18 zápisov v štatutárnych orgánoch10 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| counos s.r.o. IČO 51285037 | Konateľ | 10. 1. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| DSEU s.r.o. IČO 50809687 | Konateľ | 28. 3. 2017 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| EUCH s.r.o. IČO 50639455 | Konateľ | 21. 12. 2016 až 25. 4. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| EUCH s.r.o. IČO 50639455 | Konateľ | 21. 12. 2016 až 10. 4. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Mba int. s.r.o. IČO 50474278 | Konateľ | 24. 8. 2016 až 26. 1. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Mba int. s.r.o. IČO 50474278 | Konateľ | 24. 8. 2016 až 14. 12. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Camax s.r.o. IČO 50376942 | Konateľ | 18. 6. 2016 až 24. 10. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Camax s.r.o. IČO 50376942 | Konateľ | 18. 6. 2016 až 22. 11. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SBC Int s.r.o. IČO 50198581, zaniknutý 23. 7. 2021 | Konateľ | 27. 2. 2016 až 26. 7. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SBC Int s.r.o. IČO 50198581, zaniknutý 23. 7. 2021 | Konateľ | 27. 2. 2016 až 21. 3. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Dolphin Trade s.r.o. IČO 50198611 | Konateľ | 27. 2. 2016 až 7. 3. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Dolphin Trade s.r.o. IČO 50198611 | Konateľ | 27. 2. 2016 až 11. 3. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Akamadak s.r.o. IČO 50198386, zaniknutý 24. 7. 2021 | Konateľ | 26. 2. 2016 až 7. 3. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Akamadak s.r.o. IČO 50198386, zaniknutý 24. 7. 2021 | Konateľ | 26. 2. 2016 až 11. 3. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Trisa s. r. o. IČO 48336823 | Konateľ | 13. 10. 2015 až 10. 11. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Trisa s. r. o. IČO 48336823 | Konateľ | 13. 10. 2015 až 30. 11. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Mabea s.r.o. IČO 36752339, zaniknutý 30. 4. 2024 | Konateľ | 15. 3. 2007 až 29. 1. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Mabea s.r.o. IČO 36752339, zaniknutý 30. 4. 2024 | Konateľ | 15. 3. 2007 až 29. 6. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (2).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| counos s.r.o. IČO 51285037 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 200 000 € | 100 % | 10. 1. 2018 |
| DSEU s.r.o. IČO 50809687 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 40 000 € | 40 % | 28. 3. 2017 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.