21 zápisov v štatutárnych orgánoch12 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Big 7 s.r.o. v likvidácii IČO 46432388 | Likvidátor | 1. 4. 2015 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| advocati s. r. o. IČO 47239905 | Konateľ | 29. 6. 2012 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| SKKP, k.s. IČO 36869732 | Komplementár | 29. 9. 2010 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Advokátska kancelária Michal Polák- advocati s.r.o. IČO 36860751 | Konateľ | 7. 11. 2008 až dodnes | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Fish buffet s. r. o. v likvidácii IČO 30774756, zaniknutý 26. 11. 2021 | Likvidátor | 31. 1. 2020 až 26. 11. 2021 | dodávateľ 367 tis. € (21 zmlúv) |
| Fish buffet s. r. o. v likvidácii IČO 30774756, zaniknutý 26. 11. 2021 | Likvidátor | 31. 1. 2020 až 25. 11. 2021 | dodávateľ 367 tis. € (21 zmlúv) |
| Fish buffet s. r. o. v likvidácii IČO 30774756, zaniknutý 26. 11. 2021 | Konateľ | 20. 12. 2013 až 25. 11. 2021 | dodávateľ 367 tis. € (21 zmlúv) |
| Pro-Fitness Group s.r.o. IČO 53049411 | Konateľ | 16. 4. 2020 až 30. 4. 2021 | dodávateľ 68 tis. € (3 zmluvy) |
| Pro-Fitness Group s.r.o. IČO 53049411 | Konateľ | 16. 4. 2020 až 26. 5. 2021 | dodávateľ 68 tis. € (3 zmluvy) |
| KLIMATI LOGISTIC, spol. s r.o. v likvidácii IČO 36274348, zaniknutý 27. 3. 2025 | Konateľ | 27. 9. 2018 až 20. 12. 2018 | objednávateľ 3 253 € (1 zmluva) |
| KLIMATI LOGISTIC, spol. s r.o. v likvidácii IČO 36274348, zaniknutý 27. 3. 2025 |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| Konateľ |
| 27. 9. 2018 až 5. 12. 2018 |
objednávateľ 3 253 € (1 zmluva) |
| BPS Veľké Turovce, s. r. o. IČO 46114998 | Konateľ | 7. 6. 2013 až 22. 8. 2013 | dodávateľ 168 € (1 zmluva) |
| BPS Veľké Turovce, s. r. o. IČO 46114998 | Konateľ | 7. 6. 2013 až 26. 8. 2013 | dodávateľ 168 € (1 zmluva) |
| Spv fish, s. r. o. „v likvidácii“ IČO 48217948, zaniknutý 28. 5. 2019 | Konateľ | 18. 7. 2015 až 30. 5. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Spv fish, s. r. o. „v likvidácii“ IČO 48217948, zaniknutý 28. 5. 2019 | Konateľ | 18. 7. 2015 až 28. 4. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| IED Services, s.r.o. IČO 47257300, zaniknutý 2. 8. 2017 | Konateľ | 1. 4. 2015 až 14. 10. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| IED Services, s.r.o. IČO 47257300, zaniknutý 2. 8. 2017 | Konateľ | 1. 4. 2015 až 20. 10. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Hydro Company s.r.o. IČO 47502011 | Konateľ | 22. 5. 2014 až 7. 11. 2014 |
| Hydro Company s.r.o. IČO 47502011 | Konateľ | 22. 5. 2014 až 3. 11. 2014 |
| eFabrica, a. s. IČO 46430172 | Konateľ | 2. 1. 2012 až 18. 3. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| eFabrica, a. s. IČO 46430172 | Konateľ | 2. 1. 2012 až 29. 1. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (4).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| Advokátska kancelária Michal Polák- advocati s.r.o. IČO 36860751 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 24. 5. 2022 |
| advocati s. r. o. IČO 47239905 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 000 € | 33,33 % | 9. 4. 2022 |
| Pro-Fitness Group s.r.o. IČO 53049411 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 15 % | 27. 5. 2021 |
| SKKP, k.s. IČO 36869732 · Komanditná spoločnosť · Komplementár | – | – | 20. 8. 2022 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.
Zobrazujeme 12 z 68.