22 zápisov v štatutárnych orgánoch10 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
Žiadny zo zápisov teraz neplatí.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| 3PACK group a. s. IČO 36843555 | člen predstavenstva | 5. 10. 2007 až 4. 12. 2007 | dodávateľ 227 tis. € (7 zmlúv) |
| 3PACK group a. s. IČO 36843555 | člen predstavenstva | 5. 10. 2007 až 12. 12. 2007 | dodávateľ 227 tis. € (7 zmlúv) |
| SPV23, a.s. IČO 36811475 | predseda predstavenstva | 31. 7. 2007 až 4. 9. 2007 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| SPV23, a.s. IČO 36811475 | predseda predstavenstva | 31. 7. 2007 až 31. 7. 2007 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| SK INVEST & CONSULTING, a.s. v likvidácii IČO 36768472, zaniknutý 23. 8. 2011 | člen predstavenstva | 25. 4. 2007 až 25. 7. 2007 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SK INVEST & CONSULTING, a.s. v likvidácii IČO 36768472, zaniknutý 23. 8. 2011 | člen predstavenstva | 25. 4. 2007 až 13. 7. 2007 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Fashion Holding s. r. o. IČO 36746398, zaniknutý 4. 12. 2015 | Predstavenstvo: člen | 1. 3. 2007 až 9. 3. 2007 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Fashion Holding s. r. o. IČO 36746398, zaniknutý 4. 12. 2015 | Predstavenstvo: člen | 1. 3. 2007 až 7. 3. 2007 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Con - tec a.s. IČO 35963123, zaniknutý 1. 4. 2017 | Predstavenstvo: člen | 12. 2. 2007 až 20. 11. 2007 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Con - tec a.s. IČO 35963123, zaniknutý 1. 4. 2017 | Predstavenstvo: člen | 12. 2. 2007 až 6. 11. 2007 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SPV18, a.s. IČO 36718751 | Predstavenstvo: člen | 1. 1. 2007 až 10. 9. 2007 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SPV18, a.s. IČO 36718751 | Predstavenstvo: člen | 1. 1. 2007 až 15. 8. 2007 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Northcorp, a.s. IČO 36677094 | Predstavenstvo: člen | 21. 9. 2006 až 2. 9. 2008 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Northcorp, a.s. IČO 36677094 | Predstavenstvo: člen | 21. 9. 2006 až 9. 10. 2008 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ENERGY & COMMODITIES, a. s. v likvidácii IČO 36675741, zaniknutý 21. 9. 2021 | Predstavenstvo: člen | 19. 9. 2006 až 28. 9. 2006 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ENERGY & COMMODITIES, a. s. v likvidácii IČO 36675741, zaniknutý 21. 9. 2021 | Predstavenstvo: člen | 19. 9. 2006 až 9. 10. 2006 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Con - tec a.s. IČO 35963123, zaniknutý 1. 4. 2017 | Predstavenstvo: predseda | 11. 11. 2005 až 12. 2. 2007 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Con - tec a.s. IČO 35963123, zaniknutý 1. 4. 2017 | Predstavenstvo: predseda | 11. 11. 2005 až 23. 2. 2007 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ALBRECHT, a.s. IČO 35941090 | Predstavenstvo: člen | 16. 6. 2005 až 2. 11. 2006 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ALBRECHT, a.s. IČO 35941090 | Predstavenstvo: člen | 16. 6. 2005 až 23. 10. 2006 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FORESTIAL a.s. IČO 35938242 | Predstavenstvo: člen | 28. 5. 2005 až 30. 6. 2005 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| FORESTIAL a.s. IČO 35938242 | Predstavenstvo: člen | 28. 5. 2005 až 12. 7. 2005 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.
Zobrazujeme 12 z 22.