259 zápisov v štatutárnych orgánoch132 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| airDOX s. r. o. IČO 35737913 | Konateľ | 15. 12. 2022 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| MULTIFLEX s. r. o. IČO 50199714 | Konateľ | 18. 3. 2016 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| iDOX s. r. o. IČO 47513080 | Konateľ | 2. 1. 2016 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| N&F Marketing SK s. r. o. IČO 53052391 | Konateľ | 24. 4. 2020 až 10. 6. 2020 | dodávateľ 339 tis. € (2 zmluvy) |
| N&F Marketing SK s. r. o. IČO 53052391 | Konateľ | 24. 4. 2020 až 1. 7. 2020 | dodávateľ 339 tis. € (2 zmluvy) |
| SA Elektro s.r.o. IČO 51689952 | Konateľ | 3. 5. 2018 až 28. 8. 2018 | dodávateľ 180 tis. € (10 zmlúv) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| SA Elektro s.r.o. IČO 51689952 | Konateľ | 3. 5. 2018 až 10. 8. 2018 | dodávateľ 180 tis. € (10 zmlúv) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| TRADEMASTER s.r.o. IČO 50123629 | Konateľ | 19. 1. 2016 až 5. 9. 2016 | dodávateľ 136 tis. € (1 zmluva) |
| TRADEMASTER s.r.o. IČO 50123629 | Konateľ | 19. 1. 2016 až 2. 8. 2016 | dodávateľ 136 tis. € (1 zmluva) |
| BUNDI-STAV s. r. o. IČO 51902249 | Konateľ | 28. 8. 2018 až 14. 9. 2018 | objednávateľ 10 tis. € (1 zmluva) |
| BUNDI-STAV s. r. o. IČO 51902249 | Konateľ | 28. 8. 2018 až 5. 9. 2018 |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
objednávateľ 10 tis. € (1 zmluva) |
| GREVA Investment, s.r.o., v likvidácii IČO 36793914, zaniknutý 1. 10. 2020 | Likvidátor | 31. 1. 2020 až 1. 10. 2020 | objednávateľ 4 655 € (3 zmluvy) |
| Fat and happy s. r. o. IČO 53094450 | Konateľ | 5. 6. 2020 až 29. 7. 2020 | dodávateľ 200 € (2 zmluvy) |
| Fat and happy s. r. o. IČO 53094450 | Konateľ | 5. 6. 2020 až 9. 6. 2020 | dodávateľ 200 € (2 zmluvy) |
| LANDARED s. r. o. IČO 53743202 | Konateľ | 6. 5. 2021 až 29. 6. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LANDARED s. r. o. IČO 53743202 | Konateľ | 6. 5. 2021 až 31. 5. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GROGUS s. r. o. IČO 53742443 | Konateľ | 4. 5. 2021 až 13. 8. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GROGUS s. r. o. IČO 53742443 | Konateľ | 4. 5. 2021 až 16. 9. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ADAON s. r. o. IČO 53743130 | Konateľ | 4. 5. 2021 až 15. 7. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ADAON s. r. o. IČO 53743130 | Konateľ | 4. 5. 2021 až 26. 7. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AUROMEDA s. r. o. IČO 53743016 | Konateľ | 1. 5. 2021 až 27. 8. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AUROMEDA s. r. o. IČO 53743016 | Konateľ | 1. 5. 2021 až 6. 8. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FlyGames s. r. o. IČO 53412184 | Konateľ | 22. 12. 2020 až 8. 2. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FlyGames s. r. o. IČO 53412184 | Konateľ | 22. 12. 2020 až 27. 1. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| CORVUS CLUB s. r. o. IČO 53412923 | Konateľ | 22. 12. 2020 až 28. 5. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| CORVUS CLUB s. r. o. IČO 53412923 | Konateľ | 22. 12. 2020 až 12. 7. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| kulio s. r. o. IČO 53412435 | Konateľ | 4. 12. 2020 až 8. 12. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| kulio s. r. o. IČO 53412435 | Konateľ | 4. 12. 2020 až 23. 12. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PH FINAL s. r. o. IČO 53412168 | Konateľ | 2. 12. 2020 až 9. 4. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PH FINAL s. r. o. IČO 53412168 | Konateľ | 2. 12. 2020 až 16. 3. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KEREMAL s. r. o. IČO 53219074 | Konateľ | 12. 8. 2020 až 24. 9. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KEREMAL s. r. o. IČO 53219074 | Konateľ | 12. 8. 2020 až 30. 9. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ADAMEC - OPRAVA s. r. o. IČO 53218931 | Konateľ | 11. 8. 2020 až 29. 9. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ADAMEC - OPRAVA s. r. o. IČO 53218931 | Konateľ | 11. 8. 2020 až 21. 9. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Ešte toto s. r. o. IČO 53218990 | Konateľ | 11. 8. 2020 až 22. 9. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Ešte toto s. r. o. IČO 53218990 | Konateľ | 11. 8. 2020 až 25. 9. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ST. MARTIN PHARMACIA s. r. o. IČO 53219091 | Konateľ | 11. 8. 2020 až 21. 10. 2020 | dodávateľ 0 € (4 zmluvy) |
| ST. MARTIN PHARMACIA s. r. o. IČO 53219091 | Konateľ | 11. 8. 2020 až 6. 11. 2020 | dodávateľ 0 € (4 zmluvy) |
| KODAT Dent s. r. o. IČO 53219180 | Konateľ | 11. 8. 2020 až 7. 10. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KODAT Dent s. r. o. IČO 53219180 | Konateľ | 11. 8. 2020 až 5. 10. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MIRACULOSE s. r. o. IČO 53158288 | Konateľ | 21. 7. 2020 až 29. 7. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MIRACULOSE s. r. o. IČO 53158288 | Konateľ | 21. 7. 2020 až 3. 8. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| YBAKA s. r. o. IČO 53156544 | Konateľ | 18. 7. 2020 až 28. 7. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| YBAKA s. r. o. IČO 53156544 | Konateľ | 18. 7. 2020 až 5. 8. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| WESTBROK s. r. o. IČO 53157923, zaniknutý 10. 12. 2024 | Konateľ | 18. 7. 2020 až 29. 7. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| WESTBROK s. r. o. IČO 53157923, zaniknutý 10. 12. 2024 | Konateľ | 18. 7. 2020 až 5. 8. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ANTECOMPO s. r. o. IČO 53158326, zaniknutý 11. 12. 2025 | Konateľ | 18. 7. 2020 až 21. 7. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ANTECOMPO s. r. o. IČO 53158326, zaniknutý 11. 12. 2025 | Konateľ | 18. 7. 2020 až 4. 8. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MT Control s. r. o. IČO 53160835 | Konateľ | 18. 7. 2020 až 3. 8. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MT Control s. r. o. IČO 53160835 | Konateľ | 18. 7. 2020 až 23. 7. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BOCARITA s. r. o. IČO 53093399, zaniknutý 14. 11. 2024 | Konateľ | 5. 6. 2020 až 17. 6. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BOCARITA s. r. o. IČO 53093399, zaniknutý 14. 11. 2024 | Konateľ | 5. 6. 2020 až 29. 6. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Heskobar s. r. o. IČO 53094778 | Konateľ | 5. 6. 2020 až 17. 7. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Heskobar s. r. o. IČO 53094778 | Konateľ | 5. 6. 2020 až 9. 6. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GARPOLL s. r. o. IČO 53094867, zaniknutý 20. 3. 2026 | Konateľ | 3. 6. 2020 až 3. 6. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GARPOLL s. r. o. IČO 53094867, zaniknutý 20. 3. 2026 | Konateľ | 3. 6. 2020 až 21. 7. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ARBELIA s. r. o. IČO 53052196 | Konateľ | 28. 4. 2020 až 20. 5. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ARBELIA s. r. o. IČO 53052196 | Konateľ | 28. 4. 2020 až 10. 6. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FACILITY RENOVA s. r. o. IČO 53051971, zaniknutý 24. 6. 2025 | Konateľ | 25. 4. 2020 až 12. 6. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FACILITY RENOVA s. r. o. IČO 53051971, zaniknutý 24. 6. 2025 | Konateľ | 25. 4. 2020 až 26. 6. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ETHICS CAPITAL HF s. r. o. IČO 53052242 | Konateľ | 23. 4. 2020 až 28. 4. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ETHICS CAPITAL HF s. r. o. IČO 53052242 | Konateľ | 23. 4. 2020 až 12. 5. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Techside s. r. o. IČO 52677354 | Konateľ | 3. 4. 2020 až 7. 4. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Techside s. r. o. IČO 52677354 | Konateľ | 3. 4. 2020 až 21. 5. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| CRISTON s. r. o. IČO 52677460 | Konateľ | 18. 2. 2020 až 28. 2. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| CRISTON s. r. o. IČO 52677460 | Konateľ | 18. 2. 2020 až 1. 4. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FORENCER s. r. o. IČO 52682714 | Konateľ | 19. 12. 2019 až 29. 1. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FORENCER s. r. o. IČO 52682714 | Konateľ | 19. 12. 2019 až 23. 4. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| CARTELIS s. r. o. IČO 52676382 | Konateľ | 18. 12. 2019 až 14. 1. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| CARTELIS s. r. o. IČO 52676382 | Konateľ | 18. 12. 2019 až 2. 3. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BETONIX s. r. o. IČO 52677303 | Konateľ | 23. 11. 2019 až 23. 12. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BETONIX s. r. o. IČO 52677303 | Konateľ | 23. 11. 2019 až 3. 12. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Pavlus Residence s. r. o. IČO 52166139 | Konateľ | 17. 4. 2019 až 6. 9. 2019 | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| Pavlus Residence s. r. o. IČO 52166139 | Konateľ | 17. 4. 2019 až 29. 10. 2019 | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| Čiták TRANS LOGISTIC s. r. o. IČO 52165833 | Konateľ | 29. 3. 2019 až 30. 10. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Čiták TRANS LOGISTIC s. r. o. IČO 52165833 | Konateľ | 29. 3. 2019 až 6. 9. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| POKOJNÁ s.r.o. IČO 52165671 | Konateľ | 24. 1. 2019 až 4. 4. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| POKOJNÁ s.r.o. IČO 52165671 | Konateľ | 24. 1. 2019 až 25. 4. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PRONIstav s.r.o. IČO 52165639 | Konateľ | 23. 1. 2019 až 24. 1. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PRONIstav s.r.o. IČO 52165639 | Konateľ | 23. 1. 2019 až 4. 2. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TORRIATE s.r.o. IČO 52165752 | Konateľ | 23. 1. 2019 až 1. 2. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TORRIATE s.r.o. IČO 52165752 | Konateľ | 23. 1. 2019 až 14. 2. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| wage & co. s. r. o. IČO 52166121 | Konateľ | 23. 1. 2019 až 18. 2. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| wage & co. s. r. o. IČO 52166121 | Konateľ | 23. 1. 2019 až 8. 3. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Energize s.r.o. IČO 52166244 | Konateľ | 22. 1. 2019 až 11. 2. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Energize s.r.o. IČO 52166244 | Konateľ | 22. 1. 2019 až 22. 1. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BELLAKA s.r.o. IČO 51902737 | Konateľ | 12. 9. 2018 až 10. 10. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BELLAKA s.r.o. IČO 51902737 | Konateľ | 12. 9. 2018 až 10. 12. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GLENTONN s. r. o. IČO 51903369 | Konateľ | 12. 9. 2018 až 19. 3. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GLENTONN s. r. o. IČO 51903369 | Konateľ | 12. 9. 2018 až 4. 1. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BOWDON s. r. o. IČO 51903695 | Konateľ | 12. 9. 2018 až 8. 11. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BOWDON s. r. o. IČO 51903695 | Konateľ | 12. 9. 2018 až 9. 7. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| UPSTER s.r.o. IČO 51901927 | Konateľ | 11. 9. 2018 až 12. 4. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| UPSTER s.r.o. IČO 51901927 | Konateľ | 11. 9. 2018 až 11. 6. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BOSSEN, s.r.o. IČO 51902494 | Konateľ | 29. 8. 2018 až 31. 10. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BOSSEN, s.r.o. IČO 51902494 | Konateľ | 29. 8. 2018 až 28. 9. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VELVAX s.r.o. IČO 51901315 | Konateľ | 25. 8. 2018 až 24. 10. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VELVAX s.r.o. IČO 51901315 | Konateľ | 25. 8. 2018 až 10. 10. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AL FOUZ s.r.o. IČO 51901641 | Konateľ | 25. 8. 2018 až 7. 3. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AL FOUZ s.r.o. IČO 51901641 | Konateľ | 25. 8. 2018 až 20. 5. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ORCADIA s.r.o. IČO 51902401 | Konateľ | 24. 8. 2018 až 24. 9. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ORCADIA s.r.o. IČO 51902401 | Konateľ | 24. 8. 2018 až 12. 9. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| HELICOL s.r.o. IČO 51689791 | Konateľ | 5. 5. 2018 až 3. 7. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| HELICOL s.r.o. IČO 51689791 | Konateľ | 5. 5. 2018 až 13. 6. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KEMTAS31 s. r. o IČO 51689804 | Konateľ | 4. 5. 2018 až 25. 7. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KEMTAS31 s. r. o IČO 51689804 | Konateľ | 4. 5. 2018 až 16. 8. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| IM4FOOD s.r.o. IČO 51689936 | Konateľ | 4. 5. 2018 až 27. 3. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| IM4FOOD s.r.o. IČO 51689936 | Konateľ | 4. 5. 2018 až 17. 10. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FLUX TRADE s.r.o. IČO 51265222, zaniknutý 1. 5. 2026 | Konateľ | 23. 2. 2018 až 19. 3. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FLUX TRADE s.r.o. IČO 51265222, zaniknutý 1. 5. 2026 | Konateľ | 23. 2. 2018 až 21. 3. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BOOSTER EQUITY s. r. o. IČO 51265320 | Konateľ | 21. 2. 2018 až 8. 6. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BOOSTER EQUITY s. r. o. IČO 51265320 | Konateľ | 21. 2. 2018 až 5. 4. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ADZ lešenie s. r. o. IČO 51265541 | Konateľ | 21. 2. 2018 až 23. 5. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ADZ lešenie s. r. o. IČO 51265541 | Konateľ | 21. 2. 2018 až 25. 4. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| pneuNAY.com, s.r.o., v likvidácii IČO 51267322 | Konateľ | 13. 2. 2018 až 28. 3. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| pneuNAY.com, s.r.o., v likvidácii IČO 51267322 | Konateľ | 13. 2. 2018 až 9. 3. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Ako so psom s. r. o. IČO 51263602 | Konateľ | 9. 2. 2018 až 12. 4. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Ako so psom s. r. o. IČO 51263602 | Konateľ | 9. 2. 2018 až 12. 3. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| UNELIT s.r.o. IČO 51263173, zaniknutý 25. 4. 2026 | Konateľ | 3. 2. 2018 až 10. 4. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| UNELIT s.r.o. IČO 51263173, zaniknutý 25. 4. 2026 | Konateľ | 3. 2. 2018 až 16. 2. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Čiták TRANS s.r.o. IČO 51264960 | Konateľ | 16. 1. 2018 až 5. 3. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Čiták TRANS s.r.o. IČO 51264960 | Konateľ | 16. 1. 2018 až 1. 2. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| J&D Global LTD., s.r.o. IČO 50711229 | Konateľ | 14. 12. 2017 až 22. 1. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| J&D Global LTD., s.r.o. IČO 50711229 | Konateľ | 14. 12. 2017 až 15. 1. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SILVERTO s.r.o. IČO 50711083 | Konateľ | 13. 12. 2017 až 6. 1. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SILVERTO s.r.o. IČO 50711083 | Konateľ | 13. 12. 2017 až 18. 12. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| WESTCORT s.r.o. IČO 50711032 | Konateľ | 14. 11. 2017 až 18. 12. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| WESTCORT s.r.o. IČO 50711032 | Konateľ | 14. 11. 2017 až 2. 1. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FUZEON s.r.o. IČO 50712322 | Konateľ | 14. 11. 2017 až 2. 1. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FUZEON s.r.o. IČO 50712322 | Konateľ | 14. 11. 2017 až 18. 12. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PLAN investment s.r.o. IČO 50713655 | Konateľ | 8. 11. 2017 až 29. 11. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PLAN investment s.r.o. IČO 50713655 | Konateľ | 8. 11. 2017 až 8. 11. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| 3H International s.r.o., v likvidácii IČO 50712951, zaniknutý 22. 10. 2024 | Konateľ | 29. 8. 2017 až 2. 11. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| 3H International s.r.o., v likvidácii IČO 50712951, zaniknutý 22. 10. 2024 | Konateľ | 29. 8. 2017 až 20. 10. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RAGWITEK s.r.o. IČO 50714589, zaniknutý 29. 6. 2021 | Konateľ | 23. 8. 2017 až 22. 11. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RAGWITEK s.r.o. IČO 50714589, zaniknutý 29. 6. 2021 | Konateľ | 23. 8. 2017 až 19. 10. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LIMA HT LTD s.r.o. IČO 50713400, zaniknutý 25. 11. 2025 | Konateľ | 19. 8. 2017 až 18. 10. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LIMA HT LTD s.r.o. IČO 50713400, zaniknutý 25. 11. 2025 | Konateľ | 19. 8. 2017 až 11. 10. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SANDPRO s. r. o. IČO 50711954 | Konateľ | 9. 3. 2017 až 22. 6. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SANDPRO s. r. o. IČO 50711954 | Konateľ | 9. 3. 2017 až 19. 7. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| remedyTCO, s. r. o. IČO 50712012 | Konateľ | 9. 3. 2017 až 11. 5. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| remedyTCO, s. r. o. IČO 50712012 | Konateľ | 9. 3. 2017 až 18. 4. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BSI Logistic s. r. o. IČO 50713043 | Konateľ | 9. 3. 2017 až 15. 6. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BSI Logistic s. r. o. IČO 50713043 | Konateľ | 9. 3. 2017 až 29. 5. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MAGNALAX s. r. o. IČO 50713132 | Konateľ | 9. 3. 2017 až 25. 5. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MAGNALAX s. r. o. IČO 50713132 | Konateľ | 9. 3. 2017 až 5. 5. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ACTIVAN s.r.o. IČO 50714198, zaniknutý 6. 2. 2026 | Konateľ | 9. 3. 2017 až 6. 7. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ACTIVAN s.r.o. IČO 50714198, zaniknutý 6. 2. 2026 | Konateľ | 9. 3. 2017 až 13. 7. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| INIGO s. r. o. IČO 50714368 | Konateľ | 9. 3. 2017 až 25. 8. 2017 | dodávateľ 0 € (5 zmlúv) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| INIGO s. r. o. IČO 50714368 | Konateľ | 9. 3. 2017 až 22. 9. 2017 | dodávateľ 0 € (5 zmlúv) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| ALASTAIR s. r. o. IČO 50712527, zaniknutý 11. 12. 2020 | Konateľ | 25. 2. 2017 až 17. 7. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ALASTAIR s. r. o. IČO 50712527, zaniknutý 11. 12. 2020 | Konateľ | 25. 2. 2017 až 7. 6. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Product Theme ApS s.r.o. IČO 50714422 | Konateľ | 25. 2. 2017 až 1. 8. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Product Theme ApS s.r.o. IČO 50714422 | Konateľ | 25. 2. 2017 až 19. 7. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MaPu G&D, s. r. o., v likvidácii IČO 50591371 | Konateľ | 3. 2. 2017 až 24. 4. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MaPu G&D, s. r. o., v likvidácii IČO 50591371 | Konateľ | 3. 2. 2017 až 22. 5. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| NAYpneu.com, s. r. o. v likvidácii IČO 50695444, zaniknutý 5. 9. 2018 | Konateľ | 31. 1. 2017 až 24. 2. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| NAYpneu.com, s. r. o. v likvidácii IČO 50695444, zaniknutý 5. 9. 2018 | Konateľ | 31. 1. 2017 až 6. 4. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Passion Store s. r. o. IČO 50695487 | Konateľ | 31. 1. 2017 až 23. 2. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Passion Store s. r. o. IČO 50695487 | Konateľ | 31. 1. 2017 až 10. 3. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Bröllapa ApS s. r. o. IČO 50695363 | Konateľ | 28. 1. 2017 až 19. 9. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Bröllapa ApS s. r. o. IČO 50695363 | Konateľ | 28. 1. 2017 až 3. 10. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TRIPPIS s.r.o. IČO 50697374, zaniknutý 22. 10. 2020 | Konateľ | 28. 1. 2017 až 21. 4. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TRIPPIS s.r.o. IČO 50697374, zaniknutý 22. 10. 2020 | Konateľ | 28. 1. 2017 až 23. 3. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| C Royal Industrial Int. Co., LTD., s.r.o. IČO 50591185 | Konateľ | 27. 1. 2017 až 15. 2. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| C Royal Industrial Int. Co., LTD., s.r.o. IČO 50591185 | Konateľ | 27. 1. 2017 až 23. 2. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Hanil Heavy Industries Co., LTD., s.r.o. IČO 50593251 | Konateľ | 27. 1. 2017 až 15. 2. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Hanil Heavy Industries Co., LTD., s.r.o. IČO 50593251 | Konateľ | 27. 1. 2017 až 23. 2. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FABLIS s. r. o. IČO 50591053, zaniknutý 5. 2. 2026 | Konateľ | 24. 1. 2017 až 4. 4. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FABLIS s. r. o. IČO 50591053, zaniknutý 5. 2. 2026 | Konateľ | 24. 1. 2017 až 16. 3. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ABANDER s. r. o. IČO 50593188 | Konateľ | 24. 1. 2017 až 5. 4. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ABANDER s. r. o. IČO 50593188 | Konateľ | 24. 1. 2017 až 18. 4. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AAA-EXPRESS TRANSPORT s.r.o. IČO 50591142 | Konateľ | 21. 1. 2017 až 8. 2. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AAA-EXPRESS TRANSPORT s.r.o. IČO 50591142 | Konateľ | 21. 1. 2017 až 27. 2. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GARCIA GLOBAL BR LTD., s. r. o. IČO 50590995, zaniknutý 22. 5. 2020 | Konateľ | 20. 1. 2017 až 6. 2. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GARCIA GLOBAL BR LTD., s. r. o. IČO 50590995, zaniknutý 22. 5. 2020 | Konateľ | 20. 1. 2017 až 26. 1. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| INVESTPOINT s.r.o. IČO 50593064 | Konateľ | 20. 1. 2017 až 9. 3. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| INVESTPOINT s.r.o. IČO 50593064 | Konateľ | 20. 1. 2017 až 9. 2. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KUPS INT. GLOBAL EXEL LTD., s.r.o. IČO 50572792, zaniknutý 17. 1. 2025 | Konateľ | 9. 11. 2016 až 17. 1. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KUPS INT. GLOBAL EXEL LTD., s.r.o. IČO 50572792, zaniknutý 17. 1. 2025 | Konateľ | 9. 11. 2016 až 24. 1. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| R/T International construction Ltd., s.r.o. IČO 50572873, zaniknutý 5. 4. 2025 | Konateľ | 9. 11. 2016 až 7. 12. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| R/T International construction Ltd., s.r.o. IČO 50572873, zaniknutý 5. 4. 2025 | Konateľ | 9. 11. 2016 až 14. 12. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GALYA s. r. o. IČO 50572911, zaniknutý 14. 6. 2019 | Konateľ | 9. 11. 2016 až 8. 12. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GALYA s. r. o. IČO 50572911, zaniknutý 14. 6. 2019 | Konateľ | 9. 11. 2016 až 29. 12. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PROMOFIN s. r. o. IČO 50573080 | Konateľ | 9. 11. 2016 až 16. 1. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PROMOFIN s. r. o. IČO 50573080 | Konateľ | 9. 11. 2016 až 19. 12. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| B.T. Ltd., s. r. o. IČO 50564170, zaniknutý 19. 12. 2023 | Konateľ | 1. 11. 2016 až 23. 11. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| B.T. Ltd., s. r. o. IČO 50564170, zaniknutý 19. 12. 2023 | Konateľ | 1. 11. 2016 až 14. 11. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| JT Ltd., s.r.o. IČO 50564218 | Konateľ | 29. 10. 2016 až 7. 11. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| JT Ltd., s.r.o. IČO 50564218 | Konateľ | 29. 10. 2016 až 2. 11. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Hale service Int., s. r. o. IČO 50562738, zaniknutý 4. 9. 2019 | Konateľ | 28. 10. 2016 až 31. 10. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Hale service Int., s. r. o. IČO 50562738, zaniknutý 4. 9. 2019 | Konateľ | 28. 10. 2016 až 10. 11. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| D.T. Ltd., s.r.o. IČO 50564471, zaniknutý 2. 10. 2024 | Konateľ | 28. 10. 2016 až 2. 11. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| D.T. Ltd., s.r.o. IČO 50564471, zaniknutý 2. 10. 2024 | Konateľ | 28. 10. 2016 až 8. 11. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Ax Que International, s. r. o. IČO 50562568, zaniknutý 16. 10. 2025 | Konateľ | 26. 10. 2016 až 8. 11. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Ax Que International, s. r. o. IČO 50562568, zaniknutý 16. 10. 2025 | Konateľ | 26. 10. 2016 až 31. 10. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GX Ltd., s.r.o. IČO 50501771, zaniknutý 25. 10. 2019 | Konateľ | 7. 10. 2016 až 14. 10. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GX Ltd., s.r.o. IČO 50501771, zaniknutý 25. 10. 2019 | Konateľ | 7. 10. 2016 až 21. 10. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DL Ltd., s. r. o. IČO 50502727, zaniknutý 13. 9. 2023 | Konateľ | 7. 10. 2016 až 14. 10. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DL Ltd., s. r. o. IČO 50502727, zaniknutý 13. 9. 2023 | Konateľ | 7. 10. 2016 až 20. 10. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MEDISTER s.r.o. IČO 50499211, zaniknutý 8. 4. 2021 | Konateľ | 15. 9. 2016 až 4. 10. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MEDISTER s.r.o. IČO 50499211, zaniknutý 8. 4. 2021 | Konateľ | 15. 9. 2016 až 14. 10. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FARMELIS s.r.o. IČO 50499441, zaniknutý 3. 12. 2019 | Konateľ | 15. 9. 2016 až 26. 9. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FARMELIS s.r.o. IČO 50499441, zaniknutý 3. 12. 2019 | Konateľ | 15. 9. 2016 až 5. 10. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KENOBING s. r. o. IČO 50478818 | Konateľ | 31. 8. 2016 až 21. 9. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KENOBING s. r. o. IČO 50478818 | Konateľ | 31. 8. 2016 až 2. 9. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ANTILES s. r. o. IČO 50478869, zaniknutý 19. 5. 2023 | Konateľ | 31. 8. 2016 až 4. 10. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ANTILES s. r. o. IČO 50478869, zaniknutý 19. 5. 2023 | Konateľ | 31. 8. 2016 až 14. 10. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FL Ltd., s. r. o. IČO 50478915, zaniknutý 17. 8. 2019 | Konateľ | 31. 8. 2016 až 19. 9. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FL Ltd., s. r. o. IČO 50478915, zaniknutý 17. 8. 2019 | Konateľ | 31. 8. 2016 až 29. 9. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VADERBERG s. r. o. IČO 50481231 | Konateľ | 31. 8. 2016 až 31. 8. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VADERBERG s. r. o. IČO 50481231 | Konateľ | 31. 8. 2016 až 22. 9. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ZAFIR 12 s. r. o. IČO 50226622 | Konateľ | 28. 6. 2016 až 19. 8. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ZAFIR 12 s. r. o. IČO 50226622 | Konateľ | 28. 6. 2016 až 5. 8. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| H.M. s.r.o. IČO 50226436 | Konateľ | 25. 6. 2016 až 15. 8. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| H.M. s.r.o. IČO 50226436 | Konateľ | 25. 6. 2016 až 23. 8. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| METRONORM s. r. o. IČO 50226029 | Konateľ | 24. 6. 2016 až 18. 8. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| METRONORM s. r. o. IČO 50226029 | Konateľ | 24. 6. 2016 až 25. 8. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Cento Invest s. r. o., v likvidácii IČO 50226151 | Konateľ | 24. 6. 2016 až 7. 9. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Cento Invest s. r. o., v likvidácii IČO 50226151 | Konateľ | 24. 6. 2016 až 15. 8. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Aretias s. r. o. IČO 50226410 | Konateľ | 24. 6. 2016 až 15. 8. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Aretias s. r. o. IČO 50226410 | Konateľ | 24. 6. 2016 až 24. 8. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FRICC s. r. o. IČO 50226916 | Konateľ | 30. 3. 2016 až 20. 5. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FRICC s. r. o. IČO 50226916 | Konateľ | 30. 3. 2016 až 8. 6. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| tapapa s. r. o. IČO 50224018 | Konateľ | 19. 3. 2016 až 3. 5. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| tapapa s. r. o. IČO 50224018 | Konateľ | 19. 3. 2016 až 16. 5. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Stav-StatWorld s. r. o. IČO 50224280, zaniknutý 11. 7. 2024 | Konateľ | 19. 3. 2016 až 11. 5. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Stav-StatWorld s. r. o. IČO 50224280, zaniknutý 11. 7. 2024 | Konateľ | 19. 3. 2016 až 25. 5. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PSL Consulting s. r. o. IČO 50226771 | Konateľ | 19. 3. 2016 až 26. 7. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PSL Consulting s. r. o. IČO 50226771 | Konateľ | 19. 3. 2016 až 3. 6. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ADEX Logistic s.r.o., v likvidácii IČO 50224034, zaniknutý 24. 7. 2018 | Konateľ | 18. 3. 2016 až 2. 6. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ADEX Logistic s.r.o., v likvidácii IČO 50224034, zaniknutý 24. 7. 2018 | Konateľ | 18. 3. 2016 až 6. 7. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PRISMATIC s. r. o. IČO 50199749 | Konateľ | 12. 3. 2016 až 18. 7. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PRISMATIC s. r. o. IČO 50199749 | Konateľ | 12. 3. 2016 až 29. 6. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| V. - P. Demo s.r.o. IČO 50199692 | Konateľ | 9. 3. 2016 až 10. 6. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| V. - P. Demo s.r.o. IČO 50199692 | Konateľ | 9. 3. 2016 až 28. 6. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Farmagestione & Servizi, s.r.o. IČO 50199307, zaniknutý 16. 10. 2024 | Konateľ | 5. 3. 2016 až 16. 6. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Farmagestione & Servizi, s.r.o. IČO 50199307, zaniknutý 16. 10. 2024 | Konateľ | 5. 3. 2016 až 23. 6. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Plus Inštitút s. r. o. IČO 50199561, zaniknutý 28. 12. 2018 | Konateľ | 5. 3. 2016 až 7. 4. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Plus Inštitút s. r. o. IČO 50199561, zaniknutý 28. 12. 2018 | Konateľ | 5. 3. 2016 až 28. 4. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Gastro System Slovakia s. r. o. IČO 50123581 | Konateľ | 30. 1. 2016 až 21. 3. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Gastro System Slovakia s. r. o. IČO 50123581 | Konateľ | 30. 1. 2016 až 24. 2. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| HUNTING EAST s.r.o. IČO 50124692, zaniknutý 23. 11. 2021 | Konateľ | 22. 1. 2016 až 22. 4. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| HUNTING EAST s.r.o. IČO 50124692, zaniknutý 23. 11. 2021 | Konateľ | 22. 1. 2016 až 7. 4. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Medistore trade s. r. o. IČO 50123661 | Konateľ | 20. 1. 2016 až 19. 2. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Medistore trade s. r. o. IČO 50123661 | Konateľ | 20. 1. 2016 až 10. 3. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| R.C.T. International s.r.o. IČO 50123670, zaniknutý 15. 11. 2024 | Konateľ | 20. 1. 2016 až 23. 6. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| R.C.T. International s.r.o. IČO 50123670, zaniknutý 15. 11. 2024 | Konateľ | 20. 1. 2016 až 6. 7. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MaPu construct, s. r. o., v likvidácii IČO 50123904 | Konateľ | 20. 1. 2016 až 10. 3. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MaPu construct, s. r. o., v likvidácii IČO 50123904 | Konateľ | 20. 1. 2016 až 26. 4. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SIRELL s. r. o. IČO 50123963 | Konateľ | 20. 1. 2016 až 10. 1. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SIRELL s. r. o. IČO 50123963 | Konateľ | 20. 1. 2016 až 1. 2. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BERNET s. r. o. IČO 50123998 | Konateľ | 20. 1. 2016 až 2. 3. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BERNET s. r. o. IČO 50123998 | Konateľ | 20. 1. 2016 až 12. 2. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MaPu group, s.r.o. v likvidácii IČO 50123432 | Konateľ | 19. 1. 2016 až 9. 2. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MaPu group, s.r.o. v likvidácii IČO 50123432 | Konateľ | 19. 1. 2016 až 19. 2. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MaPu persona, s.r.o. v likvidácii IČO 50124714, zaniknutý 17. 5. 2023 | Konateľ | 19. 1. 2016 až 1. 3. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MaPu persona, s.r.o. v likvidácii IČO 50124714, zaniknutý 17. 5. 2023 | Konateľ | 19. 1. 2016 až 9. 2. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Peter Lisý IČO 41784651, zaniknutý 16. 1. 2016 | Podnikateľ | 1. 12. 2005 až 16. 1. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (1).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| iDOX s. r. o. IČO 47513080 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 21. 11. 2020 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.
Zobrazujeme 12 z 33.