26 zápisov v štatutárnych orgánoch16 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Fidelis Finance s. r. o. IČO 51212552 | Konateľ | 22. 4. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Tedwin, s. r. o. v likvidácii IČO 50770659 | Likvidátor | 1. 6. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Economic Services Slovakia s.r.o. IČO 51737795 | Konateľ | 31. 5. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Health & Engineering Services s. r. o. IČO 51639599 | Konateľ | 4. 5. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| ASAL & ARIA s. r. o. IČO 51269546 | Konateľ | 11. 4. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Tedwin, s. r. o. v likvidácii IČO 50770659 | Konateľ | 15. 8. 2017 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Vegiland Slovakia s. r. o. IČO 50858653 | Konateľ | 17. 5. 2017 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Solid Ground Solutions s. r. o. IČO 50857207 | Konateľ | 16. 5. 2017 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Red Trading s. r. o. IČO 55223290 | Konateľ | 4. 5. 2023 až 30. 10. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Red Trading s. r. o. IČO 55223290 | Konateľ | 4. 5. 2023 až 26. 11. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| R & D Design s. r. o. IČO 53118871 | Konateľ | 15. 7. 2020 až 12. 9. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| R & D Design s. r. o. IČO 53118871 | Konateľ | 15. 7. 2020 až 2. 10. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| D.S.S.W. partners, s.r.o. IČO 50821911, zaniknutý 30. 11. 2022 | Konateľ | 1. 2. 2019 až 1. 10. 2019 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| D.S.S.W. partners, s.r.o. IČO 50821911, zaniknutý 30. 11. 2022 | Konateľ | 1. 2. 2019 až 8. 11. 2019 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| CAELI s.r.o. IČO 51063239 | Konateľ | 5. 12. 2018 až 1. 9. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| CAELI s.r.o. |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| Konateľ |
| 5. 12. 2018 až 19. 2. 2024 |
| v spracovaných zmluvách nie je |
| Better Choice s. r. o. IČO 51640139 | Konateľ | 5. 5. 2018 až 16. 7. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Better Choice s. r. o. IČO 51640139 | Konateľ | 5. 5. 2018 až 19. 9. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Zagros Slovakia s. r. o. IČO 51640040 | Konateľ | 10. 4. 2018 až 8. 2. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Zagros Slovakia s. r. o. IČO 51640040 | Konateľ | 10. 4. 2018 až 26. 6. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Sandshine, s. r. o. v likvidácii IČO 51322021, zaniknutý 21. 4. 2026 | Konateľ | 9. 4. 2018 až 30. 4. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Sandshine, s. r. o. v likvidácii IČO 51322021, zaniknutý 21. 4. 2026 | Konateľ | 9. 4. 2018 až 16. 4. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Serve Well, s. r. o. IČO 51161567, zaniknutý 28. 4. 2026 | konateľ | 31. 1. 2018 až 5. 2. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Serve Well, s. r. o. IČO 51161567, zaniknutý 28. 4. 2026 | konateľ | 31. 1. 2018 až 4. 11. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Wild Rose, s. r. o. IČO 50771418 | Konateľ | 30. 6. 2017 až 29. 1. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Wild Rose, s. r. o. IČO 50771418 | Konateľ | 30. 6. 2017 až 10. 2. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (3).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| Fidelis Finance s. r. o. IČO 51212552 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 13. 5. 2025 |
| Vegiland Slovakia s. r. o. IČO 50858653 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 436 € | 23,2 % | 17. 5. 2017 |
| Solid Ground Solutions s. r. o. IČO 50857207 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 14,29 % | 16. 5. 2017 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.