30 zápisov v štatutárnych orgánoch16 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 1. 11. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| TaylorWessing e/n/w/c advokáti s. r. o. IČO 35905832 | Konateľ | 30. 10. 2004 až dodnes | dodávateľ 722 tis. € (32 zmlúv) |
| A1 CORP s. r. o. IČO 36864676 | Konateľ | 26. 9. 2009 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| ROXY CATERING s.r.o. IČO 36701661 | Konateľ | 24. 11. 2006 až 25. 1. 2007 | dodávateľ 5,8 mil. € (18 zmlúv) objednávateľ 97 tis. € (39 zmlúv) |
| ROXY CATERING s.r.o. IČO 36701661 | Konateľ | 24. 11. 2006 až 22. 1. 2007 | dodávateľ 5,8 mil. € (18 zmlúv) objednávateľ 97 tis. € (39 zmlúv) |
| R12 CORP s. r. o. IČO 47243210 | Konateľ | 8. 11. 2012 až 16. 1. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| R12 CORP s. r. o. IČO 47243210 | Konateľ | 8. 11. 2012 až 5. 2. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GATE 10 s. r. o. v likvidácii IČO 46565272, zaniknutý 8. 4. 2022 | Konateľ | 7. 3. 2012 až 25. 11. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GATE 10 s. r. o. v likvidácii IČO 46565272, zaniknutý 8. 4. 2022 | Konateľ | 7. 3. 2012 až 18. 12. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| roger´s international s. r. o. IČO 46420771 | Konateľ | 15. 11. 2011 až 6. 9. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| roger´s international s. r. o. IČO 46420771 | Konateľ | 15. 11. 2011 až 23. 8. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| InnoMech Slovakia s. r. o. IČO 46375643 | Konateľ | 11. 10. 2011 až 21. 10. 2011 | v spracovaných zmluvách nie je |
| InnoMech Slovakia s. r. o. IČO 46375643 | Konateľ | 11. 10. 2011 až 19. 10. 2011 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RATER s.r.o. IČO 46191259 | Konateľ | 28. 5. 2011 až 13. 10. 2011 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RATER s.r.o. IČO 46191259 | Konateľ | 28. 5. 2011 až 10. 10. 2011 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BHA Slovakia s. r. o. IČO 45985057 | Konateľ | 11. 1. 2011 až 29. 4. 2011 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BHA Slovakia s. r. o. IČO 45985057 | Konateľ | 11. 1. 2011 až 26. 4. 2011 | v spracovaných zmluvách nie je |
| R7 CORP k.s. IČO 47231963 | Konateľ | 23. 12. 2010 až 9. 3. 2011 | v spracovaných zmluvách nie je |
| R7 CORP k.s. IČO 47231963 | Konateľ | 23. 12. 2010 až 15. 2. 2011 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Montpetrol IP s.r.o. IČO 45907986 | Konateľ | 16. 11. 2010 až 13. 12. 2010 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Montpetrol IP s.r.o. IČO 45907986 | Konateľ | 16. 11. 2010 až 1. 12. 2010 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Krakovská a. s. IČO 36869619 | člen predstavenstva | 10. 9. 2010 až 30. 3. 2011 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Krakovská a. s. IČO 36869619 | člen predstavenstva | 10. 9. 2010 až 17. 3. 2011 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Bauer Slovakia Verwaltungs s. r. o. IČO 45585431, zaniknutý 28. 11. 2014 | Konateľ | 9. 6. 2010 až 12. 10. 2010 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Bauer Slovakia Verwaltungs s. r. o. IČO 45585431, zaniknutý 28. 11. 2014 | Konateľ | 9. 6. 2010 až 19. 11. 2010 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SUNEOL Slovakia s.r.o. v likvidácii IČO 45535752, zaniknutý 5. 6. 2015 | Konateľ | 6. 5. 2010 až 20. 5. 2010 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SUNEOL Slovakia s.r.o. v likvidácii IČO 45535752, zaniknutý 5. 6. 2015 | Konateľ | 6. 5. 2010 až 31. 5. 2010 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DMP International Consulting s. r. o. IČO 45293104 | Konateľ | 1. 1. 2010 až 9. 4. 2010 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DMP International Consulting s. r. o. IČO 45293104 | Konateľ | 1. 1. 2010 až 20. 4. 2010 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Free Company 2 s.r.o. v likvidácii IČO 36755044 | Konateľ | 21. 3. 2007 až 11. 10. 2007 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Free Company 2 s.r.o. v likvidácii IČO 36755044 | Konateľ | 21. 3. 2007 až 5. 10. 2007 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.