9 zápisov v štatutárnych orgánoch8 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| GALFYSPORT s. r. o. IČO 31698689 | Konateľ | 2. 2. 2022 až dodnes | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| Tatry sport, s.r.o. IČO 36483664 | Konateľ | 22. 11. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| 1. Tatranská lyžiarska škola, s. r. o. IČO 50559320 | Konateľ | 15. 11. 2016 až dodnes | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| ALEMARKT, s. r. o. IČO 46997300 | Konateľ | 8. 7. 2013 až dodnes | dodávateľ 0 € (3 zmluvy) |
| Tatranská lyžiarska škola, spol. s r.o. IČO 36468983 | Konateľ | 20. 10. 2000 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| J & A Gastro, spol. s r.o. IČO 35699809 | Konateľ | 4. 10. 1996 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| TATRAGASTRO, s.r.o. IČO 31696139 | Konateľ | 13. 9. 1994 až dodnes | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| NOVÉ NÁBREŽIE PADEL CLUB, s. r. o. IČO 50559389 | Konateľ | 28. 10. 2016 až 22. 4. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| NOVÉ NÁBREŽIE PADEL CLUB, s. r. o. IČO 50559389 | Konateľ | 28. 10. 2016 až 13. 4. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (7).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| TATRAGASTRO, s.r.o. IČO 31696139 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 6 639 € | 100 % | 7. 7. 2022 |
| GALFYSPORT s. r. o. IČO 31698689 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 49 791 € | 50 % | 2. 7. 2022 |
| J & A Gastro, spol. s r.o. IČO 35699809 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 3 320 € | 50 % | 5. 7. 2022 |
| Tatry sport, s.r.o. IČO 36483664 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 3 320 € | 50 % | 7. 7. 2022 |
| 1. Tatranská lyžiarska škola, s. r. o. IČO 50559320 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 1 677 € | 25,26 % | 2. 8. 2022 |
| ALEMARKT, s. r. o. IČO 46997300 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 1 677 € | 25,26 % | 28. 7. 2022 |
| Tatranská lyžiarska škola, spol. s r.o. IČO 36468983 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 1 677 € | 25,26 % | 27. 7. 2022 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.