17 zápisov v štatutárnych orgánoch11 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Wellbens group, s. r. o. IČO 52455386 | Konateľ | 27. 6. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Wellbens finance, s. r. o. IČO 52237630 | Konateľ | 2. 3. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Wellbens s. r. o. IČO 52073815 | Konateľ | 2. 2. 2019 až dodnes | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Steiniger´s, s.r.o IČO 44002114 | Konateľ | 13. 3. 2017 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| STEINIGER | law firm, s. r. o. IČO 47238135 | Konateľ | 1. 4. 2012 až dodnes | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Horvath Corporate Services s. r. o. IČO 52083748 | Konateľ | 6. 2. 2019 až 9. 7. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Horvath Corporate Services s. r. o. IČO 52083748 | Konateľ | 6. 2. 2019 až 16. 6. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TWYNN s.r.o. IČO 51258307 | Konateľ | 20. 8. 2018 až 20. 5. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TWYNN s.r.o. IČO 51258307 | Konateľ | 20. 8. 2018 až 22. 3. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Axelton, s. r. o. IČO 50802593 | Konateľ | 4. 4. 2017 až 31. 5. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Axelton, s. r. o. IČO 50802593 | Konateľ | 4. 4. 2017 až 11. 8. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PBK s.r.o. IČO 50645391 | Konateľ | 3. 1. 2017 až 31. 5. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PBK s.r.o. IČO 50645391 | Konateľ |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| 3. 1. 2017 až 30. 6. 2017 |
| v spracovaných zmluvách nie je |
| Highgate Events s. r. o. IČO 50399675 | Konateľ | 1. 7. 2016 až 13. 9. 2018 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Highgate Events s. r. o. IČO 50399675 | Konateľ | 1. 7. 2016 až 17. 4. 2019 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| M.E. Supplies, s.r.o. v likvidácii IČO 50400312 | Konateľ | 30. 6. 2016 až 5. 10. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| M.E. Supplies, s.r.o. v likvidácii IČO 50400312 | Konateľ | 30. 6. 2016 až 13. 10. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (4).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| Steiniger´s, s.r.o IČO 44002114 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 6 640 € | 100 % | 24. 5. 2022 |
| STEINIGER | law firm, s. r. o. IČO 47238135 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 24. 5. 2022 |
| Legal & Economic Press, s. r. o. IČO 44938497 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 3 750 € | 50 % | 10. 12. 2020 |
| Wellbens group, s. r. o. IČO 52455386 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 1 667 € | 33,34 % | 11. 7. 2025 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.