10 zápisov v štatutárnych orgánoch8 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| SHARKS, spol. s r.o., Michalovce IČO 31695299 | Konateľ | 30. 8. 1994 až dodnes | objednávateľ 23 tis. € (5 zmlúv) |
| H INVESTED s.r.o. IČO 53482751 | Konateľ | 10. 12. 2020 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| JMH rent, s.r.o. IČO 51995476 | Konateľ | 18. 10. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| HEON REAL s.r.o. IČO 50706501 | Konateľ | 2. 2. 2017 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| HEON s. r. o. IČO 46801596 | Konateľ | 8. 9. 2012 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| MIGASTRO s. r. o. IČO 46378316, zaniknutý 8. 8. 2025 | Konateľ | 8. 10. 2011 až 7. 8. 2025 | objednávateľ 17 tis. € (3 zmluvy) |
| HH Investment s.r.o. IČO 52712745 | Konateľ | 27. 4. 2021 až 14. 7. 2021 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| HH Investment s.r.o. IČO 52712745 | Konateľ | 27. 4. 2021 až 17. 6. 2021 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| NIVY 52 s.r.o. IČO 50695967 | Konateľ | 9. 8. 2018 až 7. 2. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| NIVY 52 s.r.o. IČO 50695967 | Konateľ | 9. 8. 2018 až 20. 2. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (9).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| HM REAL INVEST s.r.o. IČO 36764680 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 6 639 € | 100 % | 6. 9. 2025 |
| HM Residence, s. r. o. IČO 43967949 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 6 639 € | 100 % | 5. 9. 2025 |
| HH GROUP s.r.o. IČO 53482778 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 5. 9. 2025 |
| H INVESTED s.r.o. IČO 53482751 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 6 750 € | 90 % | 10. 12. 2020 |
| HEON REAL s.r.o. IČO 50706501 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 4 000 € | 80 % | 20. 5. 2022 |
| HEON s. r. o. IČO 46801596 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 4 000 € | 80 % | 20. 5. 2022 |
| SHARKS, spol. s r.o., Michalovce IČO 31695299 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 23 236 € | 70 % | 17. 12. 2020 |
| OCEAN TOUR s.r.o. IČO 36576450 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 4 648 € | 70 % | 5. 11. 2022 |
| JMH rent, s.r.o. IČO 51995476 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 3 500 € | 70 % | 18. 10. 2018 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.
Zobrazujeme 12 z 42.