13 zápisov v štatutárnych orgánoch10 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 1. 11. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| MADES s.r.o. IČO 46963171 | Konateľ | 4. 1. 2013 až dodnes | dodávateľ 299 tis. € (1 zmluva) |
| MADENO s. r. o. IČO 47513209 | Konateľ | 16. 2. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| zalozma s. r. o. IČO 55115161 | Konateľ | 1. 2. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| zalozmne s. r. o. IČO 55141617 | Konateľ | 11. 1. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| SOMAR s. r. o. IČO 54178436 | Konateľ | 27. 10. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Big Boom s.r.o. IČO 53386591 | Konateľ | 3. 11. 2020 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| ASGARD home s. r. o. IČO 55649441 | Konateľ | 10. 8. 2023 až 19. 11. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ASGARD home s. r. o. IČO 55649441 | Konateľ | 10. 8. 2023 až 2. 12. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TIHV s. r. o. IČO 53042701 | Konateľ | 14. 3. 2023 až 18. 2. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TIHV s. r. o. IČO 53042701 | Konateľ | 14. 3. 2023 až 6. 2. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ERKA skills s. r. o. IČO 50856090 | Konateľ | 11. 5. 2017 až 5. 2. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ERKA skills s. r. o. IČO 50856090 | Konateľ | 11. 5. 2017 až 3. 4. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| EasyCars s.r.o. IČO 50361406, zaniknutý 30. 3. 2017 | Konateľ | 8. 6. 2016 až 29. 3. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (6).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| MADENO s. r. o. IČO 47513209 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 14. 2. 2025 |
| MADES s.r.o. IČO 46963171 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 21. 5. 2022 |
| Big Boom s.r.o. IČO 53386591 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 3. 11. 2020 |
| zalozmne s. r. o. IČO 55141617 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 4 000 € | 40 % | 11. 1. 2023 |
| SOMAR s. r. o. IČO 54178436 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 000 € | 40 % | 27. 10. 2021 |
| zalozma s. r. o. IČO 55115161 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 3 500 € | 35 % | 1. 2. 2023 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 1. 11. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.