81 zápisov v štatutárnych orgánoch45 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Vily Lužná s.r.o. IČO 51473542 | Konateľ | 1. 5. 2021 až dodnes | dodávateľ 50 € (1 zmluva) |
| SEBOMONT, s.r.o. IČO 53303270 | Konateľ | 28. 10. 2022 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Slovart-Store, spol. s.r.o. IČO 31347118 | Konateľ | 25. 1. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| JD Bern s.r.o. IČO 51027496 | Konateľ | 25. 11. 2020 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Nové Centrum s. r. o. IČO 47572191 | Konateľ | 13. 5. 2020 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| NOCU s. r. o. IČO 50853848 | Konateľ | 13. 5. 2020 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| STAVKON, s.r.o. IČO 50807226 | Konateľ | 5. 5. 2020 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Lubion, s. r. o. IČO 53016963 | Konateľ | 28. 3. 2020 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Nolina, s.r.o. IČO 53016840 | Konateľ | 27. 3. 2020 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Lilum, s.r.o. IČO 50339851 | Konateľ | 16. 3. 2020 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| GREEN VILLAGE 2, s.r.o. IČO 51405865 | Konateľ | 16. 3. 2020 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| LS TRADE SK, s.r.o. IČO 36840220 | Konateľ | 17. 7. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Ronastav, s.r.o. IČO 48003018 | Konateľ | 17. 7. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| ALEJ JABĹČKO, s. r. o. IČO 48285757 | Konateľ | 17. 7. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Remimont, s.r.o. IČO 50052373 | Konateľ | 17. 7. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| NOVÉ MILKO 1, s. r. o. IČO 50807111 | Konateľ | 17. 7. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| PLANERGO, s.r.o. IČO 47784580 | Konateľ | 17. 6. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| BENIMONT, s.r.o. IČO 51685396 | Konateľ | 19. 12. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| J.B.S. Development, s. r. o. IČO 51032899 | Konateľ | 2. 10. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| KALISTAV, s. r. o. IČO 51032911 | Konateľ | 2. 10. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| DT ROVINKA 3, s. r. o. IČO 47852097 | Konateľ | 17. 9. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| ZENOSTAV, s.r.o. IČO 51686252 | Konateľ | 5. 7. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Snežienka, s. r. o. IČO 46366890 | Konateľ | 27. 2. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| SM solutions, s. r. o. IČO 35831324 | Konateľ | 27. 12. 2017 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| DT ROVINKA 2, s.r.o. IČO 47852143 | Konateľ | 11. 9. 2017 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Dalmia, s.r.o. IČO 47206756 | Konateľ | 20. 6. 2013 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Dekalon, s. r. o. IČO 46143602 | Konateľ | 14. 5. 2011 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| ISLAND, s.r.o. v likvidácii IČO 47206705, zaniknutý 10. 12. 2024 | Konateľ | 17. 2. 2022 až 28. 9. 2023 | dodávateľ 17 tis. € (1 zmluva) |
| ISLAND, s.r.o. v likvidácii IČO 47206705, zaniknutý 10. 12. 2024 | Konateľ | 17. 2. 2022 až 20. 12. 2023 | dodávateľ 17 tis. € (1 zmluva) |
| ISLAND, s.r.o. v likvidácii IČO 47206705, zaniknutý 10. 12. 2024 | Konateľ | 21. 6. 2013 až 16. 12. 2016 | dodávateľ 17 tis. € (1 zmluva) |
| ISLAND, s.r.o. v likvidácii IČO 47206705, zaniknutý 10. 12. 2024 | Konateľ | 21. 6. 2013 až 12. 12. 2016 | dodávateľ 17 tis. € (1 zmluva) |
| GROUP MONT, s.r.o. IČO 51032775 | Konateľ | 5. 10. 2018 až 3. 10. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GROUP MONT, s.r.o. IČO 51032775 | Konateľ | 5. 10. 2018 až 10. 6. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Domy Bernolákovo s.r.o. IČO 47829621 | Konateľ | 17. 9. 2018 až 9. 9. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| Domy Bernolákovo s.r.o. IČO 47829621 | Konateľ | 17. 9. 2018 až 2. 5. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ČTJ, s.r.o. IČO 50450603 | Konateľ | 22. 8. 2018 až 28. 10. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ČTJ, s.r.o. IČO 50450603 | Konateľ | 22. 8. 2018 až 28. 8. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| D fit, s. r. o. IČO 50450654 | Konateľ | 22. 8. 2018 až 28. 8. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| D fit, s. r. o. IČO 50450654 | Konateľ | 22. 8. 2018 až 18. 11. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BENIMONT, s.r.o. IČO 51685396 | Konateľ | 4. 7. 2018 až 9. 11. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BENIMONT, s.r.o. IČO 51685396 | Konateľ | 4. 7. 2018 až 4. 10. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Secursat, s.r.o. IČO 51686406 | Konateľ | 3. 7. 2018 až 18. 2. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Secursat, s.r.o. IČO 51686406 | Konateľ | 3. 7. 2018 až 14. 2. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SANTOL, s.r.o. IČO 46902198 | Konateľ | 6. 4. 2018 až 10. 5. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SANTOL, s.r.o. IČO 46902198 | Konateľ | 6. 4. 2018 až 17. 9. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SLAVER, s.r.o. IČO 46947914 | Konateľ | 6. 4. 2018 až 28. 10. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SLAVER, s.r.o. IČO 46947914 | Konateľ | 6. 4. 2018 až 28. 8. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DTL GROUP, s.r.o. IČO 47207477 | Konateľ | 6. 4. 2018 až 17. 7. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DTL GROUP, s.r.o. IČO 47207477 | Konateľ | 6. 4. 2018 až 13. 9. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TOMO STORE, s.r.o. IČO 35804408 | Konateľ | 28. 2. 2018 až 11. 9. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TOMO STORE, s.r.o. IČO 35804408 | Konateľ | 28. 2. 2018 až 21. 5. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Fertex, s. r. o. IČO 47207469 | Konateľ | 26. 9. 2017 až 17. 9. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Fertex, s. r. o. IČO 47207469 | Konateľ | 26. 9. 2017 až 28. 1. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| JANÍK ZDENO s.r.o. IČO 51032287 | Konateľ | 25. 8. 2017 až 23. 11. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| JANÍK ZDENO s.r.o. IČO 51032287 | Konateľ | 25. 8. 2017 až 3. 10. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GROUP MONT, s.r.o. IČO 51032775 | Konateľ | 25. 8. 2017 až 28. 12. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GROUP MONT, s.r.o. IČO 51032775 | Konateľ | 25. 8. 2017 až 28. 5. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RADSTAV, s.r.o. IČO 51032619 | Konateľ | 16. 8. 2017 až 20. 4. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RADSTAV, s.r.o. IČO 51032619 | Konateľ | 16. 8. 2017 až 4. 9. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KALISTAV, s. r. o. IČO 51032911 | Konateľ | 16. 8. 2017 až 22. 5. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KALISTAV, s. r. o. IČO 51032911 | Konateľ | 16. 8. 2017 až 25. 6. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| J.B.S. Development, s. r. o. IČO 51032899 | Konateľ | 15. 8. 2017 až 4. 9. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| J.B.S. Development, s. r. o. IČO 51032899 | Konateľ | 15. 8. 2017 až 5. 10. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Danilo, s. r. o. IČO 47207507 | Konateľ | 24. 7. 2017 až 5. 12. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Danilo, s. r. o. IČO 47207507 | Konateľ | 24. 7. 2017 až 28. 8. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Bottova, s.r.o. IČO 48141305 | Konateľ | 12. 5. 2017 až 26. 3. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Bottova, s.r.o. IČO 48141305 | Konateľ | 12. 5. 2017 až 6. 6. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ZENITO, s.r.o. IČO 46947833 | Konateľ | 6. 10. 2016 až 29. 5. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ZENITO, s.r.o. IČO 46947833 | Konateľ | 6. 10. 2016 až 2. 4. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DT ROVINKA, s. r. o. IČO 46479210, zaniknutý 11. 1. 2018 | Konateľ | 21. 12. 2015 až 22. 3. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DT ROVINKA, s. r. o. IČO 46479210, zaniknutý 11. 1. 2018 | Konateľ | 21. 12. 2015 až 5. 5. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DTL GROUP, s.r.o. IČO 47207477 | Konateľ | 21. 6. 2013 až 30. 11. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DTL GROUP, s.r.o. IČO 47207477 | Konateľ | 21. 6. 2013 až 14. 8. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Fertex, s. r. o. IČO 47207469 | Konateľ | 20. 6. 2013 až 30. 11. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Fertex, s. r. o. IČO 47207469 | Konateľ | 20. 6. 2013 až 14. 8. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Danilo, s. r. o. IČO 47207507 | Konateľ | 20. 6. 2013 až 17. 2. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Danilo, s. r. o. IČO 47207507 | Konateľ | 20. 6. 2013 až 30. 11. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SANTOL, s.r.o. IČO 46902198 | Konateľ | 6. 3. 2013 až 30. 11. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SANTOL, s.r.o. IČO 46902198 | Konateľ | 6. 3. 2013 až 27. 6. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PLAGUS, s.r.o. IČO 46902287 | Konateľ | 6. 3. 2013 až 24. 11. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PLAGUS, s.r.o. IČO 46902287 | Konateľ | 6. 3. 2013 až 17. 9. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (19).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| SM solutions, s. r. o. IČO 35831324 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 16 639 € | 100 % | 20. 12. 2018 |
| Slovart-Store, spol. s.r.o. IČO 31347118 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 13 112 € | 100 % | 2. 3. 2021 |
| SEBOMONT, s.r.o. IČO 53303270 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 3. 12. 2022 |
| ALEJ JABĹČKO, s. r. o. IČO 48285757 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 4 250 € | 85 % | 27. 9. 2019 |
| DT ROVINKA 3, s. r. o. IČO 47852097 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 4 250 € | 85 % | 2. 10. 2018 |
| NOVÉ MILKO 1, s. r. o. IČO 50807111 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 4 250 € | 85 % | 17. 10. 2019 |
| Remimont, s.r.o. IČO 50052373 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 4 250 € | 85 % | 30. 10. 2019 |
| Ronastav, s.r.o. IČO 48003018 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 4 250 € | 85 % | 5. 11. 2019 |
| Dekalon, s. r. o. IČO 46143602 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 7 500 € | 75 % | 24. 2. 2016 |
| PLANERGO, s.r.o. IČO 47784580 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 66,67 % | 17. 7. 2019 |
| KALISTAV, s. r. o. IČO 51032911 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 3 000 € | 50 % | 27. 10. 2018 |
| BENIMONT, s.r.o. IČO 51685396 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 11. 6. 2019 |
| J.B.S. Development, s. r. o. IČO 51032899 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 6. 11. 2018 |
| JD Bern s.r.o. IČO 51027496 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 6. 2. 2021 |
| Lubion, s. r. o. IČO 53016963 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 28. 3. 2020 |
| Nolina, s.r.o. IČO 53016840 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 27. 3. 2020 |
| Vily Lužná s.r.o. IČO 51473542 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 27. 5. 2021 |
| ZENOSTAV, s.r.o. IČO 51686252 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 5. 7. 2018 |
| LS TRADE SK, s.r.o. IČO 36840220 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 11,3 % | 10. 2. 2022 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.
Zobrazujeme 12 z 26.