69 zápisov v štatutárnych orgánoch38 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| IMP Trade s.r.o., v likvidácii IČO 44981171 | Likvidátor | 27. 2. 2020 až dodnes | dodávateľ 35 tis. € (5 zmlúv) |
| IMP Trade s.r.o., v likvidácii IČO 44981171 | Konateľ | 27. 2. 2020 až dodnes | dodávateľ 35 tis. € (5 zmlúv) |
| A-1 s.r.o. IČO 46464964 | Konateľ | 14. 4. 2020 až dodnes | dodávateľ 16 tis. € (7 zmlúv) objednávateľ 18 tis. € (3 zmluvy) |
| Mulholland, s. r. o., v likvidácii IČO 52213561 | Konateľ | 3. 6. 2020 až dodnes | dodávateľ 2 741 € (4 zmluvy) |
| Mulholland, s. r. o., v likvidácii IČO 52213561 | Likvidátor | 3. 6. 2020 až dodnes | dodávateľ 2 741 € (4 zmluvy) |
| Highstrip s.r.o. v likvidácii IČO 50026411 | Likvidátor | 31. 12. 2018 až dodnes | dodávateľ 360 € (1 zmluva) |
| Highstrip s.r.o. v likvidácii IČO 50026411 | Konateľ | 31. 12. 2018 až dodnes | dodávateľ 360 € (1 zmluva) |
| RST TRANS s. r. o. IČO 52548104 | Konateľ | 29. 9. 2020 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| KON.GO, s. r. o., v likvidácii IČO 47093668 | Likvidátor | 22. 7. 2020 až dodnes | dodávateľ 0 € (1 zmluva) objednávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| KON.GO, s. r. o., v likvidácii IČO 47093668 | Konateľ | 22. 7. 2020 až dodnes | dodávateľ 0 € (1 zmluva) objednávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| FIN 1 s.r.o. v likvidácii IČO 48153087 | Likvidátor | 22. 7. 2020 až dodnes | objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| GALETA, s. r. o., v likvidácii IČO 51963868 | Konateľ | 22. 7. 2020 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| GALETA, s. r. o., v likvidácii IČO 51963868 | Likvidátor | 22. 7. 2020 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Bartfast, s. r. o., v likvidácii IČO 48050946 | Likvidátor | 5. 6. 2020 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Bartfast, s. r. o., v likvidácii IČO 48050946 | Konateľ | 5. 6. 2020 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Fenchurch, s.r.o., v likvidácii IČO 52212343 | Konateľ | 3. 6. 2020 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Fenchurch, s.r.o., v likvidácii IČO 52212343 | Likvidátor | 3. 6. 2020 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Stavro MUELLER, s.r.o., v likvidácii IČO 52212670 | Likvidátor | 3. 6. 2020 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Stavro MUELLER, s.r.o., v likvidácii IČO 52212670 | Konateľ | 3. 6. 2020 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Chillout Dca s. r. o., v likvidácii IČO 51071452 | Konateľ | 12. 2. 2020 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Chillout Dca s. r. o., v likvidácii IČO 51071452 | Likvidátor | 12. 2. 2020 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| M&Z Group, s.r.o. IČO 47961856 | Konateľ | 12. 12. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| TAXIL s.r.o. v likvidácii IČO 51303701 | Likvidátor | 3. 12. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| TAXIL s.r.o. v likvidácii IČO 51303701 | Konateľ | 3. 12. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| RENIFOB s. r. o. v likvidácii IČO 51444623 | Likvidátor | 3. 12. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| RENIFOB s. r. o. v likvidácii IČO 51444623 | Konateľ | 3. 12. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| ENITAL s.r.o. v likvidácii IČO 51445301 | Likvidátor | 3. 12. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| ENITAL s.r.o. v likvidácii IČO 51445301 | Konateľ | 3. 12. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| VAPP spol. s r. o., v likvidácii IČO 48018074 | Konateľ | 25. 11. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| VAPP spol. s r. o., v likvidácii IČO 48018074 | Likvidátor | 25. 11. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Optimpart s.r.o., v likvidácii IČO 50033514 | Likvidátor | 7. 11. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Optimpart s.r.o., v likvidácii IČO 50033514 | Konateľ | 7. 11. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| BIG BIKE - cycling visions, s.r.o., v likvidácii IČO 50250647 | Konateľ | 22. 7. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| BIG BIKE - cycling visions, s.r.o., v likvidácii IČO 50250647 | Likvidátor | 22. 7. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Naddia estere s. r. o. v likvidácii IČO 50337629 | Likvidátor | 9. 5. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Naddia estere s. r. o. v likvidácii IČO 50337629 | Konateľ | 9. 5. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| webinary, s.r.o. v likvidácii IČO 51432587 | Konateľ | 9. 5. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| ABS Technology s. r. o. v likvidácii IČO 47021110 | Likvidátor | 26. 4. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| KucKuck s. r. o. v likvidácii IČO 46095276 | Konateľ | 9. 4. 2019 až dodnes | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| KucKuck s. r. o. v likvidácii IČO 46095276 | Likvidátor | 9. 4. 2019 až dodnes | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| ETX Disc s. r. o. v likvidácii IČO 51185784 | Likvidátor | 12. 3. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| ETX Disc s. r. o. v likvidácii IČO 51185784 | Konateľ | 12. 3. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| ginger star s.r.o. v likvidácii IČO 51199815 | Likvidátor | 8. 2. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| ginger star s.r.o. v likvidácii IČO 51199815 | Konateľ | 8. 2. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| PIEPS, s.r.o. v likvidácii IČO 47129522 | Konateľ | 29. 1. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| PIEPS, s.r.o. v likvidácii IČO 47129522 | Likvidátor | 29. 1. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| SILIOTTI s.r.o. v likvidácii IČO 50027603 | Konateľ | 29. 1. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| SILIOTTI s.r.o. v likvidácii IČO 50027603 | Likvidátor | 29. 1. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| ENOMIL s. r. o. v likvidácii IČO 46371265 | Likvidátor | 10. 1. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| ENOMIL s. r. o. v likvidácii IČO 46371265 | Konateľ | 10. 1. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Ozerholding s.r.o. v likvidácii IČO 47172177 | Likvidátor | 31. 12. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Ozerholding s.r.o. v likvidácii IČO 47172177 | Konateľ | 31. 12. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| AKIN, s.r.o., v likvidácii IČO 36005096, zaniknutý 3. 7. 2024 | Konateľ | 24. 3. 2020 až 2. 7. 2024 | dodávateľ 63 tis. € (8 zmlúv) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| AKIN, s.r.o., v likvidácii IČO 36005096, zaniknutý 3. 7. 2024 | Likvidátor | 24. 3. 2020 až 2. 7. 2024 | dodávateľ 63 tis. € (8 zmlúv) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| QILA, s.r.o., v likvidácii IČO 45709173, zaniknutý 14. 6. 2024 | Konateľ | 14. 10. 2019 až 13. 6. 2024 | dodávateľ 9 928 € (2 zmluvy) |
| QILA, s.r.o., v likvidácii IČO 45709173, zaniknutý 14. 6. 2024 | Likvidátor | 14. 10. 2019 až 13. 6. 2024 | dodávateľ 9 928 € (2 zmluvy) |
| NAMO s. r. o. IČO 52545504, zaniknutý 19. 10. 2024 | Konateľ | 29. 9. 2020 až 18. 10. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Lexis 64 s.r.o. v likvidácii IČO 50719670, zaniknutý 16. 12. 2023 | Likvidátor | 27. 2. 2020 až 15. 12. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Lexis 64 s.r.o. v likvidácii IČO 50719670, zaniknutý 16. 12. 2023 |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| Konateľ |
| 27. 2. 2020 až 15. 12. 2023 |
| v spracovaných zmluvách nie je |
| Lux light, s.r.o. v likvidácii IČO 51012979, zaniknutý 26. 6. 2025 | Likvidátor | 8. 1. 2020 až 25. 6. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Lux light, s.r.o. v likvidácii IČO 51012979, zaniknutý 26. 6. 2025 | Konateľ | 8. 1. 2020 až 25. 6. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GS SERVIS, s.r.o. IČO 45913927, zaniknutý 29. 3. 2022 | Konateľ | 28. 5. 2019 až 28. 3. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Manuka Honig s.r.o. v likvidácii IČO 50556819, zaniknutý 13. 7. 2024 | Konateľ | 2. 4. 2019 až 12. 7. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Manuka Honig s.r.o. v likvidácii IČO 50556819, zaniknutý 13. 7. 2024 | Likvidátor | 2. 4. 2019 až 12. 7. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Fireblaster s.r.o. v likvidácii IČO 47027151, zaniknutý 6. 8. 2024 | Konateľ | 25. 3. 2019 až 5. 8. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Fireblaster s.r.o. v likvidácii IČO 47027151, zaniknutý 6. 8. 2024 | Likvidátor | 25. 3. 2019 až 6. 8. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Fireblaster s.r.o. v likvidácii IČO 47027151, zaniknutý 6. 8. 2024 | Likvidátor | 25. 3. 2019 až 5. 8. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Discovery start, s. r. o. v likvidácii IČO 46052631, zaniknutý 30. 7. 2025 | Likvidátor | 13. 2. 2019 až 29. 7. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Discovery start, s. r. o. v likvidácii IČO 46052631, zaniknutý 30. 7. 2025 | Konateľ | 13. 2. 2019 až 29. 7. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (29).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| IMP Trade s.r.o., v likvidácii IČO 44981171 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 27 000 € | 100 % | 10. 6. 2020 |
| A-1 s.r.o. IČO 46464964 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 25. 5. 2022 |
| ABS Technology s. r. o. v likvidácii IČO 47021110 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 25. 5. 2022 |
| BIG BIKE - cycling visions, s.r.o., v likvidácii IČO 50250647 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 25. 5. 2022 |
| Bartfast, s. r. o., v likvidácii IČO 48050946 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 25. 5. 2022 |
| Chillout Dca s. r. o., v likvidácii IČO 51071452 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 25. 5. 2022 |
| ENITAL s.r.o. v likvidácii IČO 51445301 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 25. 5. 2022 |
| ENOMIL s. r. o. v likvidácii IČO 46371265 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 25. 5. 2022 |
| ETX Disc s. r. o. v likvidácii IČO 51185784 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 25. 5. 2022 |
| FIN 1 s.r.o. v likvidácii IČO 48153087 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 17. 5. 2022 |
| Fenchurch, s.r.o., v likvidácii IČO 52212343 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 25. 5. 2022 |
| GALETA, s. r. o., v likvidácii IČO 51963868 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 25. 5. 2022 |
| Highstrip s.r.o. v likvidácii IČO 50026411 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 25. 5. 2022 |
| KON.GO, s. r. o., v likvidácii IČO 47093668 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 25. 5. 2022 |
| KucKuck s. r. o. v likvidácii IČO 46095276 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 25. 5. 2022 |
| M&Z Group, s.r.o. IČO 47961856 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 18. 5. 2022 |
| Mulholland, s. r. o., v likvidácii IČO 52213561 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 25. 5. 2022 |
| Naddia estere s. r. o. v likvidácii IČO 50337629 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 25. 5. 2022 |
| Optimpart s.r.o., v likvidácii IČO 50033514 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 25. 5. 2022 |
| Ozerholding s.r.o. v likvidácii IČO 47172177 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 25. 5. 2022 |
| PIEPS, s.r.o. v likvidácii IČO 47129522 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 25. 5. 2022 |
| RENIFOB s. r. o. v likvidácii IČO 51444623 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 25. 5. 2022 |
| RST TRANS s. r. o. IČO 52548104 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 25. 5. 2022 |
| SILIOTTI s.r.o. v likvidácii IČO 50027603 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 4. 6. 2020 |
| Stavro MUELLER, s.r.o., v likvidácii IČO 52212670 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 25. 5. 2022 |
| TAXIL s.r.o. v likvidácii IČO 51303701 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 25. 5. 2022 |
| VAPP spol. s r. o., v likvidácii IČO 48018074 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 25. 5. 2022 |
| ginger star s.r.o. v likvidácii IČO 51199815 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 25. 5. 2022 |
| webinary, s.r.o. v likvidácii IČO 51432587 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 25. 5. 2022 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).