8 zápisov v štatutárnych orgánoch7 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| AVEclean PO, s. r. o. IČO 57494282 | Konateľ | 27. 2. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| AVEclean Východ, s. r. o. IČO 56778961 | Konateľ | 11. 2. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| AVEclean, s.r.o. IČO 50833073 | Konateľ | 19. 2. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| AVEclean KE s.r.o. IČO 55872531 | Konateľ | 24. 11. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| AVEclean KS, s.r.o. IČO 54162785 | Konateľ | 29. 10. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| AVEclean Košice, s.r.o. IČO 52950654 | Konateľ | 26. 2. 2020 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Proclean KE s.r.o. IČO 52355586 | Konateľ | 4. 5. 2019 až 30. 10. 2023 | dodávateľ 5 000 € (1 zmluva) |
| Proclean KE s.r.o. IČO 52355586 | Konateľ | 4. 5. 2019 až 21. 12. 2023 | dodávateľ 5 000 € (1 zmluva) |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (6).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| AVEclean KE s.r.o. IČO 55872531 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 24. 11. 2023 |
| AVEclean KS, s.r.o. IČO 54162785 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 29. 10. 2021 |
| AVEclean, s.r.o. IČO 50833073 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 29. 2. 2024 |
| AVEclean Košice, s.r.o. IČO 52950654 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 250 € | 87,5 % | 29. 10. 2021 |
| AVEclean PO, s. r. o. IČO 57494282 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 4 250 € | 85 % | 27. 2. 2026 |
| AVEclean Východ, s. r. o. IČO 56778961 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 4 250 € | 85 % | 11. 2. 2025 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).