14 zápisov v štatutárnych orgánoch10 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| R&M GROUP s.r.o. IČO 46008250 | Konateľ | 25. 1. 2011 až dodnes | dodávateľ 23 tis. € (8 zmlúv) objednávateľ 4 600 € (1 zmluva) |
| Bioagro Senica s.r.o. IČO 50946340 | Konateľ | 4. 8. 2017 až dodnes | dodávateľ 761 € (1 zmluva) |
| Poľnohospodárske družstvo Smrdáky v likvidácii IČO 47351268 | Likvidátor | 3. 12. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| OM-PRO s.r.o. IČO 52552845 | Konateľ | 16. 8. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| MY HOUSE Development s.r.o. IČO 51113040 | Konateľ | 23. 9. 2017 až dodnes | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Poľnohospodárske družstvo Smrdáky v likvidácii IČO 47351268 | Podpredseda predstavenstva | 6. 8. 2013 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| AHA bar, s.r.o. IČO 44839251 | Konateľ | 11. 8. 2011 až 1. 4. 2014 | dodávateľ 9 978 € (2 zmluvy) |
| AHA bar, s.r.o. IČO 44839251 | Konateľ | 11. 8. 2011 až 24. 4. 2014 | dodávateľ 9 978 € (2 zmluvy) |
| R&M BUILDING s.r.o. IČO 46457143, zaniknutý 30. 6. 2013 | Konateľ | 14. 12. 2011 až 29. 6. 2013 | objednávateľ 1 195 € (1 zmluva) |
| HESTIA real s.r.o. IČO 51123274 | Konateľ | 28. 9. 2017 až 18. 2. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| HESTIA real s.r.o. IČO 51123274 | Konateľ | 28. 9. 2017 až 29. 1. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SLON group s.r.o. IČO 50844687, zaniknutý 10. 12. 2021 | Konateľ | 18. 9. 2017 až 9. 12. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Hestia s.r.o. IČO 47313633 | Konateľ | 26. 7. 2013 až 3. 9. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Hestia s.r.o. |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| Konateľ |
| 26. 7. 2013 až 22. 8. 2024 |
| v spracovaných zmluvách nie je |
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (4).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| Bioagro Senica s.r.o. IČO 50946340 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 18. 5. 2022 |
| MY HOUSE Development s.r.o. IČO 51113040 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 18. 5. 2022 |
| OM-PRO s.r.o. IČO 52552845 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 18. 5. 2022 |
| R&M GROUP s.r.o. IČO 46008250 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 50 % | 10. 12. 2021 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.