14 zápisov v štatutárnych orgánoch9 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 1. 11. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| BTR TRADE, spol. s r.o. IČO 34146415 | Konateľ | 10. 9. 1996 až dodnes | dodávateľ 6 469 € (4 zmluvy) |
| Only One s.r.o. IČO 51049058 | Konateľ | 27. 10. 2021 až dodnes | dodávateľ 100 € (1 zmluva) |
| H a B Trade s.r.o. IČO 52039510 | Konateľ | 9. 11. 2018 až dodnes | dodávateľ 50 € (2 zmluvy) |
| DOKI GROUP, s. r. o. IČO 54101697 | Konateľ | 28. 9. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Diamond Beauty s.r.o. IČO 48310107 | Konateľ | 31. 10. 2015 až dodnes | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| PANDA INN s.r.o. IČO 47030143 | Konateľ | 19. 2. 2013 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| SEPTWOLVES, s.r.o. IČO 45890269 | Konateľ | 13. 11. 2010 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| BTR TRADE, spol. s r.o. IČO 34146415 | Konateľ | 10. 9. 1996 až 20. 6. 2017 | dodávateľ 6 469 € (4 zmluvy) |
| H a B Trade s.r.o. IČO 52039510 | Konateľ | 9. 11. 2018 až 22. 5. 2022 | dodávateľ 50 € (2 zmluvy) |
| Trong Ha Cao IČO 50096362, zaniknutý 6. 8. 2019 | Vedúci podniku (organizačnej zložky podniku) | 4. 6. 2016 až 24. 6. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Trong Ha Cao IČO 50096362, zaniknutý 6. 8. 2019 | Vedúci podniku (organizačnej zložky podniku) | 4. 6. 2016 až 5. 8. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Dinh Vuong Nguyen IČO 50130234, zaniknutý 23. 10. 2021 | Vedúci podniku (organizačnej zložky podniku) | 4. 6. 2016 až 24. 6. 2017 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Dinh Vuong Nguyen IČO 50130234, zaniknutý 23. 10. 2021 | Vedúci podniku (organizačnej zložky podniku) | 4. 6. 2016 až 23. 10. 2021 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| PANDA INN s.r.o. IČO 47030143 | Konateľ | 19. 2. 2013 až 24. 6. 2017 |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (7).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| BTR TRADE, spol. s r.o. IČO 34146415 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 3 320 € | 50 % | 30. 12. 2023 |
| Only One s.r.o. IČO 51049058 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 000 € | 40 % | 5. 11. 2021 |
| DOKI GROUP, s. r. o. IČO 54101697 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 000 € | 33,33 % | 28. 9. 2021 |
| SEPTWOLVES, s.r.o. IČO 45890269 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 000 € | 33,33 % | 23. 5. 2022 |
| PANDA INN s.r.o. IČO 47030143 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 1 500 € | 25 % | 8. 4. 2021 |
| PANDA ZM, s. r. o. IČO 44940653 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 1 250 € | 25 % | 23. 5. 2022 |
| H a B Trade s.r.o. IČO 52039510 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 1 000 € | 16,67 % | 7. 4. 2021 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 1. 11. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).