21 zápisov v štatutárnych orgánoch11 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| DEZINFEKTA s.r.o. IČO 51487110 | Konateľ | 16. 1. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| BAG - Balkona Auto Group s.r.o. IČO 53140168 | Konateľ | 1. 12. 2020 až 20. 4. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BAG - Balkona Auto Group s.r.o. IČO 53140168 | Konateľ | 1. 12. 2020 až 19. 7. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Správa realít Slovensko s.r.o. IČO 52426271 | Konateľ | 29. 7. 2020 až 20. 4. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Správa realít Slovensko s.r.o. IČO 52426271 | Konateľ | 29. 7. 2020 až 6. 3. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| STAVEKO Group s.r.o. IČO 52509397 | Konateľ | 29. 7. 2020 až 20. 4. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| STAVEKO Group s.r.o. IČO 52509397 | Konateľ | 29. 7. 2020 až 16. 3. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BALKONA INVEST s.r.o. IČO 47208066 | Konateľ | 16. 1. 2019 až 20. 4. 2022 | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| BALKONA INVEST s.r.o. IČO 47208066 | Konateľ | 16. 1. 2019 až 16. 3. 2023 | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| MEDICAL SUPPLIES s.r.o. IČO 51980525 | Konateľ | 16. 1. 2019 až 20. 4. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MEDICAL SUPPLIES s.r.o. IČO 51980525 | Konateľ | 16. 1. 2019 až 6. 3. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BALKONA rozvojová s.r.o. IČO 52013405 | Konateľ | 16. 1. 2019 až 12. 8. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BALKONA rozvojová s.r.o. IČO 52013405 | Konateľ | 16. 1. 2019 až 20. 4. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BALKONA Slovakia s.r.o. IČO 52013715 | Konateľ | 16. 1. 2019 až 16. 3. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BALKONA Slovakia s.r.o. IČO 52013715 | Konateľ | 16. 1. 2019 až 20. 4. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ALUKO zasklievacie systémy, s. r. o. IČO 51562596 | Konateľ | 25. 10. 2018 až 20. 4. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ALUKO zasklievacie systémy, s. r. o. IČO 51562596 | Konateľ | 25. 10. 2018 až 19. 7. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Balkona SK s.r.o. IČO 51222795 | Konateľ | 21. 1. 2018 až 20. 4. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Balkona SK s.r.o. IČO 51222795 | Konateľ | 21. 1. 2018 až 18. 1. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Top Sol s.r.o. IČO 36275298, zaniknutý 20. 3. 2007 | Konateľ | 14. 9. 2005 až 1. 12. 2006 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Top Sol s.r.o. IČO 36275298, zaniknutý 20. 3. 2007 | Konateľ | 14. 9. 2005 až 4. 12. 2006 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.