35 zápisov v štatutárnych orgánoch17 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
Žiadny zo zápisov teraz neplatí.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| MontDom, s.r.o. IČO 47250925 | Konateľ | 24. 9. 2013 až 24. 2. 2014 | dodávateľ 20 tis. € (5 zmlúv) |
| MontDom, s.r.o. IČO 47250925 | Konateľ | 24. 9. 2013 až 27. 3. 2014 | dodávateľ 20 tis. € (5 zmlúv) |
| reality4you, s. r. o. IČO 50022415, zaniknutý 10. 3. 2018 | Konateľ | 3. 11. 2015 až 13. 7. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| reality4you, s. r. o. IČO 50022415, zaniknutý 10. 3. 2018 | Konateľ | 3. 11. 2015 až 28. 6. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Thomson, s. r. o. IČO 50023110, zaniknutý 10. 3. 2018 | Konateľ | 3. 11. 2015 až 1. 2. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Thomson, s. r. o. IČO 50023110, zaniknutý 10. 3. 2018 | Konateľ | 3. 11. 2015 až 17. 2. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GARDA investment, s.r.o. IČO 47250984, zaniknutý 8. 1. 2016 | Likvidátor | 16. 12. 2014 až 14. 12. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GARDA investment, s.r.o. IČO 47250984, zaniknutý 8. 1. 2016 | Likvidátor | 16. 12. 2014 až 21. 12. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GARDA medical, s.r.o. IČO 47250941, zaniknutý 8. 1. 2016 | Likvidátor | 2. 12. 2014 až 21. 12. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GARDA medical, s.r.o. IČO 47250941, zaniknutý 8. 1. 2016 | Likvidátor | 2. 12. 2014 až 14. 12. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| STAVTON, s. r. o. IČO 46163450, zaniknutý 10. 3. 2018 | Konateľ | 1. 10. 2014 až 11. 8. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| STAVTON, s. r. o. IČO 46163450, zaniknutý 10. 3. 2018 | Konateľ | 1. 10. 2014 až 10. 7. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Trade Plus Slovakia, s.r.o. IČO 47250828, zaniknutý 17. 1. 2020 | Konateľ | 24. 9. 2013 až 28. 1. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Trade Plus Slovakia, s.r.o. IČO 47250828, zaniknutý 17. 1. 2020 | Konateľ | 24. 9. 2013 až 20. 1. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GARDA insurance, s.r.o. IČO 47250836 | Konateľ | 24. 9. 2013 až 2. 12. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GARDA insurance, s.r.o. IČO 47250836 | Konateľ | 24. 9. 2013 až 29. 12. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Lotérie Slovensko, s.r.o. IČO 47250844 | Konateľ | 24. 9. 2013 až 27. 11. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Lotérie Slovensko, s.r.o. IČO 47250844 | Konateľ | 24. 9. 2013 až 19. 12. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| EUROPESTAV, s.r.o. IČO 47250879, zaniknutý 18. 4. 2018 | Konateľ | 24. 9. 2013 až 1. 10. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| EUROPESTAV, s.r.o. IČO 47250879, zaniknutý 18. 4. 2018 | Konateľ | 24. 9. 2013 až 22. 10. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| J.P.Group SK, s.r.o. IČO 47250887, zaniknutý 17. 12. 2024 | Konateľ | 24. 9. 2013 až 2. 12. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| J.P.Group SK, s.r.o. IČO 47250887, zaniknutý 17. 12. 2024 | Konateľ | 24. 9. 2013 až 29. 12. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GARDA research, s.r.o. IČO 47250895 | Konateľ | 24. 9. 2013 až 11. 7. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GARDA research, s.r.o. IČO 47250895 | Konateľ | 24. 9. 2013 až 19. 6. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LEVOTEC s.r.o. IČO 47250933 | Konateľ | 24. 9. 2013 až 10. 2. 2014 | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| LEVOTEC s.r.o. IČO 47250933 | Konateľ | 24. 9. 2013 až 2. 2. 2014 | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| GARDA medical, s.r.o. IČO 47250941, zaniknutý 8. 1. 2016 | Konateľ | 24. 9. 2013 až 7. 1. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| JMTOK, s.r.o. IČO 47250950 | Konateľ | 24. 9. 2013 až 11. 2. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| JMTOK, s.r.o. IČO 47250950 | Konateľ | 24. 9. 2013 až 10. 3. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| UJeč7q3 s. r. o. IČO 47250968 | Konateľ | 24. 9. 2013 až 19. 2. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| UJeč7q3 s. r. o. IČO 47250968 | Konateľ | 24. 9. 2013 až 1. 4. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| F & F mont SK s.r.o. IČO 47250976, zaniknutý 28. 11. 2025 | Konateľ | 24. 9. 2013 až 10. 10. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| F & F mont SK s.r.o. IČO 47250976, zaniknutý 28. 11. 2025 | Konateľ | 24. 9. 2013 až 24. 11. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GARDA investment, s.r.o. IČO 47250984, zaniknutý 8. 1. 2016 | Konateľ | 24. 9. 2013 až 7. 1. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GARDA inkaso, s.r.o. IČO 46801651, zaniknutý 24. 9. 2013 | Konateľ | 5. 9. 2012 až 23. 9. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.
Zobrazujeme 12 z 33.