16 zápisov v štatutárnych orgánoch11 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| ART-MEDIA SK s .r. o. IČO 45947112 | Konateľ | 13. 1. 2011 až dodnes | dodávateľ 17 tis. € (5 zmlúv) |
| Tulasi s. r. o. IČO 55099769 | Konateľ | 29. 12. 2022 až dodnes | dodávateľ 13 tis. € (5 zmlúv) |
| STK REALITY s.r.o. IČO 51197219 | Konateľ | 10. 11. 2017 až dodnes | dodávateľ 87 € (7 zmlúv) objednávateľ 2 356 € (1 zmluva) |
| SITU s.r.o. IČO 51254735 | Konateľ | 15. 12. 2017 až dodnes | dodávateľ 1 335 € (8 zmlúv) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| MILANO s.r.o. IČO 36206890 | Konateľ | 1. 9. 2020 až dodnes | dodávateľ 596 € (9 zmlúv) |
| BioFarms – Roľnícke družstvo s. r. o. IČO 55032141 | Konateľ | 23. 11. 2022 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| M&M System s.r.o. IČO 51959003 | Konateľ | 22. 1. 2020 až dodnes | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| ART-MEDIA SK s .r. o. IČO 45947112 | Konateľ | 13. 1. 2011 až 27. 6. 2017 | dodávateľ 17 tis. € (5 zmlúv) |
| TUSI SLOVAKIA s.r.o. IČO 47080353, zaniknutý 21. 5. 2024 | Konateľ | 11. 4. 2013 až 30. 4. 2019 | dodávateľ 11 tis. € (2 zmluvy) |
| TUSI SLOVAKIA s.r.o. IČO 47080353, zaniknutý 21. 5. 2024 | Konateľ | 11. 4. 2013 až 31. 12. 2017 | dodávateľ 11 tis. € (2 zmluvy) |
| OBALY TS s.r.o. IČO 51270188 | Konateľ | 26. 1. 2018 až 12. 10. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| OBALY TS s.r.o. IČO 51270188 | Konateľ | 26. 1. 2018 až 1. 8. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| OBALY TRADE s.r.o. IČO 50140647 | Konateľ | 3. 2. 2016 až 15. 1. 2023 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| OBALY TRADE s.r.o. IČO 50140647 | Konateľ | 3. 2. 2016 až 20. 1. 2023 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| Konateľ |
| 2. 8. 2012 až 24. 2. 2016 |
| v spracovaných zmluvách nie je |
| TUSI s.r.o. IČO 46781048, zaniknutý 24. 10. 2018 | Konateľ | 2. 8. 2012 až 31. 12. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (8).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| ART-MEDIA SK s .r. o. IČO 45947112 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 11. 3. 2023 |
| MILANO s.r.o. IČO 36206890 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 3 320 € | 50 % | 12. 10. 2022 |
| STK REALITY s.r.o. IČO 51197219 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 550 € | 50 % | 10. 3. 2023 |
| SITU SK s.r.o. IČO 51958830 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 23. 3. 2023 |
| SITU s.r.o. IČO 51254735 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 12. 10. 2022 |
| BioFarms – Roľnícke družstvo s. r. o. IČO 55032141 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 1 700 € | 33,33 % | 23. 11. 2022 |
| M&M System s.r.o. IČO 51959003 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 1 700 € | 33,33 % | 23. 9. 2022 |
| Tulasi s. r. o. IČO 55099769 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 1 700 € | 33,33 % | 29. 12. 2022 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme ().
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.