31 zápisov v štatutárnych orgánoch16 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
Žiadny zo zápisov teraz neplatí.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| BAGERSBAU s.r.o. IČO 44613440 | Konateľ | 4. 2. 2009 až 18. 6. 2009 | dodávateľ 4,0 mil. € (2 zmluvy) |
| BAGERSBAU s.r.o. IČO 44613440 | Konateľ | 4. 2. 2009 až 25. 6. 2009 | dodávateľ 4,0 mil. € (2 zmluvy) |
| AVIX a.s. IČO 36035432, zaniknutý 7. 3. 2023 | Predstavenstvo: člen | 13. 12. 2011 až 16. 2. 2015 | dodávateľ 82 tis. € (1 zmluva) |
| AVIX a.s. IČO 36035432, zaniknutý 7. 3. 2023 | Predstavenstvo: člen | 13. 12. 2011 až 24. 2. 2015 | dodávateľ 82 tis. € (1 zmluva) |
| ACRUX, s.r.o. IČO 44593546 | Konateľ | 20. 9. 2011 až 15. 1. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ACRUX, s.r.o. IČO 44593546 | Konateľ | 20. 9. 2011 až 8. 12. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FITKO plus s.r.o. IČO 45937192, zaniknutý 30. 6. 2017 | Konateľ | 4. 12. 2010 až 14. 1. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FITKO plus s.r.o. IČO 45937192, zaniknutý 30. 6. 2017 | Konateľ | 4. 12. 2010 až 7. 2. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| YKAR s.r.o. IČO 44512180, zaniknutý 6. 6. 2012 | Konateľ | 5. 12. 2008 až 16. 11. 2010 | v spracovaných zmluvách nie je |
| YKAR s.r.o. IČO 44512180, zaniknutý 6. 6. 2012 | Konateľ | 5. 12. 2008 až 29. 11. 2010 | v spracovaných zmluvách nie je |
| STAVKOR s.r.o. IČO 44248652 | Konateľ | 5. 7. 2008 až 16. 3. 2010 | v spracovaných zmluvách nie je |
| STAVKOR s.r.o. IČO 44248652 | Konateľ | 5. 7. 2008 až 30. 3. 2010 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MONOBAU s.r.o. IČO 44248512, zaniknutý 8. 5. 2024 | Konateľ | 4. 7. 2008 až 15. 1. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MONOBAU s.r.o. IČO 44248512, zaniknutý 8. 5. 2024 | Konateľ | 4. 7. 2008 až 8. 12. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| STAVSTAV s.r.o. IČO 44248725, zaniknutý 22. 10. 2009 | Konateľ | 4. 7. 2008 až 21. 10. 2009 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KROMA MK s.r.o. IČO 36650579 | Konateľ | 1. 7. 2008 až 13. 3. 2009 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KROMA MK s.r.o. IČO 36650579 | Konateľ | 1. 7. 2008 až 27. 3. 2009 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BAGERBAU s.r.o. IČO 44121903, zaniknutý 8. 2. 2020 | Konateľ | 19. 4. 2008 až 12. 2. 2009 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BAGERBAU s.r.o. IČO 44121903, zaniknutý 8. 2. 2020 | Konateľ | 19. 4. 2008 až 6. 3. 2009 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FK Rakytovce 85, s.r.o. IČO 36758787, zaniknutý 11. 9. 2024 | Konateľ | 28. 3. 2007 až 18. 10. 2007 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FK Rakytovce 85, s.r.o. IČO 36758787, zaniknutý 11. 9. 2024 | Konateľ | 28. 3. 2007 až 29. 10. 2007 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KOGAR s.r.o. IČO 36642576 | Konateľ | 3. 11. 2005 až 13. 10. 2010 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KOGAR s.r.o. IČO 36642576 | Konateľ | 3. 11. 2005 až 21. 10. 2010 | v spracovaných zmluvách nie je |
| NARETA s.r.o. IČO 36632252, zaniknutý 31. 8. 2018 | Konateľ | 17. 11. 2004 až 16. 7. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| NARETA s.r.o. IČO 36632252, zaniknutý 31. 8. 2018 | Konateľ | 17. 11. 2004 až 21. 6. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ISAG s. r. o. IČO 36055611, zaniknutý 24. 10. 2018 | Konateľ | 12. 5. 2004 až 9. 11. 2010 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ISAG s. r. o. IČO 36055611, zaniknutý 24. 10. 2018 | Konateľ | 12. 5. 2004 až 20. 12. 2010 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RAKBAR s.r.o. IČO 36619230 | Konateľ | 23. 7. 2003 až 23. 3. 2010 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RAKBAR s.r.o. IČO 36619230 | Konateľ | 23. 7. 2003 až 16. 3. 2010 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Banskobystrická pohrebná a kvetinová služba s.r.o. v likvidácii IČO 36056651, zaniknutý 10. 2. 2011 | Konateľ | 22. 10. 2002 až 13. 7. 2006 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Banskobystrická pohrebná a kvetinová služba s.r.o. v likvidácii IČO 36056651, zaniknutý 10. 2. 2011 | Konateľ | 22. 10. 2002 až 20. 7. 2006 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.
Zobrazujeme 12 z 41.