20 zápisov v štatutárnych orgánoch13 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| FUNDYOUP s. r. o. IČO 55048005 | Konateľ | 6. 12. 2022 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| k1 Development 1 s.r.o. IČO 54826250 | Konateľ | 17. 8. 2022 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| k1 Development s.r.o. IČO 54525837 | Konateľ | 29. 3. 2022 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| k1 VLASKY s.r.o. IČO 54290350 | Konateľ | 15. 12. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| k1 CORE s.r.o. IČO 53781741 | Konateľ | 13. 5. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| JPL Partners, s.r.o. IČO 52194990 | Konateľ | 10. 3. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Maladinovo-Sielnica, s. r. o. IČO 47547944 | Konateľ | 14. 4. 2020 až 24. 11. 2021 | dodávateľ 17 tis. € (1 zmluva) objednávateľ 2 042 € (1 zmluva) |
| Maladinovo-Sielnica, s. r. o. IČO 47547944 | Konateľ | 14. 4. 2020 až 27. 12. 2021 | dodávateľ 17 tis. € (1 zmluva) objednávateľ 2 042 € (1 zmluva) |
| Magef residence s.r.o. IČO 52856518 | Konateľ | 26. 2. 2020 až 8. 11. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Magef residence s.r.o. IČO 52856518 | Konateľ | 26. 2. 2020 až 28. 10. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| k1 Apartments LM s. r. o. IČO 48341681 | Konateľ | 23. 7. 2019 až 30. 8. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| k1 Apartments LM s. r. o. IČO 48341681 | Konateľ | 23. 7. 2019 až 9. 9. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Senior Service Modrová s. r. o. IČO 52323641 | Konateľ | 5. 4. 2019 až 23. 1. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| Senior Service Modrová s. r. o. IČO 52323641 | Konateľ | 5. 4. 2019 až 17. 12. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| k1 Investments a. s. IČO 36537578 | predseda predstavenstva | 29. 3. 2019 až 4. 11. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| k1 Investments a. s. IČO 36537578 | predseda predstavenstva | 29. 3. 2019 až 8. 12. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| k1 Sandor s.r.o. IČO 50706713 | Konateľ | 13. 3. 2019 až 29. 6. 2022 | dodávateľ 0 € (4 zmluvy) |
| k1 Sandor s.r.o. IČO 50706713 | Konateľ | 13. 3. 2019 až 11. 7. 2022 | dodávateľ 0 € (4 zmluvy) |
| k1 KCSE s.r.o. IČO 51763150 | Konateľ | 14. 12. 1980 až 17. 3. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| k1 KCSE s.r.o. IČO 51763150 | Konateľ | 14. 12. 1980 až 29. 3. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (3).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| JPL Partners, s.r.o. IČO 52194990 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 3 000 € | 50 % | 8. 5. 2021 |
| FUNDYOUP s. r. o. IČO 55048005 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 6. 12. 2022 |
| k1 Development 1 s.r.o. IČO 54826250 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 15 % | 17. 8. 2022 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).