17 zápisov v štatutárnych orgánoch11 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| INVESTOR s.r.o. IČO 36505439 | Konateľ | 27. 4. 2015 až dodnes | dodávateľ 7 154 € (3 zmluvy) |
| INVESTOR FACTORY s. r. o. IČO 47113626 | Konateľ | 30. 7. 2024 až dodnes | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| INVESTOR DEVELOPMENT s. r. o. IČO 53345410 | Konateľ | 15. 10. 2020 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| INVESTOR BUILDING s. r. o. IČO 53347111 | Konateľ | 15. 10. 2020 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| JOB finders s.r.o. IČO 52462251 | Konateľ | 18. 11. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| HAPPYLAND 1 s. r. o. IČO 51427141 | Konateľ | 28. 2. 2018 až dodnes | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Ready Team Plus s. r. o. IČO 50447408 | Konateľ | 27. 8. 2016 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Empero s. r. o. IČO 52249301 | Konateľ | 30. 7. 2024 až 20. 2. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Empero s. r. o. IČO 52249301 | Konateľ | 30. 7. 2024 až 17. 2. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| R. G. plus auto s. r. o. IČO 53031377 | Konateľ | 10. 4. 2020 až 14. 2. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| R. G. plus auto s. r. o. IČO 53031377 | Konateľ | 10. 4. 2020 až 27. 1. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Coffee sell s. r. o. IČO 53031407 | Konateľ | 10. 4. 2020 až 1. 2. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Coffee sell s. r. o. IČO 53031407 | Konateľ | 10. 4. 2020 až 18. 1. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| INVESTOR FACTORY s. r. o. IČO 47113626 | Konateľ | 18. 4. 2018 až 23. 1. 2022 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| INVESTOR FACTORY s. r. o. IČO 47113626 |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| Konateľ |
| 18. 4. 2018 až 8. 9. 2021 |
dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| M.K.T. GROUP s. r. o. IČO 50604112 | Konateľ | 13. 3. 2017 až 24. 2. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| M.K.T. GROUP s. r. o. IČO 50604112 | Konateľ | 13. 3. 2017 až 18. 3. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (4).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| INVESTOR s.r.o. IČO 36505439 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 6 638,78 € | 100 % | 22. 5. 2022 |
| HAPPYLAND 1 s. r. o. IČO 51427141 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 26. 5. 2022 |
| JOB finders s.r.o. IČO 52462251 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 25. 5. 2022 |
| Ready Team Plus s. r. o. IČO 50447408 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 22. 5. 2022 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).