30 zápisov v štatutárnych orgánoch16 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
Žiadny zo zápisov teraz neplatí.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| SUN PARK s.r.o. IČO 35974273 | Konateľ | 12. 9. 2011 až 13. 6. 2016 | dodávateľ 0 € (4 zmluvy) objednávateľ 2 383 € (1 zmluva) |
| SUN PARK s.r.o. IČO 35974273 | Konateľ | 12. 9. 2011 až 18. 5. 2016 | dodávateľ 0 € (4 zmluvy) objednávateľ 2 383 € (1 zmluva) |
| K-CARE s.r.o. IČO 47944625 | Konateľ | 2. 12. 2014 až 27. 6. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| A R B Trade s.r.o. IČO 36589641 | Konateľ | 11. 3. 2013 až 24. 10. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| A R B Trade s.r.o. IČO 36589641 | Konateľ | 11. 3. 2013 až 15. 11. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Satmont s. r. o. IČO 44918178 | Konateľ | 11. 3. 2013 až 24. 10. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Satmont s. r. o. IČO 44918178 | Konateľ | 11. 3. 2013 až 13. 11. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SOLARIS eleven s.r.o. IČO 46788310, zaniknutý 25. 6. 2019 | Konateľ | 4. 8. 2012 až 27. 9. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SOLARIS eleven s.r.o. IČO 46788310, zaniknutý 25. 6. 2019 | Konateľ | 4. 8. 2012 až 1. 5. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SOLARIS six s. r. o. IČO 45255831, zaniknutý 16. 12. 2016 | Konateľ | 25. 11. 2011 až 12. 11. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SOLARIS six s. r. o. IČO 45255831, zaniknutý 16. 12. 2016 | Konateľ | 25. 11. 2011 až 7. 11. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Stovateam s. r. o. IČO 44918364 | Konateľ | 4. 11. 2011 až 24. 10. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Stovateam s. r. o. IČO 44918364 | Konateľ | 4. 11. 2011 až 14. 11. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ZETASOLAR s. r. o. IČO 44933207 | Konateľ | 4. 11. 2011 až 24. 10. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ZETASOLAR s. r. o. IČO 44933207 | Konateľ | 4. 11. 2011 až 13. 11. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SOLARIS five s. r. o. IČO 44956835, zaniknutý 20. 2. 2018 | Konateľ | 27. 9. 2011 až 25. 7. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SOLARIS five s. r. o. IČO 44956835, zaniknutý 20. 2. 2018 | Konateľ | 27. 9. 2011 až 18. 7. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ELSI s.r.o. IČO 36863751 | Konateľ | 13. 9. 2011 až 13. 6. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ELSI s.r.o. IČO 36863751 | Konateľ | 13. 9. 2011 až 18. 5. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SOLARIS one s.r.o. IČO 43871917 | Konateľ | 15. 12. 2010 až 27. 3. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SOLARIS one s.r.o. IČO 43871917 | Konateľ | 15. 12. 2010 až 17. 4. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| UNISOLAR s. r. o. IČO 44918011 | Konateľ | 15. 12. 2010 až 15. 1. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| UNISOLAR s. r. o. IČO 44918011 | Konateľ | 15. 12. 2010 až 7. 1. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| THESOLAR s. r. o. IČO 44933029 | Konateľ | 15. 12. 2010 až 7. 1. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| THESOLAR s. r. o. IČO 44933029 | Konateľ | 15. 12. 2010 až 15. 1. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| EPSOLAR s. r. o. IČO 44933428 | Konateľ | 15. 12. 2010 až 7. 4. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| EPSOLAR s. r. o. IČO 44933428 | Konateľ | 15. 12. 2010 až 27. 4. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Nova Energia a.s. v konkurze IČO 45958335, zaniknutý 12. 12. 2023 | Predstavenstvo: člen | 8. 12. 2010 až 16. 8. 2016 | objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Nova Energia a.s. v konkurze IČO 45958335, zaniknutý 12. 12. 2023 | Predstavenstvo: člen | 8. 12. 2010 až 1. 5. 2016 | objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Komalux s.r.o. IČO 43797709, zaniknutý 14. 7. 2021 | Konateľ | 15. 2. 2009 až 27. 6. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (1).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| K-CARE s.r.o. IČO 47944625 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 2. 12. 2014 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.