50 zápisov v štatutárnych orgánoch27 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Advokáti Chlipala s.r.o. IČO 56345925 | Konateľ | 1. 7. 2024 až dodnes | dodávateľ 59 tis. € (2 zmluvy) |
| Bukovinský & Chlipala, s.r.o. v likvidácii IČO 35918098 | Likvidátor | 1. 7. 2024 až dodnes | dodávateľ 57 tis. € (20 zmlúv) |
| Vila Tatra s.r.o. IČO 36846422 | Konateľ | 11. 10. 2007 až dodnes | dodávateľ 5 256 € (1 zmluva) |
| Cyberlogy s.r.o. v likvidácii IČO 54026091 | Likvidátor | 31. 1. 2025 až dodnes | dodávateľ 3 960 € (1 zmluva) |
| Cyberlogy s.r.o. v likvidácii IČO 54026091 | Konateľ | 23. 9. 2021 až dodnes | dodávateľ 3 960 € (1 zmluva) |
| MBCD Acamar s.r.o. v likvidácii IČO 47507004 | Likvidátor | 1. 1. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| M2CH s. r. o. IČO 57344850 | Konateľ | 1. 1. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| RC Credit k. s. IČO 55172377 | Štatutárny orgán štatutára, ktorým je právnická osoba | 9. 2. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| MBCD Acamar s.r.o. v likvidácii IČO 47507004 | Konateľ | 7. 11. 2013 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| BCH Invest s.r.o. IČO 36698890 | Konateľ | 16. 11. 2006 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| tole, s.r.o. IČO 36491608 | Konateľ | 1. 3. 2004 až dodnes | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| preskoly.sk s.r.o. IČO 51692881 | Konateľ | 4. 5. 2018 až 19. 4. 2021 | dodávateľ 1,1 mil. € (32 zmlúv) |
| preskoly.sk s.r.o. IČO 51692881 | Konateľ | 4. 5. 2018 až 24. 5. 2021 | dodávateľ 1,1 mil. € (32 zmlúv) |
| Continental Business Services s. r. o. IČO 46534334 | Konateľ | 22. 2. 2012 až 1. 2. 2013 | dodávateľ 50 tis. € (11 zmlúv) objednávateľ 4 560 € (1 zmluva) |
| Continental Business Services s. r. o. IČO 46534334 | Konateľ | 22. 2. 2012 až 25. 3. 2013 | dodávateľ 50 tis. € (11 zmlúv) objednávateľ 4 560 € (1 zmluva) |
| Cyberlogy s.r.o. v likvidácii IČO 54026091 | Konateľ | 23. 9. 2021 až 31. 1. 2025 | dodávateľ 3 960 € (1 zmluva) |
| KOREMA BB s. r. o. IČO 47057645 | Konateľ | 26. 3. 2013 až 29. 10. 2015 | dodávateľ 1 440 € (3 zmluvy) |
| KOREMA BB s. r. o. IČO 47057645 | Konateľ |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| 26. 3. 2013 až 16. 11. 2015 |
dodávateľ 1 440 € (3 zmluvy) |
| MMBC Ní s. r. o. IČO 47355891, zaniknutý 7. 3. 2017 | Konateľ | 27. 8. 2013 až 6. 3. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| 68web s.r.o. IČO 47353490 | Konateľ | 24. 8. 2013 až 4. 9. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| 68web s.r.o. IČO 47353490 | Konateľ | 24. 8. 2013 až 23. 9. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MMBC Ksí s.r.o. IČO 47355760 | Konateľ | 24. 8. 2013 až 12. 10. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MMBC Ksí s.r.o. IČO 47355760 | Konateľ | 24. 8. 2013 až 19. 10. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Gi Group Slovakia, s.r.o. IČO 47060417, zaniknutý 1. 7. 2023 | Konateľ | 27. 3. 2013 až 15. 3. 2015 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Gi Group Slovakia, s.r.o. IČO 47060417, zaniknutý 1. 7. 2023 | Konateľ | 27. 3. 2013 až 15. 4. 2015 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| ZOOT SK s. r. o. IČO 46759620 | Konateľ | 27. 7. 2012 až 4. 2. 2015 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| ZOOT SK s. r. o. IČO 46759620 | Konateľ | 27. 7. 2012 až 12. 2. 2015 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| MMBC Theta s.r.o. v likvidácii IČO 46534296, zaniknutý 13. 12. 2016 | Konateľ | 18. 2. 2012 až 23. 7. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MMBC Theta s.r.o. v likvidácii IČO 46534296, zaniknutý 13. 12. 2016 | Konateľ | 18. 2. 2012 až 28. 6. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Pragimport SK s. r. o. IČO 46261729 | Konateľ | 21. 7. 2011 až 24. 1. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Pragimport SK s. r. o. IČO 46261729 | Konateľ | 21. 7. 2011 až 22. 3. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Dežerická odpadová akvizičná s. r. o. IČO 46261761 | Konateľ | 21. 7. 2011 až 28. 9. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Dežerická odpadová akvizičná s. r. o. IČO 46261761 | Konateľ | 21. 7. 2011 až 3. 10. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BELWAY s.r.o. IČO 45848009 | Konateľ | 8. 10. 2010 až 11. 4. 2011 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BELWAY s.r.o. IČO 45848009 | Konateľ | 8. 10. 2010 až 22. 3. 2011 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FARENZA production s. r. o. IČO 45847959, zaniknutý 22. 12. 2018 | Konateľ | 7. 10. 2010 až 17. 2. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FARENZA production s. r. o. IČO 45847959, zaniknutý 22. 12. 2018 | Konateľ | 7. 10. 2010 až 26. 3. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MMBC Alfa s.r.o. IČO 45470936 | Konateľ | 30. 3. 2010 až 30. 8. 2010 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MMBC Alfa s.r.o. IČO 45470936 | Konateľ | 30. 3. 2010 až 9. 9. 2010 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MMCB s. r. o. IČO 45401616 | Konateľ | 27. 2. 2010 až 17. 8. 2010 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MMCB s. r. o. IČO 45401616 | Konateľ | 27. 2. 2010 až 25. 8. 2010 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MMBC s. r. o. IČO 45401641 | Konateľ | 17. 2. 2010 až 23. 9. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MMBC s. r. o. IČO 45401641 | Konateľ | 17. 2. 2010 až 28. 8. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Abravis SE IČO 44457448, zaniknutý 24. 6. 2011 | Správna rada: člen | 8. 11. 2008 až 23. 6. 2011 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BCH Invest s.r.o. IČO 36698890 | Konateľ | 16. 11. 2006 až 15. 10. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| tole, s.r.o. IČO 36491608 | Konateľ | 1. 3. 2004 až 25. 5. 2022 | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| tole, s.r.o. IČO 36491608 | Konateľ | 1. 3. 2004 až 7. 2. 2005 | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| tole, s.r.o. IČO 36491608 | Konateľ | 1. 3. 2004 až 1. 8. 2005 | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| tole, s.r.o. IČO 36491608 | Konateľ | 1. 3. 2004 až 17. 2. 2015 | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| ProAdvice, s.r.o. IČO 35807237 | Konateľ | 1. 3. 2001 až 30. 6. 2003 | v spracovaných zmluvách nie je |
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (6).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| Advokáti Chlipala s.r.o. IČO 56345925 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 1. 7. 2024 |
| tole, s.r.o. IČO 36491608 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 4 648 € | 70 % | 27. 7. 2022 |
| Vila Tatra s.r.o. IČO 36846422 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 3 320 € | 50 % | 11. 10. 2007 |
| MBCD Acamar s.r.o. v likvidácii IČO 47507004 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 550 € | 50 % | 16. 8. 2022 |
| Cyberlogy s.r.o. v likvidácii IČO 54026091 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 23. 9. 2021 |
| M2CH s. r. o. IČO 57344850 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 1. 1. 2026 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.