151 zápisov v štatutárnych orgánoch81 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| MUSA SR a. s. IČO 57535809 | Predseda predstavenstva | 2. 4. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| ZV Development s. r. o. IČO 54978921 | Konateľ | 14. 5. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Robovoltics s.r.o. IČO 53982011 | Konateľ | 19. 8. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Inoxis Medical Services s.r.o. IČO 53700465 | Konateľ | 16. 4. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| NNC s.r.o. IČO 51044510 | Konateľ | 13. 4. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Foodie 2 s.r.o. IČO 53697511 | Konateľ | 9. 4. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Foodie s.r.o. IČO 53521463 | Konateľ | 27. 1. 2021 až dodnes | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Sigus s.r.o. IČO 53486552 | Konateľ | 10. 12. 2020 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Jaza Group s.r.o. IČO 52215300 | Konateľ | 21. 1. 2020 až dodnes | objednávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| Avantir s. r. o. IČO 51775816 | Konateľ | 3. 5. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| UP development s. r. o. IČO 47402091 | Konateľ | 30. 10. 2013 až dodnes | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| TABRIS PLUS, s.r.o. IČO 47651130, zaniknutý 14. 11. 2024 | Konateľ | 24. 1. 2014 až 17. 4. 2014 | dodávateľ 239 tis. € (45 zmlúv) |
| TABRIS PLUS, s.r.o. IČO 47651130, zaniknutý 14. 11. 2024 | Konateľ | 24. 1. 2014 až 28. 1. 2014 | dodávateľ 239 tis. € (45 zmlúv) |
| B&T Capital, s.r.o. IČO 47704306 | Konateľ | 26. 3. 2014 až 29. 1. 2015 | dodávateľ 61 tis. € (3 zmluvy) |
| B&T Capital, s.r.o. IČO 47704306 | Konateľ | 26. 3. 2014 až 22. 12. 2014 | dodávateľ 61 tis. € (3 zmluvy) |
| Externé obstarávanie s.r.o. IČO 47669683 | Konateľ | 15. 2. 2014 až 15. 8. 2014 | dodávateľ 50 tis. € (41 zmlúv) |
| Externé obstarávanie s.r.o. IČO 47669683 | Konateľ | 15. 2. 2014 až 26. 9. 2014 | dodávateľ 50 tis. € (41 zmlúv) |
| Sport Solution Media s.r.o. IČO 46589457 | Konateľ | 1. 4. 2012 až 1. 1. 2020 | dodávateľ 33 tis. € (15 zmlúv) |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| Sport Solution Media s.r.o. IČO 46589457 | Konateľ | 1. 4. 2012 až 6. 3. 2020 | dodávateľ 33 tis. € (15 zmlúv) |
| Moderné Webstránky s.r.o. IČO 47610921 | Konateľ | 9. 1. 2017 až 8. 7. 2019 | dodávateľ 23 tis. € (5 zmlúv) |
| Moderné Webstránky s.r.o. IČO 47610921 | Konateľ | 9. 1. 2017 až 18. 9. 2019 | dodávateľ 23 tis. € (5 zmlúv) |
| IMS MONTAGE s.r.o. IČO 47662654 | Konateľ | 28. 1. 2014 až 14. 3. 2014 | dodávateľ 15 tis. € (1 zmluva) |
| IMS MONTAGE s.r.o. IČO 47662654 | Konateľ | 28. 1. 2014 až 31. 1. 2014 | dodávateľ 15 tis. € (1 zmluva) |
| AGRO-ECOTHERM s.r.o. IČO 47595451, zaniknutý 21. 4. 2022 | Konateľ | 17. 12. 2013 až 30. 1. 2014 | dodávateľ 7 803 € (1 zmluva) |
| AGRO-ECOTHERM s.r.o. IČO 47595451, zaniknutý 21. 4. 2022 | Konateľ | 17. 12. 2013 až 23. 12. 2013 | dodávateľ 7 803 € (1 zmluva) |
| VENTOSA s.r.o. IČO 47651814 | Konateľ | 28. 1. 2014 až 11. 3. 2014 | dodávateľ 7 154 € (1 zmluva) |
| VENTOSA s.r.o. IČO 47651814 | Konateľ | 28. 1. 2014 až 12. 2. 2014 | dodávateľ 7 154 € (1 zmluva) |
| RECYKLÁTY, s.r.o. IČO 47648881 | Konateľ | 24. 1. 2014 až 30. 12. 2014 | dodávateľ 5 029 € (2 zmluvy) |
| RECYKLÁTY, s.r.o. IČO 47648881 | Konateľ | 24. 1. 2014 až 2. 2. 2015 | dodávateľ 5 029 € (2 zmluvy) |
| L.B.C-SLOVAKIA, s.r.o. IČO 47394692 | Konateľ | 25. 9. 2013 až 17. 12. 2013 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) objednávateľ 3 500 € (1 zmluva) |
| L.B.C-SLOVAKIA, s.r.o. IČO 47394692 | Konateľ | 25. 9. 2013 až 13. 11. 2013 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) objednávateľ 3 500 € (1 zmluva) |
| Autodoprava Šimončík, s.r.o. IČO 47663537 | Konateľ | 31. 1. 2014 až 14. 3. 2014 | dodávateľ 2 398 € (1 zmluva) |
| Autodoprava Šimončík, s.r.o. IČO 47663537 | Konateľ | 31. 1. 2014 až 4. 2. 2014 | dodávateľ 2 398 € (1 zmluva) |
| STILON s.r.o. IČO 47685395 | Konateľ | 20. 3. 2014 až 27. 6. 2014 | dodávateľ 500 € (1 zmluva) |
| STILON s.r.o. IČO 47685395 | Konateľ | 20. 3. 2014 až 12. 8. 2014 | dodávateľ 500 € (1 zmluva) |
| TRITERRA s.r.o. IČO 47686804 | Konateľ | 14. 3. 2014 až 22. 8. 2014 | dodávateľ 480 € (2 zmluvy) |
| TRITERRA s.r.o. IČO 47686804 | Konateľ | 14. 3. 2014 až 11. 7. 2014 | dodávateľ 480 € (2 zmluvy) |
| Lumalion s.r.o. IČO 47663235 | Konateľ | 4. 2. 2014 až 28. 3. 2014 | dodávateľ 224 € (1 zmluva) |
| Lumalion s.r.o. IČO 47663235 | Konateľ | 4. 2. 2014 až 6. 2. 2014 | dodávateľ 224 € (1 zmluva) |
| XTEND Management s. r. o. IČO 56289570 | Konateľ | 30. 5. 2024 až 2. 12. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| XTEND Management s. r. o. IČO 56289570 | Konateľ | 30. 5. 2024 až 22. 11. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Ralven s. r. o. IČO 55073182 | Konateľ | 6. 12. 2022 až 26. 2. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Ralven s. r. o. IČO 55073182 | Konateľ | 6. 12. 2022 až 8. 4. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Farmazon s.r.o. IČO 53487168 | Konateľ | 12. 2. 2021 až 9. 2. 2026 | dodávateľ 0 € (5 zmlúv) |
| Farmazon s.r.o. IČO 53487168 | Konateľ | 12. 2. 2021 až 25. 2. 2026 | dodávateľ 0 € (5 zmlúv) |
| Terasoviny s. r. o. IČO 52648788 | Konateľ | 15. 1. 2021 až 31. 3. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Terasoviny s. r. o. IČO 52648788 | Konateľ | 15. 1. 2021 až 21. 3. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| EnaBan Archa s.r.o. IČO 48270024 | Konateľ | 26. 8. 2015 až 8. 9. 2015 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| EnaBan Archa s.r.o. IČO 48270024 | Konateľ | 26. 8. 2015 až 30. 9. 2015 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| BR - Tech s.r.o. IČO 47685425 | Konateľ | 29. 3. 2014 až 25. 8. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BR - Tech s.r.o. IČO 47685425 | Konateľ | 29. 3. 2014 až 17. 10. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Company J&K s.r.o. IČO 47686898, zaniknutý 29. 11. 2024 | Konateľ | 27. 3. 2014 až 17. 9. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Company J&K s.r.o. IČO 47686898, zaniknutý 29. 11. 2024 | Konateľ | 27. 3. 2014 až 23. 10. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TV FUSION, s.r.o. IČO 47703636 | Konateľ | 26. 3. 2014 až 22. 9. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TV FUSION, s.r.o. IČO 47703636 | Konateľ | 26. 3. 2014 až 29. 10. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| EL GRANDE s.r.o. IČO 47688912 | Konateľ | 25. 3. 2014 až 25. 8. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| EL GRANDE s.r.o. IČO 47688912 | Konateľ | 25. 3. 2014 až 3. 10. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| A - CALL s.r.o. IČO 47703814 | Konateľ | 25. 3. 2014 až 24. 11. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| A - CALL s.r.o. IČO 47703814 | Konateľ | 25. 3. 2014 až 5. 12. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| EnviroTherm Slovakia, s. r. o. IČO 47704055 | Konateľ | 25. 3. 2014 až 15. 12. 2014 | objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| EnviroTherm Slovakia, s. r. o. IČO 47704055 | Konateľ | 25. 3. 2014 až 14. 1. 2015 | objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| LETOHRÁDEK SK s.r.o. IČO 47652080 | Konateľ | 20. 3. 2014 až 22. 3. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LETOHRÁDEK SK s.r.o. IČO 47652080 | Konateľ | 20. 3. 2014 až 22. 4. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Bit solution s.r.o. IČO 47687762 | Konateľ | 20. 3. 2014 až 30. 9. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Bit solution s.r.o. IČO 47687762 | Konateľ | 20. 3. 2014 až 20. 8. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PEOPLE4YOU s.r.o. IČO 47687916 | Konateľ | 20. 3. 2014 až 19. 9. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PEOPLE4YOU s.r.o. IČO 47687916 | Konateľ | 20. 3. 2014 až 29. 10. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| OPA CONSULTING, s.r.o. IČO 47703199 | Konateľ | 20. 3. 2014 až 13. 10. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| OPA CONSULTING, s.r.o. IČO 47703199 | Konateľ | 20. 3. 2014 až 22. 9. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| COMTEC PLUS s.r.o. IČO 47684852 | Konateľ | 19. 3. 2014 až 13. 1. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| COMTEC PLUS s.r.o. IČO 47684852 | Konateľ | 19. 3. 2014 až 4. 2. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Italy Consulting s.r.o. IČO 47702478, zaniknutý 11. 2. 2023 | Konateľ | 19. 3. 2014 až 19. 5. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Italy Consulting s.r.o. IČO 47702478, zaniknutý 11. 2. 2023 | Konateľ | 19. 3. 2014 až 28. 4. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Kankur s. r. o. IČO 47703971 | Konateľ | 19. 3. 2014 až 29. 1. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Kankur s. r. o. IČO 47703971 | Konateľ | 19. 3. 2014 až 3. 3. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Construction and Cleaning Partner s.r.o. IČO 47704331 | Konateľ | 19. 3. 2014 až 15. 12. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Construction and Cleaning Partner s.r.o. IČO 47704331 | Konateľ | 19. 3. 2014 až 5. 1. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Reko-invest. Slovakia s.r.o. IČO 47687509 | Konateľ | 15. 3. 2014 až 13. 10. 2014 | objednávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| Reko-invest. Slovakia s.r.o. IČO 47687509 | Konateľ | 15. 3. 2014 až 11. 7. 2014 | objednávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| LuMi RK s.r.o. IČO 47689323 | Konateľ | 15. 3. 2014 až 4. 9. 2014 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| LuMi RK s.r.o. IČO 47689323 | Konateľ | 15. 3. 2014 až 21. 7. 2014 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| HÍD s.r.o. IČO 47681314, zaniknutý 1. 9. 2017 | Konateľ | 8. 3. 2014 až 3. 6. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| HÍD s.r.o. IČO 47681314, zaniknutý 1. 9. 2017 | Konateľ | 8. 3. 2014 až 9. 9. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KM - Rail s. r. o. IČO 47697571 | Konateľ | 6. 3. 2014 až 2. 5. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KM - Rail s. r. o. IČO 47697571 | Konateľ | 6. 3. 2014 až 12. 8. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Inštalatér - ALEX, s.r.o. IČO 47662972 | Konateľ | 28. 2. 2014 až 12. 8. 2014 | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| Inštalatér - ALEX, s.r.o. IČO 47662972 | Konateľ | 28. 2. 2014 až 19. 3. 2014 | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| MLOT s.r.o. IČO 47680482 | Konateľ | 26. 2. 2014 až 7. 5. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MLOT s.r.o. IČO 47680482 | Konateľ | 26. 2. 2014 až 10. 4. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AGENTÚRA PROFI - VODIČ s.r.o. IČO 47680873, zaniknutý 9. 4. 2026 | Konateľ | 26. 2. 2014 až 26. 1. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AGENTÚRA PROFI - VODIČ s.r.o. IČO 47680873, zaniknutý 9. 4. 2026 | Konateľ | 26. 2. 2014 až 9. 1. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LARES, s.r.o. IČO 47680768 | Konateľ | 20. 2. 2014 až 10. 11. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LARES, s.r.o. IČO 47680768 | Konateľ | 20. 2. 2014 až 3. 12. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DK - SERVIS s.r.o. IČO 47662913 | Konateľ | 18. 2. 2014 až 8. 3. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DK - SERVIS s.r.o. IČO 47662913 | Konateľ | 18. 2. 2014 až 17. 4. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VERITAS – STAV s.r.o. v likvidácii IČO 47669675 | Konateľ | 18. 2. 2014 až 2. 3. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VERITAS – STAV s.r.o. v likvidácii IČO 47669675 | Konateľ | 18. 2. 2014 až 9. 1. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| WINNER SPED s.r.o. IČO 47670037 | Konateľ | 18. 2. 2014 až 10. 4. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| WINNER SPED s.r.o. IČO 47670037 | Konateľ | 18. 2. 2014 až 12. 6. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DOMI-EMMI s.r.o. IČO 47680911, zaniknutý 27. 6. 2023 | Konateľ | 18. 2. 2014 až 8. 8. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DOMI-EMMI s.r.o. IČO 47680911, zaniknutý 27. 6. 2023 | Konateľ | 18. 2. 2014 až 16. 7. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LP PP spol. s r.o. IČO 47681713 | Konateľ | 18. 2. 2014 až 20. 8. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LP PP spol. s r.o. IČO 47681713 | Konateľ | 18. 2. 2014 až 14. 7. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DUBRO consulting s.r.o. IČO 47681799 | Konateľ | 18. 2. 2014 až 13. 2. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DUBRO consulting s.r.o. IČO 47681799 | Konateľ | 18. 2. 2014 až 16. 4. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Azure s.r.o. IČO 47681454 | Konateľ | 14. 2. 2014 až 1. 7. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Azure s.r.o. IČO 47681454 | Konateľ | 14. 2. 2014 až 2. 6. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Hot.Items, s.r.o. IČO 47669632 | Konateľ | 13. 2. 2014 až 28. 11. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Hot.Items, s.r.o. IČO 47669632 | Konateľ | 13. 2. 2014 až 4. 11. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Donaco s. r. o. v likvidácii IČO 47670321, zaniknutý 7. 10. 2025 | Konateľ | 12. 2. 2014 až 30. 10. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Donaco s. r. o. v likvidácii IČO 47670321, zaniknutý 7. 10. 2025 | Konateľ | 12. 2. 2014 až 25. 8. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Hot.Sell.Company, s.r.o. IČO 47662808 | Konateľ | 8. 2. 2014 až 3. 11. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Hot.Sell.Company, s.r.o. IČO 47662808 | Konateľ | 8. 2. 2014 až 4. 12. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Reconstructeur, s.r.o. IČO 47616172 | Konateľ | 7. 2. 2014 až 2. 5. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Reconstructeur, s.r.o. IČO 47616172 | Konateľ | 7. 2. 2014 až 17. 3. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Simple SK5, s. r. o. IČO 47617489, zaniknutý 8. 7. 2015 | Konateľ | 7. 2. 2014 až 12. 3. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Simple SK5, s. r. o. IČO 47617489, zaniknutý 8. 7. 2015 | Konateľ | 7. 2. 2014 až 12. 2. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Russia Invest, s.r.o. IČO 47651717, zaniknutý 10. 1. 2017 | Konateľ | 6. 2. 2014 až 17. 2. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Russia Invest, s.r.o. IČO 47651717, zaniknutý 10. 1. 2017 | Konateľ | 6. 2. 2014 až 19. 3. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ZETA Company, s.r.o. IČO 47662921, zaniknutý 22. 2. 2023 | Konateľ | 6. 2. 2014 až 14. 2. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ZETA Company, s.r.o. IČO 47662921, zaniknutý 22. 2. 2023 | Konateľ | 6. 2. 2014 až 3. 4. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Hot.Product, s.r.o. IČO 47664916 | Konateľ | 6. 2. 2014 až 27. 11. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Hot.Product, s.r.o. IČO 47664916 | Konateľ | 6. 2. 2014 až 4. 11. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TouchNet SK s.r.o. IČO 47651806, zaniknutý 14. 7. 2015 | Konateľ | 28. 1. 2014 až 28. 1. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TouchNet SK s.r.o. IČO 47651806, zaniknutý 14. 7. 2015 | Konateľ | 28. 1. 2014 až 13. 3. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| 55 - Salaš Polomka s.r.o. v likvidácii IČO 47648309, zaniknutý 11. 4. 2017 | Konateľ | 24. 1. 2014 až 24. 3. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| 55 - Salaš Polomka s.r.o. v likvidácii IČO 47648309, zaniknutý 11. 4. 2017 | Konateľ | 24. 1. 2014 až 30. 1. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Rybonex, s.r.o. IČO 47605235 | Konateľ | 8. 1. 2014 až 10. 1. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Rybonex, s.r.o. IČO 47605235 | Konateľ | 8. 1. 2014 až 17. 2. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GFCchem s.r.o. IČO 47561386, zaniknutý 2. 6. 2015 | Konateľ | 1. 1. 2014 až 28. 2. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GFCchem s.r.o. IČO 47561386, zaniknutý 2. 6. 2015 | Konateľ | 1. 1. 2014 až 10. 1. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Bystrina IK s.r.o. IČO 47604786 | Konateľ | 1. 1. 2014 až 6. 1. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Bystrina IK s.r.o. IČO 47604786 | Konateľ | 1. 1. 2014 až 13. 3. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KONDE s.r.o. IČO 47605057 | Konateľ | 1. 1. 2014 až 30. 1. 2014 | objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| KONDE s.r.o. IČO 47605057 | Konateľ | 1. 1. 2014 až 24. 3. 2014 | objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Galaxy Media s.r.o. IČO 47605081, zaniknutý 7. 2. 2025 | Konateľ | 21. 12. 2013 až 3. 8. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Galaxy Media s.r.o. IČO 47605081, zaniknutý 7. 2. 2025 | Konateľ | 21. 12. 2013 až 10. 7. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| De.aL s.r.o. IČO 47595159 | Konateľ | 14. 12. 2013 až 18. 12. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| De.aL s.r.o. IČO 47595159 | Konateľ | 14. 12. 2013 až 5. 2. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| WooD Specialists s.r.o. IČO 47595311, zaniknutý 4. 3. 2025 | Konateľ | 12. 12. 2013 až 7. 3. 2014 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| WooD Specialists s.r.o. IČO 47595311, zaniknutý 4. 3. 2025 | Konateľ | 12. 12. 2013 až 13. 1. 2014 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| SENTAX s.r.o. IČO 47561882, zaniknutý 30. 6. 2023 | Konateľ | 4. 12. 2013 až 6. 3. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SENTAX s.r.o. IČO 47561882, zaniknutý 30. 6. 2023 | Konateľ | 4. 12. 2013 až 1. 4. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Slayo s.r.o IČO 47562331 | Konateľ | 4. 12. 2013 až 14. 1. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Slayo s.r.o IČO 47562331 | Konateľ | 4. 12. 2013 až 17. 2. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Only4u, s.r.o. IČO 47561581 | Konateľ | 29. 11. 2013 až 13. 1. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Only4u, s.r.o. IČO 47561581 | Konateľ | 29. 11. 2013 až 14. 2. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MN Wood Business s.r.o. IČO 47399864 | Konateľ | 10. 10. 2013 až 1. 12. 2013 | objednávateľ 0 € (30 zmlúv) |
| MN Wood Business s.r.o. IČO 47399864 | Konateľ | 10. 10. 2013 až 8. 1. 2014 | objednávateľ 0 € (30 zmlúv) |
| UEM s. r. o. IČO 47395141 | Konateľ | 25. 9. 2013 až 2. 12. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| UEM s. r. o. IČO 47395141 | Konateľ | 25. 9. 2013 až 16. 1. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (11).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| UP development s. r. o. IČO 47402091 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 10 000 € | 100 % | 19. 5. 2022 |
| Sigus s.r.o. IČO 53486552 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 10. 12. 2020 |
| Foodie 2 s.r.o. IČO 53697511 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 19. 2. 2025 |
| Foodie s.r.o. IČO 53521463 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 18. 2. 2025 |
| GBS s.r.o. IČO 50503791 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 19. 5. 2022 |
| NNC s.r.o. IČO 51044510 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 1 650 € | 33 % | 7. 5. 2021 |
| Terasoviny s. r. o. IČO 52648788 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 1 500 € | 30 % | 28. 1. 2021 |
| Avantir s. r. o. IČO 51775816 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 1 250 € | 25 % | 25. 5. 2022 |
| Jaza Group s.r.o. IČO 52215300 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 1 250 € | 25 % | 17. 5. 2022 |
| Navelox s. r. o. |
| 1 250 € |
| 25 % |
| 25. 5. 2022 |
| Robovoltics s.r.o. IČO 53982011 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 1 020 € | 12,75 % | 29. 3. 2023 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.