26 zápisov v štatutárnych orgánoch14 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| FIUME s. r. o. IČO 57821151 | Konateľ | 23. 9. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| CF HOSPITALITY s. r. o. IČO 54579295 | Konateľ | 5. 5. 2022 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| VisPas s. r. o. IČO 44810776 | Konateľ | 11. 2. 2022 až 1. 7. 2022 | dodávateľ 218 tis. € (2 zmluvy) |
| VisPas s. r. o. IČO 44810776 | Konateľ | 11. 2. 2022 až 23. 6. 2022 | dodávateľ 218 tis. € (2 zmluvy) |
| CE Consulting s. r. o. IČO 57193134 | Konateľ | 12. 9. 2025 až 8. 12. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| CE Consulting s. r. o. IČO 57193134 | Konateľ | 12. 9. 2025 až 12. 12. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Udroppy consulting s.r.o. IČO 56251874 | Konateľ | 24. 5. 2024 až 9. 8. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Udroppy consulting s.r.o. IČO 56251874 | Konateľ | 24. 5. 2024 až 15. 8. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BELLA 1 s. r. o. IČO 54580358 | Konateľ | 5. 5. 2022 až 25. 7. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BELLA 1 s. r. o. IČO 54580358 | Konateľ | 5. 5. 2022 až 1. 8. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Project & management s. r. o. IČO 45948305 | Konateľ | 11. 2. 2022 až 11. 4. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Project & management s. r. o. IČO 45948305 | Konateľ | 11. 2. 2022 až 3. 5. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LUXURY RENT & CARS NITRA s. r. o. IČO 52675939 | Konateľ | 4. 5. 2021 až 15. 12. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LUXURY RENT & CARS NITRA s. r. o. IČO 52675939 | Konateľ | 4. 5. 2021 až 3. 12. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| CON GROUP s. r. o. IČO 53725239 | Konateľ | 29. 4. 2021 až 9. 7. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| CON GROUP s. r. o. IČO 53725239 | Konateľ | 29. 4. 2021 až 25. 6. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Business spol s. r. o. IČO 53193041 | Konateľ | 6. 1. 2021 až 19. 1. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Business spol s. r. o. IČO 53193041 | Konateľ | 6. 1. 2021 až 16. 2. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Storying s.r.o. IČO 50913212 | Konateľ | 4. 12. 2019 až 18. 2. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Storying s.r.o. IČO 50913212 | Konateľ | 4. 12. 2019 až 27. 2. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ENGATOM s.r.o. IČO 48333271 | Konateľ | 10. 10. 2018 až 29. 11. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ENGATOM s.r.o. IČO 48333271 | Konateľ | 10. 10. 2018 až 18. 10. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MANI ENGINEERING s.r.o. IČO 50428217 | Konateľ | 10. 10. 2018 až 25. 3. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MANI ENGINEERING s.r.o. IČO 50428217 | Konateľ | 10. 10. 2018 až 3. 6. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| NU ENERGY ENGINEERED SOLUTIONS SK s.r.o. IČO 47116528 | Konateľ | 27. 2. 2018 až 6. 4. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| NU ENERGY ENGINEERED SOLUTIONS SK s.r.o. IČO 47116528 | Konateľ | 27. 2. 2018 až 21. 6. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (2).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| FIUME s. r. o. IČO 57821151 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 23. 9. 2026 |
| CF HOSPITALITY s. r. o. IČO 54579295 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 5. 5. 2022 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.