40 zápisov v štatutárnych orgánoch20 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
Žiadny zo zápisov teraz neplatí.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| IC Company s. r. o. IČO 57034320 | Konateľ | 20. 6. 2025 až 19. 8. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| IC Company s. r. o. IČO 57034320 | Konateľ | 20. 6. 2025 až 24. 7. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Logicare, s. r. o. IČO 57034427 | Konateľ | 19. 6. 2025 až 27. 8. 2025 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Logicare, s. r. o. IČO 57034427 | Konateľ | 19. 6. 2025 až 3. 9. 2025 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Protrading MI, s. r. o. IČO 57034834 | Konateľ | 19. 6. 2025 až 27. 10. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Protrading MI, s. r. o. IČO 57034834 | Konateľ | 19. 6. 2025 až 15. 10. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GSR esports s. r. o. IČO 57034559 | Konateľ | 18. 6. 2025 až 7. 8. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GSR esports s. r. o. IČO 57034559 | Konateľ | 18. 6. 2025 až 12. 8. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Protrading BA, s. r. o. IČO 56881061 | Konateľ | 7. 4. 2025 až 5. 10. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Protrading BA, s. r. o. IČO 56881061 | Konateľ | 7. 4. 2025 až 13. 11. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Protrading BB, s. r. o. IČO 56704925 | Konateľ | 14. 2. 2025 až 9. 6. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Protrading BB, s. r. o. IČO 56704925 | Konateľ | 14. 2. 2025 až 19. 6. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| EKOFINES BA, s.r.o. IČO 56520522 | Konateľ | 30. 9. 2024 až 12. 2. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| EKOFINES BA, s.r.o. IČO 56520522 | Konateľ | 30. 9. 2024 až 14. 2. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| EKOFINES trade, s. r. o. IČO 56185987 | Konateľ | 29. 7. 2024 až 20. 11. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| EKOFINES trade, s. r. o. IČO 56185987 | Konateľ | 29. 7. 2024 až 26. 11. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SIMKOSTAV s. r. o. IČO 55782388 | Konateľ | 12. 1. 2024 až 5. 6. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SIMKOSTAV s. r. o. IČO 55782388 | Konateľ | 12. 1. 2024 až 9. 5. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| EKOFINES plus, s. r. o. IČO 55782469 | Konateľ | 12. 1. 2024 až 26. 7. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| EKOFINES plus, s. r. o. IČO 55782469 | Konateľ | 12. 1. 2024 až 24. 7. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Shopfin, s. r. o. IČO 55782361 | Konateľ | 8. 12. 2023 až 17. 1. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Shopfin, s. r. o. IČO 55782361 | Konateľ | 8. 12. 2023 až 23. 1. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FINEKO MI, s. r. o. IČO 55738699 | Konateľ | 19. 9. 2023 až 11. 1. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FINEKO MI, s. r. o. IČO 55738699 | Konateľ | 19. 9. 2023 až 29. 1. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Shopopt, s. r. o. IČO 55666132 | Konateľ | 11. 9. 2023 až 19. 1. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Shopopt, s. r. o. IČO 55666132 | Konateľ | 11. 9. 2023 až 24. 1. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Varadi Import & Export 17 s. r. o. IČO 54636124 | Konateľ | 3. 8. 2022 až 6. 5. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Varadi Import & Export 17 s. r. o. IČO 54636124 | Konateľ | 3. 8. 2022 až 5. 5. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Horvex PLUS s.r.o IČO 54637309 | Konateľ | 3. 8. 2022 až 14. 7. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Horvex PLUS s.r.o IČO 54637309 | Konateľ | 3. 8. 2022 až 15. 7. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FINEKO SK s.r.o. IČO 54316171 | Konateľ | 16. 3. 2022 až 19. 1. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FINEKO SK s.r.o. IČO 54316171 | Konateľ | 16. 3. 2022 až 26. 1. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Profit BB, s.r.o. IČO 54155681 | Konateľ | 5. 1. 2022 až 21. 2. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Profit BB, s.r.o. IČO 54155681 | Konateľ | 5. 1. 2022 až 10. 3. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Blueberry Farm s.r.o. IČO 54155401 | Konateľ | 4. 12. 2021 až 4. 1. 2022 | |
| Blueberry Farm s.r.o. IČO 54155401 | Konateľ | 4. 12. 2021 až 14. 1. 2022 | |
| Varadi stav s.r.o. IČO 53561376 | Konateľ | 22. 3. 2021 až 31. 1. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Varadi stav s.r.o. IČO 53561376 | Konateľ | 22. 3. 2021 až 3. 5. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Ekontrading s.r.o. IČO 52421082, zaniknutý 12. 2. 2026 | Konateľ | 8. 6. 2019 až 28. 7. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Ekontrading s.r.o. IČO 52421082, zaniknutý 12. 2. 2026 | Konateľ | 8. 6. 2019 až 4. 8. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (1).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| EKOFIN MI, s.r.o. IČO 48139696 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 29. 3. 2022 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.