20 zápisov v štatutárnych orgánoch20 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 1. 11. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| UMYJEME TOP, s. r. o. IČO 52319181 | Konateľ | 21. 9. 2023 až dodnes | dodávateľ 43 tis. € (4 zmluvy) |
| UPRATOVANIE ZA, s. r. o. IČO 52134059 | Konateľ | 21. 9. 2023 až dodnes | dodávateľ 16 tis. € (2 zmluvy) |
| UMYJEME TOP PP, s. r. o. IČO 53520238 | Konateľ | 12. 4. 2021 až dodnes | dodávateľ 708 € (2 zmluvy) |
| UMYJEME TOP PP 2, s. r. o. IČO 57129614 | Konateľ | 18. 8. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| UMYJEME TOP PP 3, s. r. o. IČO 57129908 | Konateľ | 18. 8. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| UMYJEME TOP ŽA 5, s. r. o. IČO 57130418 | Konateľ | 18. 8. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| UMYJEME TOP ŽA 4, s. r. o. IČO 57130574 | Konateľ | 18. 8. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| UMYJEME TOP ŽILINA, s. r. o. IČO 53815637 | Konateľ | 21. 9. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| UMYJEME TOP KYSUCE, s. r. o. IČO 54105447 | Konateľ | 21. 9. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| UMYJEME TOP ČADCA, s. r. o. IČO 54375321 | Konateľ | 21. 9. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| UMYJEME TOP ŽA, s. r. o. IČO 54545528 | Konateľ | 21. 9. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| UMYJEME TOP ŽA 2, s. r. o. IČO 55117988 | Konateľ | 21. 9. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| UMYJEME TOP ŽA 3, s. r. o. IČO 55122868 | Konateľ | 21. 9. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| UMYJEME TOP SNV s. r. o. IČO 53300661 | Konateľ | 10. 8. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| UMYJEME TOP POPRAD-TATRY, s. r. o. IČO 53839111 | Konateľ | 30. 5. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| UMYJEME TOP VÝCHOD, s. r. o. IČO 55020909 | Konateľ | 8. 12. 2022 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| ROKNO s. r. o. IČO 44267525 | Konateľ | 7. 12. 2022 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| UMYJEME TOP LEVOČA, s. r. o. IČO 54526698 | Konateľ | 29. 3. 2022 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| UMYJEME TOP PREŠOV, s. r. o. IČO 54333989 | Konateľ | 15. 1. 2022 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| UMYJEME TOP POPRAD, s. r. o. IČO 52715451 | Konateľ | 12. 4. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (20).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| ROKNO s. r. o. IČO 44267525 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 6 640 € | 100 % | 14. 1. 2023 |
| UMYJEME TOP KYSUCE, s. r. o. IČO 54105447 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 4 250 € | 85 % | 30. 9. 2023 |
| UMYJEME TOP LEVOČA, s. r. o. IČO 54526698 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 4 250 € | 85 % | 29. 3. 2022 |
| UMYJEME TOP POPRAD, s. r. o. IČO 52715451 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 4 250 € | 85 % | 25. 5. 2021 |
| UMYJEME TOP POPRAD-TATRY, s. r. o. IČO 53839111 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 4 250 € | 85 % | 8. 6. 2021 |
| UMYJEME TOP PP 2, s. r. o. IČO 57129614 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 4 250 € | 85 % | 18. 8. 2025 |
| UMYJEME TOP PP 3, s. r. o. IČO 57129908 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 4 250 € | 85 % | 18. 8. 2025 |
| UMYJEME TOP PP, s. r. o. IČO 53520238 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 4 250 € | 85 % | 25. 5. 2021 |
| UMYJEME TOP PREŠOV, s. r. o. IČO 54333989 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 4 250 € | 85 % | 15. 1. 2022 |
| UMYJEME TOP SNV s. r. o. IČO 53300661 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 4 250 € | 85 % | 26. 8. 2023 |
| UMYJEME TOP VÝCHOD, s. r. o. IČO 55020909 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 4 250 € | 85 % | 8. 12. 2022 |
| UMYJEME TOP ČADCA, s. r. o. IČO 54375321 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 4 250 € | 85 % | 3. 10. 2023 |
| UMYJEME TOP ŽA 2, s. r. o. IČO 55117988 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 4 250 € | 85 % | 3. 10. 2023 |
| UMYJEME TOP ŽA 3, s. r. o. IČO 55122868 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 4 250 € | 85 % | 3. 10. 2023 |
| UMYJEME TOP ŽA 4, s. r. o. IČO 57130574 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 4 250 € | 85 % | 18. 8. 2025 |
| UMYJEME TOP ŽA 5, s. r. o. IČO 57130418 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 4 250 € | 85 % | 18. 8. 2025 |
| UMYJEME TOP ŽA, s. r. o. IČO 54545528 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 4 250 € | 85 % | 30. 9. 2023 |
| UMYJEME TOP ŽILINA, s. r. o. IČO 53815637 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 4 250 € | 85 % | 26. 5. 2021 |
| UMYJEME TOP, s. r. o. IČO 52319181 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 4 250 € | 85 % | 30. 9. 2023 |
| UPRATOVANIE ZA, s. r. o. IČO 52134059 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 4 250 € | 85 % | 5. 10. 2023 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 1. 11. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).