9 zápisov v štatutárnych orgánoch7 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 1. 11. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| STAVMATIC EU s.r.o. IČO 47572094 | Konateľ | 13. 12. 2013 až dodnes | dodávateľ 3 032 € (1 zmluva) objednávateľ 48 tis. € (4 zmluvy) |
| DEMAKO s.r.o. IČO 53372395 | Konateľ | 1. 12. 2020 až dodnes | dodávateľ 4 219 € (3 zmluvy) objednávateľ 38 tis. € (2 zmluvy) |
| Villa Rusalka s.r.o. IČO 55016197 | Konateľ | 5. 11. 2022 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Transportik s.r.o. IČO 52232476 | Konateľ | 13. 3. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| EU JOB s.r.o. IČO 51159481 | Konateľ | 24. 11. 2017 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| LEGACY s.r.o. IČO 52243460 | Konateľ | 18. 3. 2019 až 6. 6. 2019 | dodávateľ 300 € (1 zmluva) |
| LEGACY s.r.o. IČO 52243460 | Konateľ | 18. 3. 2019 až 29. 4. 2019 | dodávateľ 300 € (1 zmluva) |
| Emlogistik plus s.r.o. v likvidácii IČO 45988218 | Konateľ | 12. 10. 2015 až 21. 2. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Emlogistik plus s.r.o. v likvidácii IČO 45988218 | Konateľ | 12. 10. 2015 až 30. 1. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (5).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| EU JOB s.r.o. IČO 51159481 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 35 000 € | 100 % | 1. 10. 2022 |
| STAVMATIC EU s.r.o. IČO 47572094 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 15. 11. 2022 |
| Transportik s.r.o. IČO 52232476 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 14. 9. 2022 |
| Villa Rusalka s.r.o. IČO 55016197 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 4 250 € | 85 % | 5. 11. 2022 |
| DEMAKO s.r.o. IČO 53372395 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 1. 12. 2020 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 1. 11. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.