303 zápisov v štatutárnych orgánoch168 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Bio Agrar Pannonia k.s. IČO 46142215 | Štatutárny orgán štatutára, ktorým je právnická osoba | 1. 11. 2022 až dodnes | dodávateľ 28 tis. € (6 zmlúv) |
| AGRO LONTOV s.r.o. IČO 50511343 | Konateľ | 27. 9. 2016 až dodnes | dodávateľ 14 tis. € (3 zmluvy) objednávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| HG Cerealis s.r.o. IČO 50371088 | Konateľ | 23. 6. 2016 až dodnes | dodávateľ 12 tis. € (8 zmlúv) |
| Advokátska kancelária MHS Legal, s. r. o. IČO 36866687 | Konateľ | 30. 1. 2010 až dodnes | objednávateľ 996 € (1 zmluva) |
| VELEA GAMMA, s. r. o. IČO 52368289 | Konateľ | 18. 7. 2019 až dodnes | dodávateľ 360 € (3 zmluvy) |
| AGRO ALPHA 3 s.r.o. IČO 46438505 | Konateľ | 18. 4. 2018 až dodnes | dodávateľ 324 € (1 zmluva) |
| VELVET A12 s. r. o. IČO 57700109 | Konateľ | 21. 8. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| VELVET A11 s. r. o. IČO 57702837 | Konateľ | 30. 6. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| SURGE Europe s. r. o. IČO 56790872 | Konateľ | 19. 5. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| MAVEKA, s.r.o. v likvidácii IČO 46822992 | Likvidátor | 1. 5. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| KON-TOS s.r.o. v likvidácii IČO 44886471 | Likvidátor | 1. 4. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| VELVET A9 s. r. o. IČO 57499039 | Konateľ | 7. 3. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| VELVET A8 s. r. o. IČO 57336351 | Konateľ | 19. 2. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| VELVET A6 s. r. o. IČO 57334536 | Konateľ | 3. 2. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| VELVET A3 s.r.o. IČO 56861559 | Konateľ | 21. 3. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| suppyHub s. r. o. IČO 53966457 | Konateľ | 5. 3. 2025 až dodnes | dodávateľ 0 € (3 zmluvy) |
| VELVET A2 s.r.o. IČO 56607067 | Konateľ | 15. 11. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| VELVET 52 s.r.o. IČO 36814881 | Konateľ | 28. 8. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Visio Broker s.r.o. IČO 55841911 | Konateľ | 31. 10. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| VELVET XXIX. s. r. o. IČO 55257135 | Konateľ | 19. 7. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| CENTRUM HYPOTÉK, spol. s r. o. IČO 44549873 | Konateľ | 1. 2. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Bio-Hof Marchland Holding s.r.o. IČO 46092137 | Konateľ | 1. 11. 2022 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Visio Group, s. r. o. IČO 54390125 | Konateľ | 11. 2. 2022 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| VELMA II. s.r.o. IČO 53495454 | Konateľ | 9. 12. 2020 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| VELEA OMEGA s.r.o. IČO 52717526 | Konateľ | 10. 10. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| VIGOR KAPA s.r.o. IČO 51736438 | Konateľ | 26. 9. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| AGRO ALPHA 1 s. r. o. IČO 47785225 | Konateľ | 1. 6. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| AGRO ALPHA 4 s. r. o. IČO 46488561 | Konateľ | 18. 4. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Agrosoph SE IČO 50799801 | člen predstavenstva | 26. 4. 2017 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| AGRO ALPHA 2 s.r.o. IČO 50289438 | Konateľ | 22. 4. 2016 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| AGRO BETA 2 s. r. o. IČO 50158511 | Konateľ | 5. 2. 2016 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| ALC s.r.o. IČO 50161351 | Konateľ | 5. 2. 2016 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Cirrus Agrar s. r. o. IČO 47701951 | Konateľ | 25. 3. 2014 až dodnes | objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Next-stav, s.r.o. IČO 50447556 | Konateľ | 5. 8. 2016 až 26. 8. 2016 | dodávateľ 1,8 mil. € (15 zmlúv) |
| Next-stav, s.r.o. IČO 50447556 | Konateľ | 5. 8. 2016 až 19. 9. 2016 | dodávateľ 1,8 mil. € (15 zmlúv) |
| B2H, s.r.o. IČO 50209469 | Konateľ | 31. 3. 2016 až 23. 6. 2016 | dodávateľ 885 tis. € (4 zmluvy) |
| B2H, s.r.o. IČO 50209469 | Konateľ | 31. 3. 2016 až 31. 5. 2016 | dodávateľ 885 tis. € (4 zmluvy) |
| GREEN WATT s.r.o. IČO 52296113 | Konateľ | 1. 10. 2021 až 10. 1. 2023 | dodávateľ 393 tis. € (2 zmluvy) |
| GREEN WATT s.r.o. IČO 52296113 | Konateľ | 1. 10. 2021 až 5. 12. 2022 | dodávateľ 393 tis. € (2 zmluvy) |
| Raybond s.r.o. IČO 50696173 | Konateľ | 10. 2. 2017 až 13. 2. 2017 | dodávateľ 107 tis. € (4 zmluvy) objednávateľ 2 593 € (2 zmluvy) |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| Raybond s.r.o. IČO 50696173 | Konateľ | 10. 2. 2017 až 10. 2. 2017 | dodávateľ 107 tis. € (4 zmluvy) objednávateľ 2 593 € (2 zmluvy) |
| TECH-COMP Slovakia s.r.o. IČO 50444093 | Konateľ | 25. 8. 2016 až 20. 2. 2017 | dodávateľ 31 tis. € (4 zmluvy) |
| MB Sport s.r.o. IČO 54425182 | Konateľ | 22. 2. 2022 až 2. 3. 2022 | dodávateľ 10 tis. € (1 zmluva) |
| MB Sport s.r.o. IČO 54425182 | Konateľ | 22. 2. 2022 až 13. 4. 2022 | dodávateľ 10 tis. € (1 zmluva) |
| INTUON s.r.o. IČO 50899911 | Konateľ | 13. 4. 2018 až 12. 7. 2018 | dodávateľ 9 600 € (1 zmluva) |
| INTUON s.r.o. IČO 50899911 | Konateľ | 13. 4. 2018 až 26. 7. 2018 | dodávateľ 9 600 € (1 zmluva) |
| 4MG&P Slovakia s.r.o. IČO 50443445 | Konateľ | 5. 8. 2016 až 17. 10. 2016 | dodávateľ 2 891 € (2 zmluvy) objednávateľ 2 280 € (1 zmluva) |
| 4MG&P Slovakia s.r.o. IČO 50443445 | Konateľ | 5. 8. 2016 až 25. 10. 2016 | dodávateľ 2 891 € (2 zmluvy) objednávateľ 2 280 € (1 zmluva) |
| AK Web s.r.o. IČO 51118301 | Konateľ | 10. 10. 2017 až 14. 6. 2019 | objednávateľ 4 960 € (1 zmluva) |
| AK Web s.r.o. IČO 51118301 | Konateľ | 10. 10. 2017 až 18. 6. 2019 | objednávateľ 4 960 € (1 zmluva) |
| J&L AGRO Natura s.r.o. IČO 54129052 | Konateľ | 21. 10. 2021 až 26. 3. 2022 | dodávateľ 4 615 € (2 zmluvy) |
| J&L AGRO Natura s.r.o. IČO 54129052 | Konateľ | 21. 10. 2021 až 8. 4. 2022 | dodávateľ 4 615 € (2 zmluvy) |
| Autobazár 1, s.r.o. IČO 50210629 | Konateľ | 4. 3. 2016 až 29. 9. 2016 | dodávateľ 3 300 € (2 zmluvy) |
| Autobazár 1, s.r.o. IČO 50210629 | Konateľ | 4. 3. 2016 až 6. 10. 2016 | dodávateľ 3 300 € (2 zmluvy) |
| ILLUMINATE XXXX PRODUCTION s. r. o. IČO 52713253 | Konateľ | 9. 10. 2019 až 7. 11. 2019 | dodávateľ 3 000 € (3 zmluvy) |
| ILLUMINATE XXXX PRODUCTION s. r. o. IČO 52713253 | Konateľ | 9. 10. 2019 až 23. 10. 2019 | dodávateľ 3 000 € (3 zmluvy) |
| MAVER, s. r. o. IČO 50408704 | Konateľ | 6. 8. 2019 až 24. 2. 2020 | objednávateľ 1 542 € (1 zmluva) |
| MAVER, s. r. o. IČO 50408704 | Konateľ | 6. 8. 2019 až 1. 6. 2020 | objednávateľ 1 542 € (1 zmluva) |
| MAVEKA, s.r.o. v likvidácii IČO 46822992 | Likvidátor | 28. 4. 2026 až 14. 5. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Rokfort s. r. o. IČO 57334587 | Konateľ | 10. 2. 2026 až 17. 3. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Rokfort s. r. o. IČO 57334587 | Konateľ | 10. 2. 2026 až 16. 2. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| HS HOLDING s. r. o. IČO 56851405 | Konateľ | 4. 4. 2025 až 13. 3. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| HS HOLDING s. r. o. IČO 56851405 | Konateľ | 4. 4. 2025 až 25. 3. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Enter Out Solutions s. r. o. IČO 56854099 | Konateľ | 29. 3. 2025 až 27. 2. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Enter Out Solutions s. r. o. IČO 56854099 | Konateľ | 29. 3. 2025 až 16. 2. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Gerlinger Industries (SK), s. r. o. v likvidácii IČO 52713491, zaniknutý 17. 12. 2025 | Likvidátor | 10. 3. 2025 až 17. 12. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Gerlinger Industries (SK), s. r. o. v likvidácii IČO 52713491, zaniknutý 17. 12. 2025 | Likvidátor | 10. 3. 2025 až 16. 12. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Aerotechnik E. Siegwart Slovakia s. r. o. IČO 56608080 | Konateľ | 5. 11. 2024 až 5. 11. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Aerotechnik E. Siegwart Slovakia s. r. o. IČO 56608080 | Konateľ | 5. 11. 2024 až 24. 11. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TECCO s. r. o. IČO 54718503 | Konateľ | 10. 7. 2024 až 13. 2. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TECCO s. r. o. IČO 54718503 | Konateľ | 10. 7. 2024 až 16. 1. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Elbama s.r.o. IČO 55847692 | Konateľ | 14. 11. 2023 až 23. 1. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Elbama s.r.o. IČO 55847692 | Konateľ | 14. 11. 2023 až 14. 12. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TR-eco s. r. o. IČO 55847803 | Konateľ | 11. 11. 2023 až 14. 12. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TR-eco s. r. o. IČO 55847803 | Konateľ | 11. 11. 2023 až 24. 1. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| dw.c-consulting s.r.o. IČO 55847935 | Konateľ | 10. 11. 2023 až 19. 1. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| dw.c-consulting s.r.o. IČO 55847935 | Konateľ | 10. 11. 2023 až 19. 12. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VELVET XXVII. s. r. o. IČO 55257283 | Konateľ | 15. 7. 2023 až 10. 10. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VELVET XXVII. s. r. o. IČO 55257283 | Konateľ | 15. 7. 2023 až 13. 9. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| dw.c-trading s. r. o. IČO 55251897 | Konateľ | 3. 5. 2023 až 7. 2. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| dw.c-trading s. r. o. IČO 55251897 | Konateľ | 3. 5. 2023 až 11. 3. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VELVET XXVI. s. r. o. IČO 55255311 | Konateľ | 4. 3. 2023 až 16. 5. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VELVET XXVI. s. r. o. IČO 55255311 | Konateľ | 4. 3. 2023 až 4. 4. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| OBP Slovakia s. r. o. IČO 55249175 | Konateľ | 14. 2. 2023 až 14. 10. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| OBP Slovakia s. r. o. IČO 55249175 | Konateľ | 14. 2. 2023 až 13. 9. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Wieno s.r.o. IČO 55202098 | Konateľ | 1. 2. 2023 až 13. 2. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Wieno s.r.o. IČO 55202098 | Konateľ | 1. 2. 2023 až 8. 2. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VELVET 36. s.r.o. IČO 55205399 | Konateľ | 1. 2. 2023 až 28. 2. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VELVET 36. s.r.o. IČO 55205399 | Konateľ | 1. 2. 2023 až 22. 3. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| CHOAM properties s.r.o. IČO 55075061 | Konateľ | 8. 12. 2022 až 23. 11. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| CHOAM properties s.r.o. IČO 55075061 | Konateľ | 8. 12. 2022 až 18. 12. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TRADOSTAV s. r. o. IČO 54629934 | Konateľ | 22. 10. 2022 až 21. 12. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TRADOSTAV s. r. o. IČO 54629934 | Konateľ | 22. 10. 2022 až 24. 10. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BOHDAN s.r.o. IČO 54630061 | Konateľ | 21. 10. 2022 až 14. 11. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BOHDAN s.r.o. IČO 54630061 | Konateľ | 21. 10. 2022 až 21. 10. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| YASINKO s.r.o. IČO 54630142 | Konateľ | 1. 6. 2022 až 31. 8. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| YASINKO s.r.o. IČO 54630142 | Konateľ | 1. 6. 2022 až 16. 11. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BZ-In, s. r. o. IČO 54629926 | Konateľ | 24. 5. 2022 až 10. 7. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BZ-In, s. r. o. IČO 54629926 | Konateľ | 24. 5. 2022 až 12. 6. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PERL, s.r.o. IČO 54640407 | Konateľ | 19. 5. 2022 až 6. 7. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PERL, s.r.o. IČO 54640407 | Konateľ | 19. 5. 2022 až 20. 5. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PRV-STAV s.r.o. IČO 54640423 | Konateľ | 19. 5. 2022 až 30. 8. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PRV-STAV s.r.o. IČO 54640423 | Konateľ | 19. 5. 2022 až 16. 11. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ATLANTIK s. r. o. IČO 54595908 | Konateľ | 11. 5. 2022 až 30. 6. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ATLANTIK s. r. o. IČO 54595908 | Konateľ | 11. 5. 2022 až 19. 5. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Kogrushev, s.r.o. IČO 54614724 | Konateľ | 6. 5. 2022 až 6. 5. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Kogrushev, s.r.o. IČO 54614724 | Konateľ | 6. 5. 2022 až 4. 7. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LETTY s.r.o. IČO 54595525 | Konateľ | 5. 5. 2022 až 29. 6. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LETTY s.r.o. IČO 54595525 | Konateľ | 5. 5. 2022 až 19. 5. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Baasandorj, s.r.o. IČO 54590663 | Konateľ | 3. 5. 2022 až 29. 6. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Baasandorj, s.r.o. IČO 54590663 | Konateľ | 3. 5. 2022 až 7. 5. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Ankhbayar, s.r.o. IČO 54605156 | Konateľ | 3. 5. 2022 až 8. 7. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Ankhbayar, s.r.o. IČO 54605156 | Konateľ | 3. 5. 2022 až 7. 5. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Drozdov, s.r.o. IČO 54605318 | Konateľ | 3. 5. 2022 až 6. 7. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Drozdov, s.r.o. IČO 54605318 | Konateľ | 3. 5. 2022 až 5. 5. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VELVET XIV. s. r. o. IČO 54514916, zaniknutý 7. 2. 2025 | Konateľ | 9. 4. 2022 až 2. 5. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VELVET XIV. s. r. o. IČO 54514916, zaniknutý 7. 2. 2025 | Konateľ | 9. 4. 2022 až 21. 4. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VELVET XV. s. r. o. IČO 54515823, zaniknutý 12. 2. 2025 | Konateľ | 9. 4. 2022 až 21. 4. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VELVET XV. s. r. o. IČO 54515823, zaniknutý 12. 2. 2025 | Konateľ | 9. 4. 2022 až 28. 4. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PIONEERS, s.r.o. v likvidácii IČO 47090693, zaniknutý 15. 6. 2023 | Likvidátor | 1. 4. 2022 až 15. 6. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PIONEERS, s.r.o. v likvidácii IČO 47090693, zaniknutý 15. 6. 2023 | Likvidátor | 1. 4. 2022 až 14. 6. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VELVET VIII. s.r.o. IČO 54423201 | Konateľ | 22. 2. 2022 až 2. 3. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VELVET VIII. s.r.o. IČO 54423201 | Konateľ | 22. 2. 2022 až 8. 4. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VELVET X. s.r.o. IČO 54423279 | Konateľ | 22. 2. 2022 až 2. 3. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VELVET X. s.r.o. IČO 54423279 | Konateľ | 22. 2. 2022 až 13. 4. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VELVET XI. s.r.o. IČO 54450217 | Konateľ | 17. 2. 2022 až 12. 4. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VELVET XI. s.r.o. IČO 54450217 | Konateľ | 17. 2. 2022 až 2. 3. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VELVET XII. s.r.o. IČO 54450250 | Konateľ | 17. 2. 2022 až 13. 4. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VELVET XII. s.r.o. IČO 54450250 | Konateľ | 17. 2. 2022 až 2. 3. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VELVET VII. s.r.o. IČO 54434084 | Konateľ | 10. 2. 2022 až 2. 3. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VELVET VII. s.r.o. IČO 54434084 | Konateľ | 10. 2. 2022 až 13. 4. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TRIBUNA s.r.o. v likvidácii IČO 36840777, zaniknutý 14. 9. 2022 | Likvidátor | 4. 1. 2022 až 13. 9. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Anadata, s.r.o. IČO 54221927 | Konateľ | 14. 12. 2021 až 18. 1. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Anadata, s.r.o. IČO 54221927 | Konateľ | 14. 12. 2021 až 2. 2. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DARMA SK, s. r. o. IČO 54224721 | Konateľ | 14. 12. 2021 až 2. 3. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DARMA SK, s. r. o. IČO 54224721 | Konateľ | 14. 12. 2021 až 12. 4. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| High Tatras Capital s.r.o. IČO 54222052 | Konateľ | 10. 12. 2021 až 30. 3. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| High Tatras Capital s.r.o. IČO 54222052 | Konateľ | 10. 12. 2021 až 25. 3. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VELVET IV. s. r. o. IČO 54222109 | Konateľ | 10. 12. 2021 až 14. 2. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VELVET IV. s. r. o. IČO 54222109 | Konateľ | 10. 12. 2021 až 2. 2. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Accellyze, s.r.o. IČO 54224802 | Konateľ | 10. 12. 2021 až 18. 1. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Accellyze, s.r.o. IČO 54224802 | Konateľ | 10. 12. 2021 až 2. 2. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Paulita, s.r.o. IČO 54123780 | Konateľ | 21. 10. 2021 až 6. 12. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Paulita, s.r.o. IČO 54123780 | Konateľ | 21. 10. 2021 až 17. 1. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Prime Cut Capital s.r.o. IČO 54124069 | Konateľ | 21. 10. 2021 až 16. 12. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Prime Cut Capital s.r.o. IČO 54124069 | Konateľ | 21. 10. 2021 až 8. 12. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BB Clean one s.r.o. IČO 52715426 | Konateľ | 1. 10. 2021 až 18. 2. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BB Clean one s.r.o. IČO 52715426 | Konateľ | 1. 10. 2021 až 1. 4. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SOLUTION GAMMA, s. r. o. IČO 52715744 | Konateľ | 1. 10. 2021 až 22. 6. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SOLUTION GAMMA, s. r. o. IČO 52715744 | Konateľ | 1. 10. 2021 až 19. 4. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SOLUTION DELTA, s. r. o. IČO 52715981 | Konateľ | 1. 10. 2021 až 11. 3. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SOLUTION DELTA, s. r. o. IČO 52715981 | Konateľ | 1. 10. 2021 až 14. 2. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Hatech spol. s r. o. IČO 47595558 | Likvidátor | 29. 9. 2021 až 21. 11. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Hatech spol. s r. o. IČO 47595558 | Likvidátor | 29. 9. 2021 až 12. 4. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AMCOM GROUP s.r.o. IČO 53993578 | Konateľ | 7. 9. 2021 až 1. 10. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AMCOM GROUP s.r.o. IČO 53993578 | Konateľ | 7. 9. 2021 až 13. 10. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Barnard invest, s. r. o. IČO 53993616 | Konateľ | 31. 8. 2021 až 30. 11. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Barnard invest, s. r. o. IČO 53993616 | Konateľ | 31. 8. 2021 až 13. 9. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Baricci s.r.o. IČO 53993535 | Konateľ | 18. 8. 2021 až 9. 11. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Baricci s.r.o. IČO 53993535 | Konateľ | 18. 8. 2021 až 13. 9. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Rakic, s. r. o. IČO 53993811, zaniknutý 28. 11. 2025 | Konateľ | 17. 8. 2021 až 6. 12. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Rakic, s. r. o. IČO 53993811, zaniknutý 28. 11. 2025 | Konateľ | 17. 8. 2021 až 20. 12. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VELMA XVII. s. r. o. IČO 53995651 | Konateľ | 17. 8. 2021 až 8. 9. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VELMA XVII. s. r. o. IČO 53995651 | Konateľ | 17. 8. 2021 až 11. 10. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VELMA XVI. s. r. o. IČO 53993110 | Konateľ | 13. 8. 2021 až 8. 9. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VELMA XVI. s. r. o. IČO 53993110 | Konateľ | 13. 8. 2021 až 20. 10. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| JUDROTRANS, s. r. o. IČO 53771842 | Konateľ | 18. 5. 2021 až 24. 10. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| JUDROTRANS, s. r. o. IČO 53771842 | Konateľ | 18. 5. 2021 až 31. 10. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VELMA XIV. s. r. o. IČO 53771800 | Konateľ | 15. 5. 2021 až 8. 9. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VELMA XIV. s. r. o. IČO 53771800 | Konateľ | 15. 5. 2021 až 18. 10. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| EnviBalance s. r. o. IČO 53771869 | Konateľ | 14. 5. 2021 až 4. 8. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| EnviBalance s. r. o. IČO 53771869 | Konateľ | 14. 5. 2021 až 19. 7. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DEVILIFE s.r.o. IČO 53567692 | Konateľ | 30. 4. 2021 až 5. 8. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DEVILIFE s.r.o. IČO 53567692 | Konateľ | 30. 4. 2021 až 20. 7. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MAY, s. r. o. IČO 53567803 | Konateľ | 30. 4. 2021 až 14. 5. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MAY, s. r. o. IČO 53567803 | Konateľ | 30. 4. 2021 až 2. 6. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DORITTA s. r. o. IČO 53566408, zaniknutý 20. 11. 2025 | Konateľ | 4. 2. 2021 až 29. 3. 2021 | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| DORITTA s. r. o. IČO 53566408, zaniknutý 20. 11. 2025 | Konateľ | 4. 2. 2021 až 4. 5. 2021 | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| DA-NETT s.r.o. IČO 53566734 | Konateľ | 4. 2. 2021 až 29. 3. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DA-NETT s.r.o. IČO 53566734 | Konateľ | 4. 2. 2021 až 4. 5. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| CORDY s.r.o. IČO 53566815 | Konateľ | 4. 2. 2021 až 5. 5. 2021 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| CORDY s.r.o. IČO 53566815 | Konateľ | 4. 2. 2021 až 29. 3. 2021 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Fairmont I.D. s.r.o. v likvidácii IČO 53566785, zaniknutý 31. 10. 2025 | Konateľ | 27. 1. 2021 až 29. 3. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Fairmont I.D. s.r.o. v likvidácii IČO 53566785, zaniknutý 31. 10. 2025 | Konateľ | 27. 1. 2021 až 6. 4. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Marikap s.r.o. IČO 53525043 | Konateľ | 24. 12. 2020 až 22. 1. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Marikap s.r.o. IČO 53525043 | Konateľ | 24. 12. 2020 až 4. 2. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Kaprima trade s.r.o. IČO 53484797 | Konateľ | 16. 12. 2020 až 1. 2. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Kaprima trade s.r.o. IČO 53484797 | Konateľ | 16. 12. 2020 až 22. 1. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SEGO group, s. r. o. IČO 53075480 | Konateľ | 13. 5. 2020 až 3. 9. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SEGO group, s. r. o. IČO 53075480 | Konateľ | 13. 5. 2020 až 23. 9. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| JP-SA s.r.o. IČO 53073568 | Konateľ | 12. 5. 2020 až 15. 4. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| JP-SA s.r.o. IČO 53073568 | Konateľ | 12. 5. 2020 až 18. 2. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| HOCKEY HOUSE s.r.o. IČO 53071964 | Konateľ | 8. 5. 2020 až 6. 8. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| HOCKEY HOUSE s.r.o. IČO 53071964 | Konateľ | 8. 5. 2020 až 13. 8. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| WALKER, spol. s r.o. IČO 35684259 | Konateľ | 27. 2. 2020 až 29. 7. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| WALKER, spol. s r.o. IČO 35684259 | Konateľ | 27. 2. 2020 až 24. 1. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Peter Bezák - Industrie Montage, s. r. o. IČO 52955435 | Konateľ | 14. 2. 2020 až 9. 4. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Peter Bezák - Industrie Montage, s. r. o. IČO 52955435 | Konateľ | 14. 2. 2020 až 12. 6. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Mstar plus, s. r. o. IČO 52955729 | Konateľ | 14. 2. 2020 až 12. 6. 2020 | objednávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| Mstar plus, s. r. o. IČO 52955729 | Konateľ | 14. 2. 2020 až 30. 6. 2020 | objednávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| DNITRO s.r.o. IČO 52725057 | Konateľ | 15. 10. 2019 až 17. 8. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DNITRO s.r.o. IČO 52725057 | Konateľ | 15. 10. 2019 až 4. 8. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Gerlinger Industries (SK), s. r. o. v likvidácii IČO 52713491, zaniknutý 17. 12. 2025 | Konateľ | 9. 10. 2019 až 23. 4. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Gerlinger Industries (SK), s. r. o. v likvidácii IČO 52713491, zaniknutý 17. 12. 2025 | Konateľ | 9. 10. 2019 až 27. 3. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KTB Trade, s. r. o. IČO 51187647, zaniknutý 29. 7. 2025 | Konateľ | 5. 3. 2019 až 16. 4. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KTB Trade, s. r. o. IČO 51187647, zaniknutý 29. 7. 2025 | Konateľ | 5. 3. 2019 až 12. 6. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Komakhidze Invest s. r. o. IČO 51736675 | Konateľ | 28. 9. 2018 až 8. 1. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Komakhidze Invest s. r. o. IČO 51736675 | Konateľ | 28. 9. 2018 až 8. 4. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LEKIS s.r.o. IČO 51737094 | Konateľ | 28. 9. 2018 až 25. 10. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LEKIS s.r.o. IČO 51737094 | Konateľ | 28. 9. 2018 až 11. 10. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BESTSELLER Stores Slovak Republic s.r.o. v likvidácii IČO 51187698, zaniknutý 13. 7. 2022 | Konateľ | 6. 7. 2018 až 6. 9. 2018 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| BESTSELLER Stores Slovak Republic s.r.o. v likvidácii IČO 51187698, zaniknutý 13. 7. 2022 | Konateľ | 6. 7. 2018 až 10. 10. 2018 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| MINA INVESTMENTS s.r.o. IČO 51708191 | Konateľ | 10. 5. 2018 až 24. 8. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MINA INVESTMENTS s.r.o. IČO 51708191 | Konateľ | 10. 5. 2018 až 12. 9. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| HOLAD s. r. o. IČO 51685019 | Konateľ | 3. 5. 2018 až 6. 8. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| HOLAD s. r. o. IČO 51685019 | Konateľ | 3. 5. 2018 až 20. 7. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Inspired Solutions s.r.o. IČO 51440253 | Konateľ | 28. 2. 2018 až 24. 7. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Inspired Solutions s.r.o. IČO 51440253 | Konateľ | 28. 2. 2018 až 29. 6. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Bezopo s.r.o. IČO 51440270 | Konateľ | 27. 2. 2018 až 20. 4. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Bezopo s.r.o. IČO 51440270 | Konateľ | 27. 2. 2018 až 12. 4. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| S.T.K. Bernolákovo s.r.o. IČO 51443040 | Konateľ | 27. 2. 2018 až 9. 4. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| S.T.K. Bernolákovo s.r.o. IČO 51443040 | Konateľ | 27. 2. 2018 až 23. 3. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| S – AGRAR s.r.o. IČO 51105691 | Konateľ | 28. 10. 2017 až 9. 8. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| S – AGRAR s.r.o. IČO 51105691 | Konateľ | 28. 10. 2017 až 28. 8. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Morning Star Holding s.r.o. IČO 51104644 | Konateľ | 27. 10. 2017 až 29. 11. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Morning Star Holding s.r.o. IČO 51104644 | Konateľ | 27. 10. 2017 až 14. 11. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LaGold, s.r.o. IČO 51100746, zaniknutý 10. 1. 2025 | Konateľ | 14. 10. 2017 až 29. 11. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LaGold, s.r.o. IČO 51100746, zaniknutý 10. 1. 2025 | Konateľ | 14. 10. 2017 až 2. 11. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Bonik s.r.o. IČO 51157683, zaniknutý 1. 7. 2023 | Konateľ | 13. 10. 2017 až 27. 2. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Bonik s.r.o. IČO 51157683, zaniknutý 1. 7. 2023 | Konateľ | 13. 10. 2017 až 13. 3. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| f.u.n.k.e. SLOVAKIA s.r.o. IČO 51116588, zaniknutý 21. 1. 2026 | Konateľ | 11. 10. 2017 až 29. 5. 2018 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| f.u.n.k.e. SLOVAKIA s.r.o. IČO 51116588, zaniknutý 21. 1. 2026 | Konateľ | 11. 10. 2017 až 11. 6. 2018 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| RUVINO s. r. o. IČO 51117550 | Konateľ | 11. 10. 2017 až 2. 1. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RUVINO s. r. o. IČO 51117550 | Konateľ | 11. 10. 2017 až 21. 12. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| HELAS SK, s.r.o. IČO 51110172 | Konateľ | 10. 10. 2017 až 11. 1. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| HELAS SK, s.r.o. IČO 51110172 | Konateľ | 10. 10. 2017 až 17. 1. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| JANEBI s.r.o. IČO 51118734 | Konateľ | 10. 10. 2017 až 21. 12. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| JANEBI s.r.o. IČO 51118734 | Konateľ | 10. 10. 2017 až 15. 1. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| EKO-D, s. r. o. IČO 51105675, zaniknutý 28. 1. 2025 | Konateľ | 28. 9. 2017 až 2. 1. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| EKO-D, s. r. o. IČO 51105675, zaniknutý 28. 1. 2025 | Konateľ | 28. 9. 2017 až 25. 10. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| EMS SERVICE s.r.o. IČO 50857541 | Konateľ | 28. 4. 2017 až 28. 2. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| EMS SERVICE s.r.o. IČO 50857541 | Konateľ | 28. 4. 2017 až 31. 1. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Soraida s.r.o. v konkurze IČO 50857622 | Konateľ | 28. 4. 2017 až 12. 6. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Soraida s.r.o. v konkurze IČO 50857622 | Konateľ | 28. 4. 2017 až 23. 6. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RUVIN s. r. o. IČO 50859129 | Konateľ | 28. 4. 2017 až 4. 10. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RUVIN s. r. o. IČO 50859129 | Konateľ | 28. 4. 2017 až 10. 10. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Vigos TAU s.r.o. IČO 50859145, zaniknutý 13. 12. 2022 | Konateľ | 27. 4. 2017 až 31. 7. 2017 | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| Vigos TAU s.r.o. IČO 50859145, zaniknutý 13. 12. 2022 | Konateľ | 27. 4. 2017 až 18. 5. 2017 | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| Vigos SIGMA s.r.o. IČO 50857517, zaniknutý 23. 4. 2026 | Konateľ | 26. 4. 2017 až 14. 2. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Vigos SIGMA s.r.o. IČO 50857517, zaniknutý 23. 4. 2026 | Konateľ | 26. 4. 2017 až 2. 1. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| champ s.r.o. IČO 50857011 | Konateľ | 25. 4. 2017 až 16. 3. 2018 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| champ s.r.o. IČO 50857011 | Konateľ | 25. 4. 2017 až 1. 2. 2018 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Vigos ALFA s.r.o. IČO 50844164 | Konateľ | 22. 4. 2017 až 31. 8. 2017 | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| Vigos ALFA s.r.o. IČO 50844164 | Konateľ | 22. 4. 2017 až 12. 9. 2017 | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| SLON group s.r.o. IČO 50844687, zaniknutý 10. 12. 2021 | Konateľ | 22. 4. 2017 až 27. 9. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SLON group s.r.o. IČO 50844687, zaniknutý 10. 12. 2021 | Konateľ | 22. 4. 2017 až 18. 9. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Volmir s.r.o. IČO 50844334, zaniknutý 21. 5. 2025 | Konateľ | 21. 4. 2017 až 2. 1. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Volmir s.r.o. IČO 50844334, zaniknutý 21. 5. 2025 | Konateľ | 21. 4. 2017 až 29. 1. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ERTADEC s.r.o. IČO 50820761, zaniknutý 19. 12. 2025 | Konateľ | 13. 4. 2017 až 26. 7. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ERTADEC s.r.o. IČO 50820761, zaniknutý 19. 12. 2025 | Konateľ | 13. 4. 2017 až 13. 7. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Vigos Service s.r.o. IČO 50820168 | Konateľ | 1. 4. 2017 až 2. 1. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Vigos Service s.r.o. IČO 50820168 | Konateľ | 1. 4. 2017 až 30. 1. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| CAFE SKY s.r.o. IČO 50731661 | Konateľ | 18. 2. 2017 až 21. 3. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| CAFE SKY s.r.o. IČO 50731661 | Konateľ | 18. 2. 2017 až 3. 4. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KATON SK s.r.o. IČO 50732005 | Konateľ | 18. 2. 2017 až 21. 6. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KATON SK s.r.o. IČO 50732005 | Konateľ | 18. 2. 2017 až 22. 5. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ROVAMI moto s.r.o. IČO 50732021, zaniknutý 11. 11. 2025 | Konateľ | 18. 2. 2017 až 2. 8. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ROVAMI moto s.r.o. IČO 50732021, zaniknutý 11. 11. 2025 | Konateľ | 18. 2. 2017 až 17. 7. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VERDAD BETA spol. s r.o. v likvidácii IČO 50694502, zaniknutý 8. 10. 2025 | Konateľ | 11. 2. 2017 až 6. 3. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VERDAD BETA spol. s r.o. v likvidácii IČO 50694502, zaniknutý 8. 10. 2025 | Konateľ | 11. 2. 2017 až 22. 2. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VERDAD GAMA spol. s r.o. IČO 50695002 | Konateľ | 10. 2. 2017 až 28. 3. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VERDAD GAMA spol. s r.o. IČO 50695002 | Konateľ | 10. 2. 2017 až 15. 3. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| HWG SERVICE s.r.o. IČO 50511459 | Konateľ | 15. 10. 2016 až 10. 11. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| HWG SERVICE s.r.o. IČO 50511459 | Konateľ | 15. 10. 2016 až 24. 10. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VERDAD spol. s r.o. IČO 50511980 | Konateľ | 27. 9. 2016 až 27. 6. 2017 | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| VERDAD spol. s r.o. IČO 50511980 | Konateľ | 27. 9. 2016 až 18. 5. 2017 | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| KLIMA Services s.r.o. IČO 47412062 | Konateľ | 1. 8. 2016 až 26. 8. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KLIMA Services s.r.o. IČO 47412062 | Konateľ | 1. 8. 2016 až 28. 9. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FERU s. r. o. IČO 50428837, zaniknutý 26. 3. 2020 | Konateľ | 23. 7. 2016 až 5. 9. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FERU s. r. o. IČO 50428837, zaniknutý 26. 3. 2020 | Konateľ | 23. 7. 2016 až 17. 1. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Vin - Vin s.r.o. IČO 50426940, zaniknutý 22. 11. 2017 | Konateľ | 22. 7. 2016 až 21. 11. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VIVACE s.r.o. v likvidácii IČO 50429051, zaniknutý 16. 10. 2025 | Konateľ | 22. 7. 2016 až 9. 2. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VIVACE s.r.o. v likvidácii IČO 50429051, zaniknutý 16. 10. 2025 | Konateľ | 22. 7. 2016 až 31. 1. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Vinay s.r.o. IČO 50372378 | Konateľ | 20. 7. 2016 až 17. 8. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Vinay s.r.o. IČO 50372378 | Konateľ | 20. 7. 2016 až 1. 8. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Velma spol. s r.o. IČO 50370367, zaniknutý 17. 1. 2026 | Konateľ | 23. 6. 2016 až 11. 8. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Velma spol. s r.o. IČO 50370367, zaniknutý 17. 1. 2026 | Konateľ | 23. 6. 2016 až 1. 8. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Geiro, s. r. o. IČO 50292439 | Konateľ | 23. 4. 2016 až 11. 7. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Geiro, s. r. o. IČO 50292439 | Konateľ | 23. 4. 2016 až 17. 6. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ANH MOBILE s.r.o. IČO 50289756 | Konateľ | 22. 4. 2016 až 10. 8. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ANH MOBILE s.r.o. IČO 50289756 | Konateľ | 22. 4. 2016 až 29. 7. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Veľkoobchodná spol. s r.o. IČO 50207270, zaniknutý 6. 11. 2024 | Konateľ | 5. 3. 2016 až 21. 7. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Veľkoobchodná spol. s r.o. IČO 50207270, zaniknutý 6. 11. 2024 | Konateľ | 5. 3. 2016 až 17. 6. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Vipuri s.r.o. IČO 50160532, zaniknutý 28. 5. 2021 | Konateľ | 5. 2. 2016 až 21. 7. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Vipuri s.r.o. IČO 50160532, zaniknutý 28. 5. 2021 | Konateľ | 5. 2. 2016 až 17. 6. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Talber s.r.o. IČO 50080946, zaniknutý 22. 5. 2020 | Konateľ | 9. 1. 2016 až 20. 7. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Talber s.r.o. IČO 50080946, zaniknutý 22. 5. 2020 | Konateľ | 9. 1. 2016 až 17. 6. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AUTODOPRAVA VARGA s.r.o. IČO 50080415 | Konateľ | 17. 12. 2015 až 27. 12. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AUTODOPRAVA VARGA s.r.o. IČO 50080415 | Konateľ | 17. 12. 2015 až 7. 12. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Velo servis, s.r.o. IČO 48334227 | Konateľ | 27. 10. 2015 až 4. 12. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Velo servis, s.r.o. IČO 48334227 | Konateľ | 27. 10. 2015 až 16. 11. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| EKODERAT s.r.o. IČO 48334758 | Konateľ | 27. 10. 2015 až 12. 11. 2015 | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| EKODERAT s.r.o. IČO 48334758 | Konateľ | 27. 10. 2015 až 28. 10. 2015 | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) |
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (15).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| Advokátska kancelária MHS Legal, s. r. o. IČO 36866687 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 20. 12. 2022 |
| Sys-Tech s. r. o. IČO 45729719 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 27. 7. 2022 |
| Visio Group, s. r. o. IČO 54390125 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 11. 2. 2022 |
| Visio Broker s.r.o. IČO 55841911 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 4 250 € | 85 % | 31. 10. 2023 |
| VELEA GAMMA, s. r. o. IČO 52368289 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 3 000 € | 60 % | 15. 11. 2022 |
| VELVET XXIX. s. r. o. IČO 55257135 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 19. 7. 2023 |
| VELVET 52 s.r.o. IČO 36814881 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 3 319 € | 49,99 % | 7. 9. 2024 |
| suppyHub s. r. o. IČO 53966457 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 000 € | 20 % | 25. 3. 2025 |
| VELVET A11 s. r. o. IČO 57702837 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 15 % | 30. 6. 2026 |
| VELVET A12 s. r. o. IČO 57700109 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 15 % | 21. 8. 2026 |
| VELVET A2 s.r.o. IČO 56607067 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 15 % | 15. 11. 2024 |
| VELVET A3 s.r.o. IČO 56861559 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 15 % | 21. 3. 2025 |
| VELVET A9 s. r. o. IČO 57499039 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 15 % | 7. 3. 2026 |
| SURGE Europe s. r. o. IČO 56790872 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 10 % | 12. 8. 2026 |
| VIGOR KAPA s.r.o. IČO 51736438 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 3 000 € | 2,86 % | 15. 11. 2022 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).