25 zápisov v štatutárnych orgánoch14 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| paint horses, s.r.o. IČO 50540483 | Konateľ | 3. 11. 2016 až dodnes | dodávateľ 51 tis. € (7 zmlúv) objednávateľ 41 tis. € (9 zmlúv) |
| CONSULTING, s.r.o. IČO 36206075 | Konateľ | 9. 7. 2025 až dodnes | dodávateľ 23 tis. € (8 zmlúv) objednávateľ 744 € (12 zmlúv) |
| TrDllo24 s.r.o. IČO 45317861 | Konateľ | 24. 3. 2023 až dodnes | dodávateľ 20 tis. € (4 zmluvy) |
| SM - CONSULT, s.r.o. IČO 31735959 | Konateľ | 4. 11. 1996 až dodnes | dodávateľ 16 tis. € (12 zmlúv) objednávateľ 4 200 € (1 zmluva) |
| 29 Teaam s.r.o. IČO 50663640 | Konateľ | 14. 1. 2017 až dodnes | dodávateľ 9 932 € (23 zmlúv) |
| tender consult, s.r.o. IČO 46247815 | Konateľ | 15. 12. 2014 až dodnes | dodávateľ 6 912 € (7 zmlúv) |
| STREEM partners, s. r. o. IČO 47450126 | Konateľ | 5. 10. 2013 až dodnes | dodávateľ 4 212 € (9 zmlúv) |
| STREEM soft, s. r. o. IČO 52928861 | Konateľ | 9. 7. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Pro Urbis, s.r.o. IČO 52696936 | Konateľ | 11. 10. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| education - consulting, s.r.o. IČO 47444703 | Konateľ | 28. 9. 2013 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| ComBuild s.r.o. IČO 45887454 | Konateľ | 14. 10. 2010 až 18. 3. 2015 | dodávateľ 106 tis. € (4 zmluvy) objednávateľ 32 tis. € (1 zmluva) |
| ComBuild s.r.o. IČO 45887454 | Konateľ | 14. 10. 2010 až 16. 2. 2015 | dodávateľ 106 tis. € (4 zmluvy) objednávateľ 32 tis. € (1 zmluva) |
| paint horses, s.r.o. IČO 50540483 | Konateľ | 3. 11. 2016 až 19. 4. 2018 | dodávateľ 51 tis. € (7 zmlúv) objednávateľ 41 tis. € (9 zmlúv) |
| SM - CONSULT, s.r.o. IČO 31735959 | Konateľ | 4. 11. 1996 až 18. 7. 2025 | dodávateľ 16 tis. € (12 zmlúv) objednávateľ 4 200 € (1 zmluva) |
| 29 Teaam s.r.o. IČO 50663640 | Konateľ | 14. 1. 2017 až 29. 1. 2019 | dodávateľ 9 932 € (23 zmlúv) |
| tender consult, s.r.o. IČO 46247815 | Konateľ | 15. 12. 2014 až 16. 7. 2025 | dodávateľ 6 912 € (7 zmlúv) |
| STREEM partners, s. r. o. |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| Konateľ |
| 5. 10. 2013 až 10. 7. 2025 |
dodávateľ 4 212 € (9 zmlúv) |
| SCHOOL EDUCATION, s.r.o. IČO 47449683 | Konateľ | 27. 2. 2019 až 19. 6. 2025 | dodávateľ 3 843 € (1 zmluva) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| SCHOOL EDUCATION, s.r.o. IČO 47449683 | Konateľ | 27. 2. 2019 až 27. 6. 2025 | dodávateľ 3 843 € (1 zmluva) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Urbis Consult, s.r.o. IČO 52696782 | Konateľ | 18. 10. 2019 až 14. 7. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Urbis Consult, s.r.o. IČO 52696782 | Konateľ | 18. 10. 2019 až 11. 7. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| education - consulting, s.r.o. IČO 47444703 | Konateľ | 28. 9. 2013 až 17. 7. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| A.B.U., s.r.o. IČO 44695080 | Konateľ | 4. 4. 2009 až 7. 12. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| A.B.U., s.r.o. IČO 44695080 | Konateľ | 4. 4. 2009 až 12. 11. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| A.B.U., s.r.o. IČO 44695080 | Konateľ | 4. 4. 2009 až 27. 6. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (8).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| 29 Teaam s.r.o. IČO 50663640 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 20. 5. 2022 |
| STREEM partners, s. r. o. IČO 47450126 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 11. 7. 2025 |
| tender consult, s.r.o. IČO 46247815 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 10 000 € | 50 % | 17. 7. 2025 |
| SM - CONSULT, s.r.o. IČO 31735959 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 3 320 € | 50 % | 11. 10. 2022 |
| Pro Urbis, s.r.o. IČO 52696936 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 20. 5. 2022 |
| STREEM soft, s. r. o. IČO 52928861 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 18. 7. 2025 |
| paint horses, s.r.o. IČO 50540483 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 20. 10. 2020 |
| education - consulting, s.r.o. IČO 47444703 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 15 % | 18. 7. 2025 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.