22 zápisov v štatutárnych orgánoch14 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| investrezort, v. o. s. IČO 51483548, zaniknutý 9. 11. 2023 | Štatutárny orgán štatutára, ktorým je právnická osoba | 22. 8. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| MVFin v.o.s. IČO 36827703, zaniknutý 22. 11. 2025 | Štatutárny orgán štatutára, ktorým je právnická osoba | 23. 2. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| INVEST SK REZORT, v.o.s. IČO 47066971, zaniknutý 10. 6. 2022 | Štatutárny orgán štatutára, ktorým je právnická osoba | 30. 3. 2022 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Rollback s. r. o. IČO 51283182 | Konateľ | 12. 6. 2020 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| SCANDALA s.r.o. IČO 53118073 | Konateľ | 12. 6. 2020 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| C. A. N. D. A. L. A. s.r.o. IČO 53003519 | Konateľ | 12. 3. 2020 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Outdoor Group spol. s r. o. IČO 50988646 | Konateľ | 1. 8. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Outdoor Sport, s.r.o. IČO 51188384 | Konateľ | 1. 8. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| CANADARIA s.r.o. IČO 46484043 | Konateľ | 25. 3. 2020 až 6. 5. 2020 | dodávateľ 196 tis. € (2 zmluvy) |
| CANADARIA s.r.o. IČO 46484043 | Konateľ | 25. 3. 2020 až 15. 5. 2020 | dodávateľ 196 tis. € (2 zmluvy) |
| S. C. A. N. D. A. v.o.s. IČO 52584194, zaniknutý 31. 5. 2022 | Konateľ | 28. 9. 2019 až 19. 4. 2021 | objednávateľ 7 789 € (1 zmluva) |
| S. C. A. N. D. A. v.o.s. IČO 52584194, zaniknutý 31. 5. 2022 | Konateľ | 28. 9. 2019 až 31. 5. 2021 | objednávateľ 7 789 € (1 zmluva) |
| C. A. N. D. A. s.r.o. „v likvidácii“ IČO 52784371, zaniknutý 22. 1. 2022 | Likvidátor | 30. 9. 2020 až 21. 1. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| C. A. N. D. A. s.r.o. „v likvidácii“ IČO 52784371, zaniknutý 22. 1. 2022 | Likvidátor | 30. 9. 2020 až 22. 1. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ABC Sport, s.r.o. IČO 51420562 | Konateľ | 12. 6. 2020 až 18. 3. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| ABC Sport, s.r.o. IČO 51420562 | Konateľ | 12. 6. 2020 až 31. 5. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| INVEST SK REZORT, v.o.s. IČO 47066971, zaniknutý 10. 6. 2022 | Konateľ | 16. 12. 2019 až 25. 2. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| INVEST SK REZORT, v.o.s. IČO 47066971, zaniknutý 10. 6. 2022 | Konateľ | 16. 12. 2019 až 19. 3. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| C. A. N. D. A. s.r.o. „v likvidácii“ IČO 52784371, zaniknutý 22. 1. 2022 | Konateľ | 14. 12. 2019 až 29. 9. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DORNUT SLOVAKIA, s.r.o. IČO 50623982, zaniknutý 14. 12. 2022 | Konateľ | 15. 8. 2019 až 13. 12. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ROZPRÁVKA s.r.o. IČO 36728926, zaniknutý 12. 4. 2024 | Konateľ | 1. 8. 2019 až 1. 11. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ROZPRÁVKA s.r.o. IČO 36728926, zaniknutý 12. 4. 2024 | Konateľ | 1. 8. 2019 až 29. 11. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (6).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| ALKANDA s.r.o. IČO 51936551 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 19. 5. 2022 |
| Outdoor Group spol. s r. o. IČO 50988646 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 13. 2. 2020 |
| Outdoor Sport, s.r.o. IČO 51188384 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 25. 5. 2022 |
| Rollback s. r. o. IČO 51283182 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 13. 8. 2020 |
| C. A. N. D. A. L. A. s.r.o. IČO 53003519 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 15 % | 19. 5. 2022 |
| SCANDALA s.r.o. IČO 53118073 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 15 % | 19. 5. 2022 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.