17 zápisov v štatutárnych orgánoch10 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| JABRAS s.r.o. IČO 45936048 | Konateľ | 12. 1. 2011 až dodnes | dodávateľ 1,6 mil. € (45 zmlúv) objednávateľ 1 339 € (4 zmluvy) |
| INBRAS, spol. s r.o. IČO 43883494 | Konateľ | 19. 8. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| INVA GROUP a.s. IČO 44451199 | predseda predstavenstva | 22. 10. 2008 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| BRASIN, spol. s r.o. IČO 36499773 | Konateľ | 30. 11. 2004 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| IPSA, s.r.o. IČO 44140118 | Konateľ | 25. 4. 2008 až 27. 6. 2024 | dodávateľ 84 € (1 zmluva) |
| IPSA, s.r.o. IČO 44140118 | Konateľ | 25. 4. 2008 až 14. 2. 2024 | dodávateľ 84 € (1 zmluva) |
| LineWood design, s.r.o. v likvidácii IČO 47215780, zaniknutý 15. 5. 2025 | Likvidátor | 28. 8. 2024 až 14. 5. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LineWood design, s.r.o. v likvidácii IČO 47215780, zaniknutý 15. 5. 2025 | Likvidátor | 28. 8. 2024 až 15. 5. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| INGOSING DV s.r.o. IČO 47577401 | Konateľ | 8. 2. 2014 až 5. 1. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| INGOSING DV s.r.o. IČO 47577401 | Konateľ | 8. 2. 2014 až 1. 12. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| INGOSING SK s. r. o. IČO 47579072 | Konateľ | 8. 1. 2014 až 1. 12. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| INGOSING SK s. r. o. |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| Konateľ |
| 8. 1. 2014 až 1. 2. 2017 |
| v spracovaných zmluvách nie je |
| LineWood design, s.r.o. v likvidácii IČO 47215780, zaniknutý 15. 5. 2025 | Konateľ | 22. 6. 2013 až 14. 5. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SOGNI, s.r.o. IČO 46773037 | Konateľ | 19. 7. 2012 až 14. 6. 2022 |
| SOGNI, s.r.o. IČO 46773037 | Konateľ | 19. 7. 2012 až 25. 4. 2022 |
| Kopaagro s.r.o. IČO 44133138 | Konateľ | 24. 4. 2008 až 14. 10. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Kopaagro s.r.o. IČO 44133138 | Konateľ | 24. 4. 2008 až 21. 10. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (6).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| BRASIN, spol. s r.o. IČO 36499773 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 6 639 € | 100 % | 26. 5. 2022 |
| INBRAS, spol. s r.o. IČO 43883494 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 6 639 € | 100 % | 26. 5. 2022 |
| JABRAS s.r.o. IČO 45936048 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 3 500 € | 50 % | 22. 5. 2022 |
| INGOSING DV s.r.o. IČO 47577401 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 10 % | 28. 1. 2021 |
| INGOSING SK s. r. o. IČO 47579072 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 10 % | 25. 5. 2022 |
| SOGNI, s.r.o. IČO 46773037 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 5 % | 15. 6. 2022 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.