateľ 248 tis. € (29 zmlúv) objednávateľ 0 € (11 zmlúv) |
| Farma Papín s.r.o. IČO 36473502 | Konateľ | 22. 6. 2001 až 23. 1. 2015 | dodávateľ 248 tis. € (29 zmlúv) objednávateľ 0 € (11 zmlúv) |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| AGROKOMPLEX, spol. s r.o. Humenné v likvidácii IČO 36487040, zaniknutý 30. 10. 2024 | Konateľ | 2. 7. 2004 až 20. 4. 2016 | dodávateľ 169 tis. € (20 zmlúv) objednávateľ 0 € (4 zmluvy) |
| Farma Hostovice s.r.o. IČO 36468819 | Konateľ | 17. 7. 2025 až 20. 8. 2025 | dodávateľ 157 tis. € (22 zmlúv) objednávateľ 0 € (16 zmlúv) |
| Farma Hostovice s.r.o. IČO 36468819 | Konateľ | 17. 7. 2025 až 15. 8. 2025 | dodávateľ 157 tis. € (22 zmlúv) objednávateľ 0 € (16 zmlúv) |
| Farma Hostovice s.r.o. IČO 36468819 | Konateľ | 30. 8. 2019 až 11. 8. 2023 | dodávateľ 157 tis. € (22 zmlúv) objednávateľ 0 € (16 zmlúv) |
| Farma Hostovice s.r.o. IČO 36468819 | Konateľ | 30. 8. 2019 až 31. 8. 2023 | dodávateľ 157 tis. € (22 zmlúv) objednávateľ 0 € (16 zmlúv) |
| Farma Hostovice s.r.o. IČO 36468819 | Konateľ | 11. 10. 2000 až 18. 2. 2015 | dodávateľ 157 tis. € (22 zmlúv) objednávateľ 0 € (16 zmlúv) |
| Farma Laborec s.r.o. IČO 36469122, zaniknutý 8. 10. 2024 | Konateľ | 30. 8. 2019 až 25. 5. 2022 | dodávateľ 101 tis. € (15 zmlúv) objednávateľ 0 € (5 zmlúv) |
| Farma Laborec s.r.o. IČO 36469122, zaniknutý 8. 10. 2024 | Konateľ | 30. 8. 2019 až 7. 10. 2024 | dodávateľ 101 tis. € (15 zmlúv) objednávateľ 0 € (5 zmlúv) |
| Farma Laborec s.r.o. IČO 36469122, zaniknutý 8. 10. 2024 | Konateľ | 19. 12. 2008 až 17. 2. 2015 | dodávateľ 101 tis. € (15 zmlúv) objednávateľ 0 € (5 zmlúv) |
| CO.BE.R. - PLUS, spol. s r.o. IČO 36466859 | Konateľ | 15. 5. 2007 až 18. 5. 2015 | dodávateľ 30 tis. € (6 zmlúv) objednávateľ 0 € (8 zmlúv) |
| AGRICOLA, s.r.o. IČO 36573663 | Konateľ | 14. 2. 2008 až 13. 7. 2015 | dodávateľ 24 tis. € (11 zmlúv) |
| AGRICOLA, s.r.o. IČO 36573663 | Konateľ | 14. 2. 2008 až 16. 7. 2015 | dodávateľ 24 tis. € (11 zmlúv) |
| RACING CAR s.r.o. IČO 45323801 | Konateľ | 12. 12. 2009 až 7. 12. 2020 | dodávateľ 8 079 € (3 zmluvy) |
| HPS Nitra, s.r.o. IČO 45657611 | Konateľ | 7. 9. 2010 až 14. 3. 2012 | dodávateľ 5 711 € (9 zmlúv) |
| HPS Nitra, s.r.o. IČO 45657611 | Konateľ | 7. 9. 2010 až 19. 4. 2012 | dodávateľ 5 711 € (9 zmlúv) |
| NEW POĽNO s.r.o. IČO 52053571 | Konateľ | 29. 3. 2024 až 11. 3. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| NEW POĽNO s.r.o. IČO 52053571 | Konateľ | 29. 3. 2024 až 21. 3. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| NEW POĽNO s.r.o. IČO 52053571 | Konateľ | 30. 8. 2019 až 21. 5. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| NEW POĽNO s.r.o. IČO 52053571 | Konateľ | 30. 8. 2019 až 3. 5. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| NEW POĽNO s.r.o. IČO 52053571 | Konateľ | 30. 8. 2019 až 24. 4. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| NEW POĽNO ERA s.r.o. IČO 52054519 | Konateľ | 30. 8. 2019 až 21. 5. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MANGINI s.r.o. IČO 36191141 | Konateľ | 30. 6. 1999 až 18. 7. 2019 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (2).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| CO.BE.R. - PLUS, spol. s r.o. IČO 36466859 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 6 639 € | 100 % | 20. 5. 2022 |
| Imphál s.r.o. IČO 47437936 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 26. 5. 2022 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).