28 zápisov v štatutárnych orgánoch14 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 1. 11. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
Žiadny zo zápisov teraz neplatí.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| BIADHABO s. r. o. IČO 56412631 | Konateľ | 27. 9. 2024 až 10. 12. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BIADHABO s. r. o. IČO 56412631 | Konateľ | 27. 9. 2024 až 11. 10. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| INERZO s. r. o. IČO 56412550 | Konateľ | 13. 8. 2024 až 4. 9. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| INERZO s. r. o. IČO 56412550 | Konateľ | 13. 8. 2024 až 1. 10. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Kappy s. r. o. IČO 56412606 | Konateľ | 13. 8. 2024 až 12. 9. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Kappy s. r. o. IČO 56412606 | Konateľ | 13. 8. 2024 až 28. 8. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Bronky company s. r. o. IČO 56412614 | Konateľ | 13. 8. 2024 až 6. 9. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Bronky company s. r. o. IČO 56412614 | Konateľ | 13. 8. 2024 až 18. 9. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ARPURA Finance s. r. o. IČO 56412622 | Konateľ | 13. 8. 2024 až 22. 10. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ARPURA Finance s. r. o. IČO 56412622 | Konateľ | 13. 8. 2024 až 2. 9. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| OPECTO group s. r. o. IČO 56413131 | Konateľ | 13. 8. 2024 až 20. 2. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| OPECTO group s. r. o. IČO 56413131 | Konateľ | 13. 8. 2024 až 15. 1. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Hesbro Trading s.r.o. IČO 56413211 | Konateľ | 13. 8. 2024 až 2. 10. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Hesbro Trading s.r.o. IČO 56413211 | Konateľ | 13. 8. 2024 až 3. 9. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| EXPA CAPITAL s. r. o. IČO 56415958 | Konateľ | 13. 8. 2024 až 29. 5. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| EXPA CAPITAL s. r. o. IČO 56415958 | Konateľ | 13. 8. 2024 až 25. 6. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| EpiLine s.r.o. IČO 56416075 | Konateľ | 13. 8. 2024 až 20. 11. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| EpiLine s.r.o. IČO 56416075 | Konateľ | 13. 8. 2024 až 19. 9. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SABUKA s. r. o. IČO 56416164 | Konateľ | 13. 8. 2024 až 2. 12. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SABUKA s. r. o. IČO 56416164 | Konateľ | 13. 8. 2024 až 31. 3. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| IMPEX Pro s.r.o. IČO 55515151 | Konateľ | 25. 7. 2023 až 24. 8. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| IMPEX Pro s.r.o. IČO 55515151 | Konateľ | 25. 7. 2023 až 19. 9. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| laki transport s.r.o. IČO 55521169 | Konateľ | 25. 7. 2023 až 27. 9. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| laki transport s.r.o. IČO 55521169 | Konateľ | 25. 7. 2023 až 16. 11. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PAALES s. r. o. IČO 55521282 | Konateľ | 1. 7. 2023 až 11. 9. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PAALES s. r. o. IČO 55521282 | Konateľ | 1. 7. 2023 až 25. 7. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| CEPONA s. r. o. IČO 55519415 | Konateľ | 29. 6. 2023 až 10. 7. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| CEPONA s. r. o. IČO 55519415 | Konateľ | 29. 6. 2023 až 25. 8. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.
Zobrazujeme 12 z 18.