54 zápisov v štatutárnych orgánoch28 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| FAAHREN s.r.o. IČO 52615553 | Konateľ | 5. 9. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| RRM group s. r. o. IČO 55752063 | Konateľ | 27. 10. 2023 až 31. 8. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RRM group s. r. o. IČO 55752063 | Konateľ | 27. 10. 2023 až 30. 8. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GDG plus s.r.o. IČO 46392181 | Konateľ | 18. 5. 2023 až 20. 11. 2023 | dodávateľ 0 € (13 zmlúv) |
| GDG plus s.r.o. IČO 46392181 | Konateľ | 18. 5. 2023 až 31. 10. 2023 | dodávateľ 0 € (13 zmlúv) |
| GDG group s.r.o. IČO 51858100 | Konateľ | 26. 4. 2023 až 31. 3. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GDG group s.r.o. IČO 51858100 | Konateľ | 26. 4. 2023 až 3. 4. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MEDICAL INVEST GROUP s.r.o. IČO 55261736 | Konateľ | 2. 3. 2023 až 31. 3. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MEDICAL INVEST GROUP s.r.o. IČO 55261736 | Konateľ | 2. 3. 2023 až 2. 4. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| WASABI s.r.o. IČO 54374154 | Konateľ | 5. 1. 2023 až 30. 7. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| WASABI s.r.o. IČO 54374154 | Konateľ | 5. 1. 2023 až 31. 7. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FOX HOLE s.r.o. IČO 54705312 | Konateľ | 29. 6. 2022 až 30. 7. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FOX HOLE s.r.o. IČO 54705312 | Konateľ | 29. 6. 2022 až 31. 7. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Mondo ottico s.r.o. IČO 44180489 | Konateľ | 1. 10. 2021 až 7. 6. 2023 | dodávateľ 0 € (19 zmlúv) |
| OPTIMAnet marketing s.r.o. IČO 54031125 | Konateľ | 14. 9. 2021 až 8. 6. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| OPTIMAnet marketing s.r.o. IČO 54031125 | Konateľ | 14. 9. 2021 až 7. 6. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| REAL G REALITY, s.r.o. IČO 36737674, zaniknutý 6. 6. 2023 | Konateľ | 15. 12. 2020 až 5. 6. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PHARM-SERVICE spol. s r.o. IČO 36609951 | Konateľ | 18. 8. 2020 až 23. 7. 2021 | dodávateľ 0 € (3 zmluvy) |
| PHARM-SERVICE spol. s r.o. IČO 36609951 | Konateľ | 18. 8. 2020 až 21. 6. 2021 | dodávateľ 0 € (3 zmluvy) |
| GASTROKING SK s.r.o. IČO 53074548 | Konateľ | 28. 5. 2020 až 30. 10. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GASTROKING SK s.r.o. IČO 53074548 | Konateľ | 28. 5. 2020 až 7. 11. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Volt + s.r.o. IČO 46429166 | Konateľ | 29. 11. 2019 až 5. 6. 2020 | dodávateľ 0 € (4 zmluvy) |
| Volt + s.r.o. IČO 46429166 | Konateľ | 29. 11. 2019 až 11. 6. 2020 | dodávateľ 0 € (4 zmluvy) |
| DANUBE saving solution s.r.o. IČO 51742110 | Konateľ | 7. 5. 2019 až 17. 7. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DANUBE saving solution s.r.o. IČO 51742110 | Konateľ | 7. 5. 2019 až 14. 8. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Webnet solution, s.r.o. IČO 46779671 | Konateľ | 12. 2. 2019 až 14. 8. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Webnet solution, s.r.o. IČO 46779671 | Konateľ | 12. 2. 2019 až 2. 7. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ForHelp s.r.o. IČO 50851403 | Konateľ | 12. 2. 2019 až 26. 8. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ForHelp s.r.o. IČO 50851403 | Konateľ | 12. 2. 2019 až 2. 7. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KRR group s.r.o. IČO 52087751 | Konateľ | 1. 12. 2018 až 30. 12. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KRR group s.r.o. IČO 52087751 | Konateľ | 1. 12. 2018 až 31. 12. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| QUICKER s.r.o. IČO 50570358 | Konateľ | 25. 6. 2018 až 30. 9. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| QUICKER s.r.o. IČO 50570358 | Konateľ | 25. 6. 2018 až 28. 9. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KING SOLUTIONS s.r.o. IČO 51679469, zaniknutý 26. 7. 2023 | Konateľ | 28. 4. 2018 až 31. 5. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KING SOLUTIONS s.r.o. IČO 51679469, zaniknutý 26. 7. 2023 | Konateľ | 28. 4. 2018 až 30. 5. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RAFFA s.r.o. IČO 50888188, zaniknutý 6. 1. 2021 | Konateľ | 18. 1. 2018 až 21. 1. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RAFFA s.r.o. IČO 50888188, zaniknutý 6. 1. 2021 | Konateľ | 18. 1. 2018 až 1. 1. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| POPRADSKA development s.r.o. IČO 48115649, zaniknutý 25. 10. 2017 | Konateľ | 5. 10. 2017 až 24. 10. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LOBBING & PR s.r.o. IČO 46956603, zaniknutý 19. 8. 2025 | Konateľ | 13. 9. 2017 až 23. 12. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LOBBING & PR s.r.o. IČO 46956603, zaniknutý 19. 8. 2025 | Konateľ | 13. 9. 2017 až 3. 2. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ForHelp s.r.o. IČO 50851403 | Konateľ | 1. 6. 2017 až 6. 11. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ForHelp s.r.o. IČO 50851403 | Konateľ | 1. 6. 2017 až 19. 12. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Webnet services, s.r.o. IČO 47493526, zaniknutý 22. 1. 2025 | Konateľ | 22. 5. 2017 až 15. 1. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Webnet services, s.r.o. IČO 47493526, zaniknutý 22. 1. 2025 | Konateľ | 22. 5. 2017 až 11. 7. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MASPI s.r.o. IČO 36708992 | Konateľ | 13. 3. 2017 až 15. 8. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MASPI s.r.o. IČO 36708992 | Konateľ | 13. 3. 2017 až 5. 9. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Almeria Consulting s.r.o. IČO 50696874 | Konateľ | 2. 3. 2017 až 16. 10. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Almeria Consulting s.r.o. IČO 50696874 | Konateľ | 2. 3. 2017 až 13. 11. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Data Safe Solution, s. r. o. IČO 50705521 | Konateľ | 2. 3. 2017 až 16. 10. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Data Safe Solution, s. r. o. IČO 50705521 | Konateľ | 2. 3. 2017 až 21. 11. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RG123 s.r.o. IČO 47577657 | Konateľ | 5. 12. 2016 až 17. 1. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RG123 s.r.o. IČO 47577657 | Konateľ | 5. 12. 2016 až 16. 1. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| supplier s.r.o. IČO 44608985, zaniknutý 1. 4. 2017 | Konateľ | 26. 9. 2016 až 17. 10. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| supplier s.r.o. IČO 44608985, zaniknutý 1. 4. 2017 | Konateľ | 26. 9. 2016 až 21. 10. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (1).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| FAAHREN s.r.o. IČO 52615553 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 28. 9. 2024 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.